Вся в кредитах• 20 декабря 2024
Вздуття живота вже 5 днів, чи можлива вагітність, у кого які ознаки перші були?
Вже 5 днів вздутий живіт, ниє тягне та бурлить, і я не можу йому нічого зробити. Речі приталені не одягнеш, живіт круглий випирає) До місячних ще три дні.
Я розумію що можливо перед цими днями... раніше просто не було такого, ну там типу дискомфорт день два.
А тут)
Леди_в_ночи• 20 декабря 2024
Може просто гороховый супец на обед виноват? Или борщ. Немножко попердеть - и все пройдет
Вся в кредитах
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я таке не готую і не їм)
Вся в кредитах
• 21 декабря 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Тест покаже, а секс був?
Так, з коханцем)
Вся в кредитах
• 21 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Значит о проблемах с жкт вам даже в голову не пришло?
Ні) тому як тяне низ живота.
Бандитка Сью• 21 декабря 2024
У меня была похожая ситуация, пошла на УЗИ, а там образование на яичнике(((так что лучше провериться.
Фея_3уровень• 21 декабря 2024
Так! 100%. У мене так живіт здувало, не знала що робити. Ніякі еспумізани не допомагали, просто коліки під ребрами були. В той час я на легеньких йогуртах і гречці сиділа.