Мусик Пусик• 21 декабря 2024

Рожали ли бы люди детей и заводили семьи если бы?

представьте что вам никто не говорит что дети это счастье, смысл жизни, что важна семья, что это тоже смысл жизни. Вот вы себе выросли у двух взрослых и живете себе.

уверена бы половина не заводила бы детей в таком случае и не выходили замуж
Не худа ні разу• 21 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
что им мешает любить друг друга без женитьбы, объясните, кроме то что ’важно’. что важно? вам так сказали же.
Это логическое продолжение отношений, как бы подтверждение что это твой человек, что ты и он в этом уверены, раз готовы на такой шаг.
Что теперь вы семья, а не просто любовники.
Не худа ні разу• 21 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
если бы вы не знали что есть такое понятие как свадьба вам бы это не было важно. это то что вам навязал социум
и это просто юр. акт, причем тут любовь вообще
С конца каменного века были обряды по заключению брака. Когда окружающим люди показывали, что они вместе и принадлежат друг другу.
Я супер-пупер• 21 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
По останній тезі трохи не згодна, точніше, вважаю, що її не можна застосувати до наших реалій. Ми маємо контрацепцію, а також відносно легкі і безпечні аборти. А ще у більшості є уявлення про стандарти життя, нижче за які розглядати можливість дітонародження вони не готові.
Для нас народження дітей - це свідомий вибір. У своєму оточенні принаймні не бачу якогось вибуху, є сім´ї, які відкладали через війну і просто припинили це робити, але про вибух не йдеться.
Згодна. Але запит автора не в тому, яка ситуація наразі. А в тому, чи заводили б люди потомство, якби взагалі не було соціального тиску чи інстинкту продовження роду. Тому я й написала: якби цього не було, ми б вимерли ще задовго до 21 століття.
Дайте вподобайок• 21 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
нет никаких инстинктов
😂😂😂😂 у вас - так
Lacrimo• 21 декабря 2024
Мої батьки зробили все, щоб я думала, що діти - це зло ( на моєму прикладі в їх хворих думках). Мені ніхто ніколи не казав , що треба народжувати і що це щастя. Я дітей не люблю, чужих взагалі. Але свого хотіла, і свого люблю і роблю для нього все. Ні від чого це не залежить. Інстинкт народження дітей виникає у жінки ще задовго до підліткового віку, в глибокому дитинстві на підсвідомому рівні, у декого не виникає, як виключення. У хлопчиків теж виникає, але в меншій мірі і рідше в дитячому віці. У мене малий 10, то уже розказує, як він буде ростити сина і як виховувати.
КарамбОлька• 21 декабря 2024
Не чула нічого подібного, інстинкту не маю. Планую до кінця життя бути без дітей (не бачу сенсу і якщо чесно, не хочу, щоб мої нащадки виживали в цьому світі, де є стільки негативу, обов´язків, робота і т. п.)