oksi-71• 21 декабря 2024

Помогите с переводом

Девочки, как правильно перевести на украинский язык? "он представлял что-то хорошее: яркое солнце, теплый пляж". Вроде неправильно звучит - Він уявляв щось хороше. Именно слово - хороше.
КСЕНИЯ 2014• 21 декабря 2024
Гарне
автор oksi-71 • 21 декабря 2024
Ответ дляКСЕНИЯ 2014
Гарне
дякую!
Love_Love_Love_• 21 декабря 2024
Та як: гарне?
Він уявляв щось хороше
автор oksi-71 • 21 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та як: гарне?
Він уявляв щось хороше
как лучше все таки?
Kot_v_meshke• 21 декабря 2024
Ответ дляoksi-71
как лучше все таки?
Хороше - калька с русского. Если гарне не нравится, замените на синоним. Например, приємне
автор oksi-71 • 21 декабря 2024
Дякую! Не учила в школе украинский и писать не могу. Переводчик и чат переводит - хороше, но как то режет слух.
darinka-ali• 21 декабря 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Хороший - не калька. Таке слово є в українській мові. Але в даному випадку воно не підходить, бо має значення ’ вродливий, приємний з лиця’.
автор oksi-71 • 21 декабря 2024
Ответ дляdarinka-ali
Дякую! Какое слово не подходит, гарне или хороше?
_Olka_• 21 декабря 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Он бачиш, там питає дика рожа:
’Чи я хороша?’
А ясень їй киває в верховітті:
’Найкраща в світі!’

Леся Українка, ’Лісова пісня’
Незламна• 21 декабря 2024
Ответ дляoksi-71
Обидва підходять
Any• 21 декабря 2024
Він уявляв щось приємне: яскраве сонце /запитання щодо приємності, часто це неприємно/, теплий пляж /дивне словосполучення хоч для російської, хоч для української/. Ну, і для двокрапки треба хоча б три однорідних члени після. Як варіант:
Він уявляв щось приємне: ласкаве сонце, піщаний пляж і розмірений шурхіт хвиль.
автор oksi-71 • 21 декабря 2024
Ответ дляAny
спасибо! Да, там есть продолжение.