Банан-барабан• 21 декабря 2024

Девочки, у кого отходила пробка перед родами?

Через сколько вы родили? И пробка сразу отошла или частями
А от уже 2е суток раз 5 частями большими отходит. Врач говорит это нормально, но я переживаю
А_я_ЛОЖУ!• 21 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
У вашей знакомой головка пошла без схваток вообще и других признаков? Зачем вы автора запугиваете? Хоть лёгкие, но регулярные схватки будут
Та хто його зна. Я ж не лікар. Вона казала, що цілий день пробігала. Лікар сказала, що в пологовий, коли між переймами по 2 хвилини. В неї то 30 хвилин, то 10, то знов 30, і так півдня, а потім за годину стало погано, що прям зайшла у ванну і відчула, що зараз у ванні і народить. Це була б жесть, я думаю. Добре, що родичі зорієнтувалися, організували таксі бігом, і ледь встигли. З її слів, що все почалося просто бігом.
Бесконечность-не предел• 21 декабря 2024
Примерно через 4 дня.
У вас уже срок подходящий?
Десь так, але...• 21 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Та я ще сама хотіла за кермо сідати, але чоловік сказав, що завезе. Тобто - нічого не боліло
Аноним с кешбеком• 21 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А ви чого засиділися? Моя приятелька не зрозуміла, що то воно, терпіла.
А все ясно з нею
автор Банан-барабан • 22 декабря 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Примерно через 4 дня.
У вас уже срок подходящий?
Та у меня уже срок 41,5 недели
Щас ухожу• 22 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Но схватки же были, и целый день, а не вдруг ребенок пошел. Мне врач объяснял так, если схватки длятся более 2 часов, то ехать в роддом. У неё целый день они были , и она чего-то ждала... конечно, вопросы и к врачу, но и она могла нормально не объяснить врачу
А_я_ЛОЖУ!• 22 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я сьогодні розпитала, бо самій цікаво, як же так. То в подруги вже на останніх термінах було хвилювання, тижні за два передчуття, мов, скоро почнеться. Доби за три наче стан, що народжує. Але лікарі оглядали, кажуть, ні натяку. За добу до пологів вона зібрала речі та приїхала у пологовий, бо було погано, наче хапає, скручує, словом, процес пішов. Але оглянули, кажуть, ні натяку, і те, що їй здавалося переймати, хтозна, що то було, але апаратура нічого не показала. Може їй лікарі й не повірили. Сказали, що зовсім нічого. Ось і поїхала додому, бо сказали не вигадувати, чекати, поки хватати буде кожні дві хвилини. Наступного дня їй все також погано. І хватало хвилин 30, і так півдня, стан такий як і за день до цього. Вона каже, що думала, що їй то вже все здається… тому й чекала цих 2 хвилин… за годину з 30 хвилин перейшло на 2. Словом, я за неї рада, що встигла вона в пологовий. Мене здивувало, що лікарі її під нагляд не лишили. Але вже як є.
Щас ухожу• 23 декабря 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так бывает, но странно, что её не оставили в роддоме. При мне одна девочка так рожала, её хватало несколько дней, она почти не спала даже, врачи твердили, что это такие тренировочные, потом она чуть ли не с истерикой начала им доказывать, что у неё схватки, она спать не может... её подняли в родзал, и там она ещё два дня пробыла, в результате было кс, ребёнок просто не пролез в таз.
У меня всегда схватки начинались с 3 минут и это слабые были, а сильные сразу каждую минуту, но я всегда заранее ложилась до пдр, были показания. В первых родах пробка вышла за неделю, а во вторых сразу и пробка, и схватки родовые уже))
Но есть и стремительные роды, когда действительно все быстро идёт, никто заранее не знает, как пойдёт