Дивне створіння• 21 декабря 2024

Сімейний бюджет 50/50

Чи є для вас прийнятним
бюджет 50/50 в сім’ї?
Живу з чоловіком 3 роки і з самого початоку погодилас на це, бо говорив що коли він буде заробляти більше, то візьме на себе ці обов’язки, але по факту нічого не змінюється, мене це не дуже влаштовує….розумію що навряд це коли небуть зміниться
Як у вас з цим?
Я не тону• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
По дума більше я
Дети есть?
сою не люблю• 21 декабря 2024
В нас 90 на 10, всіх все влаштовує.🤭
Сіточка• 21 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Аналогично. Мое-это моё. Мужа не всегда устраивает такой расклад, но мне все равно т.к обязанности по дому и ребёнку со мной никто никогда делить не будет. Поэтому все честно, я считаю.
Сотрудница отдает мужу, а он ей 100 грн в день выдаёт
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляЯ не тону
Дети есть?
Немає
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Ну це хана;(
Капитошечка• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
По дума більше я
Тоді це якась фігня. Для чого вам цей тягар у вигляді такого чоловіка?
Баба Йога• 21 декабря 2024
В нас теж все разом.Головне,що маємо здоровʼя працювати і заробляти і на необхідне вистачає.
Я не тону• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
Немає
Так и поговорите с мужем- как он видит ситуацию, когда появится ребенок. Обясните, что вы переживаете
Сіточка• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
Ну це хана;(
Это контроль. Он т покупки делает сам. Но у него и отец такой же больной на голову, все чеки клеит в блокнот и даже здачу у жены забирает после рынка
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Я маю більше вільного часу, а він на роботі з 8 до 6, каже у тебе ж є час це робити. Та й якщо я не буду готувати, ми будемо їсти одні бутерброди, інше він не готує
Баба Йога• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
А якщо ви заробляєте юільше в 5 разів, а йому «і так норм»?
Автор,завжди є ж вихід,то ж не прикуті.Дивитеся і вибираєте для себе,як вам буде добре,відносини то ваші.
Играю_на_кларнете• 21 декабря 2024
Автор, а як у вас відбувається поділ бюджету? Ви кладете кошти порівну і звідти трати? Чи як це на практиці? А остачу кожен залишає собі? Відкладає кожен?
Мастер Класс• 21 декабря 2024
Ні.
В нас бюджет, це гроші, які заробив чоловік.
Крапка
Це навіть не обговорюється
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
В іншому все влаштовує, кохаю його, але цей момент мені не дуже подобається. Не знаю що робити. Він все обіцяє що «підніметтся», але бачу що він не напрягаєттся
Капитошечка• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
Так хай вчиться готувати. Виходить, що він і напрягатися сильно не хоче і по роботі, і вдома. Але ваш на вашу частку бюджету розраховує.
Чорт і Шо• 21 декабря 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
У нас деньги у каждого есть свои. Если надо что-то купить крупное, то обычно я покупаю. Я также покупаю еду на всех, все для детей-их двое, дети мои. Я в 5 раз больше и имею, иногда больше.
А какой профит от вашего мужчины? На нем вся бытовуха/готовка/уборка?
Как это вообще жить с мужчиной, который зарабатывает в 5 раз меньше вас, с которым вас ничего не связывает, даже общие дети?
Мастер Класс• 21 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
У нас общий бюджет, никаких делений. Принесли зарплаты, сложили в общую кучку, разделили, часть отложили. Всё)
В мене так було з першим чоловіком. Тепер я розумніша
Всех анонимов аноним• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
А якщо ви заробляєте в 5 разів більше за нього?
Ну так семья же
Бюджет общий
Сегодня Вы зарабатываете больше, завтра он
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Якось так і виходить….
Чорт і Шо• 21 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
И я.
Н@Диете• 21 декабря 2024
Ответ дляМастер Класс
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну так семья же
Бюджет общий
Щось аоки щаробляю більше тільки я вже 3 років
Мастер Класс• 21 декабря 2024
Ответ дляЧорт і Шо
И я.
Я взагалі вважаю, що 50/50 може бути в тому випадку, якщо чоловік недалекий і не тягне родину. Але за такого я заміж би вдруге не пішла. Першого разу достатньо було.
Всех анонимов аноним• 21 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
А гроші у кого? Хто контролює бюдже?
Никто не контролирует
Деньги на картах, в сейфе, в нычке, в тумбочке, у меня в сумках, у мужа в рюкзаке
60 метрів сметани• 21 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ви відверто лукавите.
Я прям не вірю що ваш чоловік тайком випитує що дитина хоче на новий рік, вишукує потрібних героїв, купує, упаковковує. Я не вірю що ваш чоловік на розпродажі вигукує колготи упаковками по акції.
Сумніваюсь що ваш чоловік вивчає які ліки дієві при хронічному ларингіті.
Папа він веселий добрий. Раз в рік кран міняє
Можу вас шокувати, ж такі чоловіки, які знають імена учителів своїх дітей, їх інтереси і цікавляться їх життям. Готують подарунки, водять до лікарів і справляються з тим, щоб приготувати на родину сніданок чи завантажити пралку. Ну чоловік де теж дива людина і може все те ж саме, а тома числі і колготи придбати. Як не хочете щоб він купував за повну ціну - то шукайте на розпродажах, звісно. Але чому ви свої розважалки на шопінгу чимось ексклюзивним вважаєте? Чоловік не буде шукати... Чоловік складе гардероб інакше, тільки й того
ИграйМойГормон• 21 декабря 2024
Меня не устраивает такое, но у меня и зп всегда была высокой и запросы высокие, я привыкла тратить свои деньги на вот хотелки
дякую аж підскакую• 21 декабря 2024
У меня такое было)
Но немного в другой пропорции 70/30, пропорцию пересматривали раз в полгода в зависимости от пересмотра зп моей и мужа. Нам тот вариант подходил
Мастер Класс• 21 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ви відверто лукавите.
У вас якісь дивні уявлення про чоловіків
В мене чоловік ходить на всі батьківські зібрання, був на всіх виступах дітей в садочку, водив до лікарів, знає всі розміри дітей, пере, готує їсти, і тд,
Мастер Класс• 21 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ну може людині побутовий інвалід дістався і чоловіки.
Тому вона не знає, що таке нормальний батько дітей і чоловік
Луноликая Вика• 21 декабря 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Да, он убирает, помогает с уроками меньшему. Готовить умеет, но я обычно готовлю, он помогает. Все бытовые трудности на нем. Как любовник отличный. Меня устраивает все. Денег хватает на все и остается. Меньший его принял как отца. Старший уже большой, то скорее приятельские отношения.