Дивне створіння• 21 декабря 2024

Сімейний бюджет 50/50

Чи є для вас прийнятним
бюджет 50/50 в сім’ї?
Живу з чоловіком 3 роки і з самого початоку погодилас на це, бо говорив що коли він буде заробляти більше, то візьме на себе ці обов’язки, але по факту нічого не змінюється, мене це не дуже влаштовує….розумію що навряд це коли небуть зміниться
Як у вас з цим?
Шкварочка• 21 декабря 2024
Ні.
Мене влаштовує просто спільний бюджет.
Це життя. Коли він більше заробляє, коли я більше.
КликОЛЬКА• 21 декабря 2024
Поговорить с ним не пробовали?
Н@Диете• 21 декабря 2024
У нас общий бюджет, никаких делений. Принесли зарплаты, сложили в общую кучку, разделили, часть отложили. Всё)
Сіточка• 21 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Я б свою не отдала
фрау Гітта• 21 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
І в нас так вже 30 років
Капитошечка• 21 декабря 2024
Так а домашні обов´язки у вас як поділені?
ОленаЯ• 21 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
І в нас так вже 30 років
Це нормально, це сім´я називається.
Эскиз бесконечности• 21 декабря 2024
Я не бачу в цьому нічого поганого, якщо і побутові обовʼязки 50/50
ПампушОК• 21 декабря 2024
Он что делает по дому? Уборка, готовка, вы можете прийти домой и есть ужин? Если нет, то ваш вклад в деньгах уменьшается
Крайня невістка• 21 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Розумієте, своїх грошей шкода. Особливо коли їх більше ніж у чоловіка. При цьому діти побут в основному на жінці
Н@Диете• 21 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
Странно это для меня, дети и быт общие, всё делаем вместе. Никак раздельно нет трат.
Викачую яйцями• 21 декабря 2024
Ні.
Крайня невістка• 21 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
І в нас так вже 30 років
Так якщо чоловік приносить 50 а ви 8 то можна 30 років жити.
А коли ви 50 а чоловік 10 спробуйте 30 років прожити
Дівка в намисті• 21 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Я б свою не отдала
Аналогично. Мое-это моё. Мужа не всегда устраивает такой расклад, но мне все равно т.к обязанности по дому и ребёнку со мной никто никогда делить не будет. Поэтому все честно, я считаю.
Працівниця року• 21 декабря 2024
В нас теж спільний буджет. Зараз він в 6 разів більше за мене заробляє. До того років 5 я більше нього в 5 разів заробляла. Але всі гроші ’наші’. Обоє отримуємо ЗП на картки, але в кожного з нас є доступ до всіх рахунків. Тому 50/50 для мене не зрозуміла модель. Бо виходить що постійно мали б жити набагато ’простіше’ ніж могли собі дозволити, бо хтось постійно заробляє менше, а хтось більше займається дітьми і побутовими справами/навчанням.
бифидобактерияЖоржик• 21 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Ні.
Мене влаштовує просто спільний бюджет.
+ за Общий бюджет, но только с мужем, а не с сожителем. И 10-20% со своей з/п на подушку безопасности в личную заначку.
КаваЗМолоком• 21 декабря 2024
Нет меня такое не устраивает. Для меня если мужчина не в состоянии содержать семью то значит он не готов к ней . Но это мое мнение . Замужем 15 лет и за 15 лет никогда свою зарплату мужу не отдавала, моя это только на мои траты , зарплата мужа общая .
Крайня невістка• 21 декабря 2024
Ответ дляН@Диете
Ви відверто лукавите.
Я прям не вірю що ваш чоловік тайком випитує що дитина хоче на новий рік, вишукує потрібних героїв, купує, упаковковує. Я не вірю що ваш чоловік на розпродажі вигукує колготи упаковками по акції.
Сумніваюсь що ваш чоловік вивчає які ліки дієві при хронічному ларингіті.
Папа він веселий добрий. Раз в рік кран міняє
Кумедний ґудзик• 21 декабря 2024
Для мене це найкращій варіант- спільні трати діляться навпіл. А все інше кожен використовує за власним бажанням. І так, ця схема працює лише коли партнери рівні. Якщо хтось з них заробляє значно менше, то буде відчувати себе ошуканим
Всех анонимов аноним• 21 декабря 2024
Не могу представить, чтобы муж предложил бы мне 50\50
Когда мы вдвоем работали, бюджет просто был общим, без процентов
Теперь зарабатывает один муж, но бюджет остается общим)
Заместитель Анонима• 21 декабря 2024
Нормальним вважаю коли обоє вкаладаються в бюджет але без 50/50, я би не змогла 50/50 моралтно житити, бо не ввежала би його чоловіком.
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А якщо ви заробляєте в 5 разів більше за нього?
Крайня невістка• 21 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А гроші у кого? Хто контролює бюдже?
Н@Диете• 21 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ви відверто лукавите.
Мы всегда делаем вместе покупки, я сама по мелочи могу среди недели. Муж всё знает про лекартва про колготки и даже про трусы И представляете покупает мне прокладки когда прошу.
Murzeelka• 21 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Поговорить с ним не пробовали?
Самый разумный комментарий. Даже в бизнесе пересматривают условия договоров. А здесь- семья.
Своего не предлагать• 21 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Це якщо у кожного ставлення до побуту плюс/мінус однакове. Бо для когось- їжа є і нормально, а хтось спати не ляже, бо посуд непомитий
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Ні.
Мене влаштовує просто спільний бюджет.
А якщо ви заробляєте юільше в 5 разів, а йому «і так норм»?
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Поговорить с ним не пробовали?
Обіцянки цяцянки лише
автор Дивне створіння • 21 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
По дума більше я
Луноликая Вика• 21 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
У нас деньги у каждого есть свои. Если надо что-то купить крупное, то обычно я покупаю. Я также покупаю еду на всех, все для детей-их двое, дети мои. Я в 5 раз больше и имею, иногда больше.