Два-три тижні і фсьо• 22 декабря 2024

Ви б таке терпіли? Як себе змусити все закінчити?

Псуємо один одному життя але не розлучаємося. Кохання давно немає. Плюс вже починаю відчувати навіть ненависть та відразу. У мене страшенний тригер на нього, коли він випиває. А випиває він часто, майже, кожного вечора. Хоч знає, що мене це просто люто бісить. Тепер він чекає поки я засну, спускається на кухню і щось п´є. Зранку запах перегару в нашій спальні, від якого в мене починає боліти голова. Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. Він любить спиртне понад усе в його житті. І так було завжди. На фоні цього я не сприймаю його як чоловіка, у мене взагалі немає бажання якоїсь інтимної близькості. Більше того, я сплю в іншій кімнаті. На що він ображається, злиться але продовжує випивати в ще більшій кількості. Поза цим він якби і непогана людина. Я можу робити все, що мені захочеться . Він не контролює куди я витрачаю і скільки заробляю, скільки відкладаю. На цьому всі плюси закінчилися. Можна було б давно все це припинити, але я дуже невпевнена в собі людина. Боюся скандалів, поділу майна ( а ділити є що), невідомості. Я розумію, що була б спокійніша і щасливіша без нього, але ніяк не можу себе змусити почати цей кінець, або в моєму випадку - початок.
До речі, батьки та подруга кажуть, що він нормальний і так часто трапляється, але мені потрібно навчитися пускати все поза себе. А я не можу...
Лама_мама• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так. Я завжди заробляла і заробляю більше нього. Відповідно і вкладалася більше. Тому і не хочеться залишати йому половину...
Так договаривайтесь. Или выкупите его часть. Или юриста наймите и разводитесь через суд. В конце концов Отдайте вы ему ту половину и живите Нормальную жизнь
Гірчинка• 22 декабря 2024
Ответ дляdiablo12
Та ваши уже , задрала, сколько можно мужику жизнь портить, душнила
Мізогінія 500 lvl☠️
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Мій тато теж алкаш

Але з мамою жили отак як автор
А з другою жінкою і її двома дітьми абсолютно тато не алкаш був
Чого ж він такий люблячий татусь вас не забрав і вам гроші не давав?
Мудробаба• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я вже до цього рішення дуже близька.
Дякую.
Вам к юристу ещё
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляВишиванка
На багато легше піти до когось , як не крути .
Ніфіга. Я вигнала чоловіка, нових серйозних стосунків не маю і не потребую. Кабанчик рятує, коли треба щось полагодити. Гроші заробляю.
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Это понятно. Но знаете, у моей подруги развелись родители. Маман была истеричка и слабая на передок, папа изредка прикладывался к бутылке. После развода он уехал на Чукотку работать, женился там во второй раз и детишек завёл. Но. Он всегда помогал дочери от первого брака. Всегда. Находил способ. И она с ним не теряла связь, они переписывались (тогда ещё бумажные письма были), через мой адрес, я ей отдавала его письма, чтобы её мать не знала. Когда дочь поступила учиться, отец ей высылал деньги на съем и на жизнь. До самой своей смерти он ей помогал и поддерживал. Это, да, добрая душа, которая помнила о своём ребёнке и максимально старался помочь.
У моєї приятельки батьки розлучилися і терпіти не могли одне одного. Батько забирав дитину на канікули, в поїздки - альпініст. Згодом допомагав грошима, віддав квартиру, яку отримав у спадок.
Чудові стосунки з дитиною. І вона його любить.
Мудробаба• 22 декабря 2024
Ответ дляФрикаделька
Не хочу виправдовувати,але його та зла баба напевно так допекла,що й діти не милі були. І дітям треба було помагати через неї, то автоматично допомога і їй була б. Та ще й нова жінка явно розумніша за минулу попалася)))
Взять детей,повезти на базар и одеть на сезон,где тут помощь бывшей?
Что не придумают в оправдание мужчин 🤦‍♀️
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Мама гризла батька, поїдом їла за будь що, бувало і била його, батько ходив з розцарапаним обличчам
Добряк , добра душа
Будував будинок, любив нас, дітей, заробляв гарні гроші …..

—
З мамою не спілкуюся вже 16 років, батька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство , бо мама пішла від батька.
А что должна была терпеть и мучиться ради вас?
Не люблю натовп• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
То йдіть
Чому ви досі там?
Моя мама забрала нас і пішла в страшну ніщету
Дояркою працювала в колгоспі

Через півроку вона локті гризла
Але батька вже підхопила інша ще й з двома прицепами
Удалено администрацией...
lingerie_best_price• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
знаете было бы понятно, если бы вы по деньгам не тянули и вам было страшно потерять все,
а вы все вытянете, вы теряете еще больше - жизнь возможно счастливую жизнь с любимым человеком. вы же я уверена просыпаетесь раздраженной зная что будет то же самое, и не можете наслаждаться жизнью.
понятно что страшно , но представьте что 10 лет там же , чтобы вы себе сказали, какой совет самой себе дали
Сиренькая• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я вже до цього рішення дуже близька.
Дякую.
так вы еще молоды. и да. моя сестра пошла к психологу, нашла своего только четвертого. год уже с ним. ( сначала раз в неделю, потом раз в 2 недели). так вот ее не узнать. она научилась говорить нет, она понимает, что она хочет и что хотят от нее, она стала категоричней, женственнее, пошла в зал и похудела на 15 см в .опе(!) да и вообще. куда ни плюнь везде в плюсе, а за спиной тоже брак, где она не могла слова сказать. так что онлайн сессия для вас - первое и лучшее решение.
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Безвольні бідні чоловічки)))) довели, а потім вивели, бідолашечки такі, як сліпі котятки
ні, не так. Просто є різні чоловіки, так само, як і різні жінки. А чому у вас все однобоко - то спитайте себе
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Нет, я не пью и честно мне противны пьяные люди. Я и мужа искала, чтобы равнодушен был к алкоголю. Если бы он начал пить,я бы его незамедлительно бросила бы. Мне моя жизнь важнее
в тому то й різниця: а автор виходила заміж, бачачи, що майбутній чоловік ВЖЕ полюбляє пити. але їй дуже хотілося ’піти від батьків’ (її ж слова), от тільки брати на себе за себе відповідальність ще більше не хотілось
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Але ж там інша ситуація у коментатора - батько пішов і почав жити краще життя, виховувати дітей іншої жінки, а свої його більше не бачили
ми знаємо лиш те, що написала автор, ні більше, ні менше. Можлво, там така сама маманя була
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Бо мабуть вже трошки досвід життєвий має, нє?)
тоді би не було цієї теми А так нема кому переповзти, то терпить цього
Чумачечая_• 22 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Всегда можно уйти, жизнь одна
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Сестра))) я теж йшла ВІД, а не ДО. І чудово жила собі з дітьми, поки не зустрівся мій теперішній чоловік, котрий таки переконав мене, що з ним мені буде ще краще.
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Удалено администрацией...
ох вже ці бжихи)))) всі в них винні, лиш вони одні - страдаліци-мучениці
Бутербродница• 22 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Всегда можно уйти, жизнь одна
так це автору кажіть, а не мені Я коли вирішила піти, то теми не строчила, причому вже не вперше, а просто пішла
ЦібаФу• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Трішки інша ситуація. Моєму байдуже до всього на світі, включаючи дітей. Діти ( дорослі вже) в один голос кричать ’ Мама, досить’.Він мене не контролює бо йому байдуже. Він не заробляє, не робить по дому бо йому... байдуже. Єдине, що йому важливе це - випити.
тогда зачем вы портите свою жизнь? вам условные деньги важнее прожитых впустую в депрессии лет? делите, что делится и живите счастливо!
Млинець Мій• 22 декабря 2024
Ответ дляТрільчиха
Подивіться на це з іншого боку-Ви його не любите, інтиму не даєте, скандалите, гроші ділите, розлучення хочете-з чого йому Не пити? В нього що, життя вдалося?
Вот бидося какой
Вы путаете причину и следствие. И причина тут алкоголизм мужа, а следствие уже то, что автор не хочет с ним интима и скандалит из-за выпивки
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
З чоловіком має бути краще, ніж без нього. Я поки не знайшла, все мамкіни корзиночки і побутові інваліди трапляються
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Удалено администрацией...
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Він допомагав нам все життя в вчив мене в університеті Києва
І зараз живе біля мене
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляMs. Iphone
А що такий гарний батько вам не допомагав?
Допомагав постійно і зараз живе біля мене
І я маю прекрасну родину вже понад 25 років
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Так це ви самі написали, що жили у злиднях, а діти другої жінки в добрі і мають освіту. То закономірно всі запитують, чого ваш люблячий батько вам цього не дав.
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А почему отец не помогал вас растить?
Ви здуріли тут усі чи що ?😃😃
135 запитань ))
Допомагав весь час нас тато і живе біля мене зараз і я живу з чоловіком в любові вже 26 ий рік як)
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Бо мама шукала мужиків кращих
Так все життя і прожила
Без мужа
Зато з мужиками
І зараз локті кусає у свої 75 та життя прос@@ала
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ви здуріли тут усі чи що ?😃😃
135 запитань ))
Ваші слова
’атька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство’

Чого ж він не забрав вас до себе і не давав гроші вам?
Гірчинка• 22 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Боже, ви просто неймовірна, пишіть ще про це в цій темі)