Два-три тижні і фсьо• 22 декабря 2024
Ви б таке терпіли? Як себе змусити все закінчити?
Псуємо один одному життя але не розлучаємося. Кохання давно немає. Плюс вже починаю відчувати навіть ненависть та відразу. У мене страшенний тригер на нього, коли він випиває. А випиває він часто, майже, кожного вечора. Хоч знає, що мене це просто люто бісить. Тепер він чекає поки я засну, спускається на кухню і щось п´є. Зранку запах перегару в нашій спальні, від якого в мене починає боліти голова. Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. Він любить спиртне понад усе в його житті. І так було завжди. На фоні цього я не сприймаю його як чоловіка, у мене взагалі немає бажання якоїсь інтимної близькості. Більше того, я сплю в іншій кімнаті. На що він ображається, злиться але продовжує випивати в ще більшій кількості. Поза цим він якби і непогана людина. Я можу робити все, що мені захочеться . Він не контролює куди я витрачаю і скільки заробляю, скільки відкладаю. На цьому всі плюси закінчилися. Можна було б давно все це припинити, але я дуже невпевнена в собі людина. Боюся скандалів, поділу майна ( а ділити є що), невідомості. Я розумію, що була б спокійніша і щасливіша без нього, але ніяк не можу себе змусити почати цей кінець, або в моєму випадку - початок.
До речі, батьки та подруга кажуть, що він нормальний і так часто трапляється, але мені потрібно навчитися пускати все поза себе. А я не можу...
Карусель-весель• 22 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Ваші слова
’атька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство’
Чого ж він не забрав вас до себе і не давав гроші вам?
Давав
А мама забирала і на своїх наступних алкашів витрачала
Пʼять років я прокидалась я о 6 ранку від матюків маминих - постійні розборки з її наступним алкашом
Всі мужики були далі у мами алкаші чомусь
Саме з нею ставали алкашами
Вредняжка• 22 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Вот бидося какой
Вы путаете причину и следствие. И причина тут алкоголизм мужа, а следствие уже то, что автор не хочет с ним интима и скандалит из-за выпивки
Ні причина тут що вибрала автор алкоголіка це він її був потрібен для одруження, від нього вона народила дітей. Причина виключно її бажання продовжувати з ним жити до сьогодня, зневажати і продовжувати. Це причина того що вони живуть фігово. Він яким був, таким і лишився.
Застряла• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Давав
Саме з нею ставали алкашами
Навряд чи вона забрала би вашу куртку чи черевики.
І йому ніщо не заважало забрати вас від такої жахливої матері і вирощувати без матюків.
Сумка з негодою• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Трішки інша ситуація. Моєму байдуже до всього на світі, включаючи дітей. Діти ( дорослі вже) в один голос кричать ’ Мама, досить’.Він мене не контролює бо йому байдуже. Він не заробляє, не робить по дому бо йому... байдуже. Єдине, що йому важливе це - випити.
А Вы не думали, что причина не в его любви к алкоголю, а в том, что Вы просто его не уважаете, не чувствуете в нем опору и главу семейства, злитесь, что он может расслабляться и жить в свое удовольствие, а Вы должны все дердать под контролем?
Апрель Ивановна• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Если он всю жизнь вам помогал, то почему вы детство прожили в нищете? И почему вы детей называете прицепами? Это ваша такая чудовая жизнь через край льется? Завистливые не бывают счастливыми
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляПанна Кота
Зачем досматривать? Не забрать в больнице и дать помереть ему )
А Ви спробуйте його там залишити, не впевнена, що це вдасться.Швидка може і до під*їзду привезти і тоді що?
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
тут ще може бути варіант, як в анекдоті:
Побрались садист і мазохист, шлюбна ніч:
Мазохіст:
- Бий мене, рви, муч, души
Садист:
- А от і не буду, а от і не буду
По темі: нікуди автор не піде, чекатиме, що чоловік зіп’ється і коні двине.
Мазохіст:
- Бий мене, рви, муч, души
Садист:
- А от і не буду, а от і не буду
В алкоголіків, як в котів, по 9 життів. Автор може і не дочекатися ’коней’
Цветочница• 22 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Зачем? Автор не пьет
А чоловік? Чи як гроші в нього брати так молодець,а спасати чоловіка так навіщо
Простецкая• 22 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
це зі слів автор, як ії вигідніше подати. А думаю, що послухати другу сторону - то далеко не так буде. Чого ж вона, така ’сама і успішна’ втекла з дому шляхом повішання на шию алкоголіку, завідомо знаючи, що він п’є? Неув’язочка
Майже кожна думає ’Зі мною він пити не буде, то з іншими пив’
Два-три тижні і фсьо
• 22 декабря 2024
Ответ дляСумка з негодою
Я не хочу розбиратися в його причинах. Якщо не бачите, то я сама в собі не можу розібратися. Нехай погодиться спокійно на розлучення і мені буде легше.
Робот Вертер• 22 декабря 2024
А у меня главный вопрос -а зачем это вам все нужно? Вас кто-то заставляет это терпеть?..
Не люблю натовп• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Удалено администрацией...
Жалоба за орчиху, вы неадекватная явно! Ещё и врёте, писали что жили в нищете всё детство. А то что сейчас живёте с отцом, может быть, он же новым деткам не родным не нужен, конечно к вам прибежал, чтоб вы его кормили и досматривали. О прекрасной семье у вас тоже враньё конечно, по вашим сообщениям видно что вы несчастный человек.
И посмотрите какие смайлы поставили этому вашему комментарию, явно все вам верят
ОдинРазНадетое• 22 декабря 2024
В мене все абсолютно так же.
Єдина різниця, що ми любимо один одного. Реально, я з ним щаслива, вже 25 років. Моє ставлення до алкоголізму - це хвороба. А є щоденно і не мало. На ніч. Вранці нормальна людина. Працює. Мене любить, підтримує в усьому. Я не скандалю. Але і він мене не кривдить. Просто живемо. Разом.
А.С. Я не пью, не палю, не маю ніяких шкідливих звичок.
Не люблю натовп• 22 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
В мене все абсолютно так же.
Подскажите, а у вас есть лишний вес?
мадамГрицацуева• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Мама гризла батька, поїдом їла за будь що, бувало і била його, батько ходив з розцарапаним обличчам
Добряк , добра душа
Будував будинок, любив нас, дітей, заробляв гарні гроші …..
—
З мамою не спілкуюся вже 16 років, батька швидко підібрала з двома прицепами малими, яких він виростив вивчив і вони зараз успішні люди.
А ми з братом в ніщеті прожили дитинство , бо мама пішла від батька.
Добряк , добра душа
—
Як можна порівнювати з ситуацією автора?
мадамГрицацуева• 22 декабря 2024
Ответ дляКарусель-весель
Так жили мої батьки
Добряк , добра душа
—
Добряк , добра душа
—
Тобто,тато вас кинув,виховав виростив інших дітей,а погана мама,бо як могла вас ростила?
Панна Кота• 22 декабря 2024
Ответ дляПростецкая
Пусть валяется дальше )
Админко• 22 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я це одразу написала, що ми псуємо один одному його. Але моє відношення сформувалося на фоні його вчинків.
с горя пьет не повезло ему
Заела_пластинка• 22 декабря 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Вот тут не погоджуся.
Мій чоловік відвідав декілька раз Сашу в Чапаївці. Думаю багато знає про кого я.
Пройшло 7 років, і Слава Богу все добре.
Правда у нас був лише рік культурний запій через трагедію ( щодня за вечерею за сумними піснями віскарь, який починався від пів стакана і через рік дійшло до бутилки за вечір).
Дайте пожалуйста адрес или как его найти? Заранее благодарю.
В шоколаде• 22 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Алкашів не треба спасати. Це не працює. Допомогти вони лише самі собі можуть. Але якщо Вам так хочеться приміряти на себе роль рятівниці, то будь ласка
Кукарикуууууу• 22 декабря 2024
І в мене все так само, пьє майже щодня,може пару днів хіба не пити. Але зазвичай ввечері щодня, це вже залежність я розумію . Це чи хоч пиво чи віскі, джин і тд і у великій кількості. Півпляшки сам може випити. Я люблю його і він мене, пилинки здуває, кожну примху виконує, вже скоро 20 років разом. Двоє дітей, не агресивний, як дуже пʼяний поварнякає і спати лягає. Працює, він лікар, гарний хірург, в своїй справі один з найкращих в місті. Я не пью, може на Новий рік келих шампанського.
В шоколаде• 22 декабря 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
В мене все абсолютно так же.
Ваші діти або теж будуть пити, або виберуть мобі в пару алкашів. Бо бачать, шо бухать щодня - то варіант норми
В шоколаде• 22 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Гарний хірург з бодуна? Ви серйозно? Ви б такому дали свою дитину оперувати?
Кукарикуууууу• 22 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Так, звичайно. ви читали? я написала вище, до нього ідуть з усієї області, він один з кращих хірургів в місті. Бодуна в нього немає, може це і пагано, був би - менше б пив
В шоколаде• 22 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Їдуть, бо не знають, що він бухає щодня. Ну серйозно , відкрийте очі - Ви досі бачите перед собою ту людину, якою Ваш чоловік був, а не є зараз. Він як мінімум небезпечний для пацієнтів
Семенівни сусідка• 22 декабря 2024
Автор, ви не йдете, бо вам це вигідно, як у матеріальному плані так і в тому, що психологи називають ’вторичная выгода жертвы’.
Апрель Ивановна• 22 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
автору не надо уходить, она хочет, чтобы он ушел. пилит его, а он не уходит
Семенівни сусідка• 22 декабря 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну, автор в темі поставила питання ’Як змусити себе все закінчити?’
А сама закінчувати нічого, виходить, не збирається
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Моя мама точнісінько все сприймає. Бабуся розвелася з абюзером, який їй зраджував, пив і бив. Забрала маленьку маму і поїхала в село. Вона працювала медсестрою в місцевій лікарні, але давала їй все найкраще. Тато ніяк не приймав участі і не допомагав, бо мав вже іншу сім´ю.Мама здобула гарну освіту, бабуся зробила весілля, допомагала з дітьми. Але мама весь час говорить, що якби бабуся думала головою, мала б мудрість то їй би в житті було б легше. А за свою маму ( бабусю) вона не думає, як би їй було жити далі з такою людиною. Це контингент людей, яким пофігу на чужі почуття, їм важливо тільки власне благополуччя. Мама так і мені говорить, що кому я потрібна з двома дітьми)) Але тут питання, чи мені взагалі хтось потрібен?
сколько лет вашим детям и Вам? сколько вы живете с мужем и сколько он пьет?
Да, после таких отношений и такого брака, к мужчине в отношения снова не хочется. Я вас понимаю.
’Абсолютно ніякі переконання, сварки, образи не діють. ’
одна сторона ОН - предположу, что его все устраивает.
У него есть где жить, он получает еду, есть где выпить.
Какие у него еще потребности закрываются жизнью с вами? Он не реагирует на ссоры, он их наверное игнорирует или кричит в ответ, и вы замолкаете, т.е. есть привычное поведение, которое его в ссоре устраивает.
Все что вы ему говорите , он знает.
Он же не дебил, он знает,, где магазин, как купить хлеб, вы же не повторяете это 100 раз и он ориентируется. Прада?
Поэтому то, что вы говорите -он знает. Нет смысла повторять.
Он это повторение слушает? как он себя ведет? слушает или закрывает вам рот?
Есть вторая сторона - вы.
Злость, негатив, алияние на здоровье - мигрени. Депрессия, наверное,
Нервы в порядке, срываетесь сразу и не можете успокоиться?
Может вам прекратить ему говорить? просто из жалости и сочувствия к себе? просто потому что он знает и на него это никак не влияет - вы писали.
А на вас влияет.
Для начала.
Все что вы ему говорите , он знает.
Есть вторая сторона - вы.
А на вас влияет.
Для начала.