Рожки-да-ножки• 22 декабря 2024
Що буде, якщо вийти із Гугл акаунту на одному із синхронізованих пристроїв?
Рожки-да-ножки
• 22 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Як вийти то нічого
Як видалити то не буде гугл акаунта ніде
Ну тобто на решті синхронізованих акаунтів виходу не станеться?
Рожки-да-ножки
• 22 декабря 2024
Ответ дляvecya
ничего не будет, если правильно выйти правильно
А правильно це як? Я думала, всі виходять через кнопку ’вийти’:)
НаБалКоніХодять• 22 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А що по вашій логіці може/моглоб бути?
Та і вроді є така фігна що можна просто в гугл акаунту в списку пристроїв видалити пристрій і відповідно воно само з усюд гарантовано вийде на тому пристрої
Рожки-да-ножки
• 22 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А що по вашій логіці може/моглоб бути?
Ну от я на одному пристрої видалила чати з Телеграм і вони видалились всюди. Тепер гугл акаунт боюсь чіпати, мало там що....
НаБалКоніХодять• 22 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
На то воно і називається синхронізація що дії ДУБЛЮЮТЬСЯ на ВАШИХ пристроях
Вийти і видалити то якби різне
И.О. человека• 22 декабря 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні,я на двох різних телефонах залогована під одним акаунтом