НЛОша• 22 декабря 2024

Телефон для батька, порадьте будь-ласка, бюджет 6-7 тис грн

Зайшли сьогодні в магазин і вийшла я засмучена. Татові (60+ років) хочемо взяти недорогий самсунг (чомусь думаю, що цієї фірми буде якісніший), проте цінова політика у нас мінімальна. І взяла я в руки той телефон за 6 тис грн , а він як пушинка, ніби іграшка китайська. Але, в іншому магазині була більш дешевша модель і важчий, але ціна там щось 4500 грн, дума, що це не варіант.
Татові треба нас почути і користується вайбером, переглядає фото і голосові повідомлення. Все на тому. Хто купував нещодавно такий бюджетний сегмент - скажіть яка модель заслуговує уваги? Думаю, що доведеться брати з інтернета, адже в наявності в магазинах нема вибору зовсім(в 1 магазині за 6 тис і в іншому 4500), а в інтернеті чимало отакого за 5-6-7 тис грн.(кілька моделей на знижках).
Дякую тим, хто відпише і щось підкаже
Кто крайний?• 22 декабря 2024
Пишу с Самсунга за 4000, ему года 3 уже, и мне до 60 ти еще далеко, самая нормальная марка для меня
волосатое стекло• 22 декабря 2024
https://allo.ua/ru/products/mobile/motorola-g32-6-...
вот такую модель я купила своему дедушке в прошлом году, он очень доволен, к слову скажу - телефон падал пару раз в мед))) дед пасечник и выдержал, заряд держит долго, удивительно отличный звук.
Танцепесенная• 22 декабря 2024
Нещодавно чоловік моєї мами купив їй в таку ціну самсунг в комфі (не реклама). Теж їм радила цю фірму і не помилились. Все класно працює, екран великий. Беріть пам‘яті побільше (це також впливає на ціну), щоб потом не видаляти фото. Я все швидко налаштувала під маму, вже як тиждень користується і все подобається. Я взагалі не фанат андроідів (я по яблукам), але тут ні до чого не придратись. Тому купуйте і не бійтесь. В магазині хоч можна в руках потримати, подивитись якість зображення. А з тими пересилками… , то як вам зручніше
Звожу з розуму• 22 декабря 2024
Я б самсунг а05s радила в такому ціновому діапазоні.
Допоможіть знайти• 22 декабря 2024
На ОРРО прсмотрите
Воздух в банке• 22 декабря 2024
Ответ дляволосатое стекло
Нет в наличии
автор НЛОша • 22 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
На ОРРО прсмотрите
Ви користуєтесь? Я побоююсь таких марок. Треба, щоб працював , звикати важко татові до нового і складного.
Допоможіть знайти• 22 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
В мене інфінікс. Нарікань немає. Але трохи замалі позначки проценту заряду зверху. Може бути незручно людям у віці, якщо зір не дуже. У 2-х знайомих ОРРО. Один вже 3 роки, інший 1 рік. Теж добре працюють
Якщо звик до самсунга візьміть А05, він дешевший.
Я взяла инфиникс після 2- самсунгів. Не дуже і відрізняється.