Папина дочка• 23 декабря 2024
Кутя в мультиварці?
Хто знає , скільки часу варити кутю в мультиварці і на якому режимі?
Ухахайкина• 23 декабря 2024
Я колись варила на програмі ’рис’ чи ’гречка’. Зерно було замочене звечора.
Але мені на плиті зручніше
Папина дочка
• 23 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Я все роблю на режимі суп)
Скільки часу варити?
Ms. Сама прямота• 23 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Скільки часу варити?
пшеницю краще замочити з вечора. в мене скороварка, то ж я варю 30 хвилин
Папина дочка
• 23 декабря 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую
Мішечок щастя• 23 декабря 2024
Я минулого року, в лагері в Німеччині, варила у мікрохвильовці. Пшеницю поклала у скляну чашу з кришкою і залила окропом (вище ,,на два пальці,,). Варила 20 хвилин. Потім відкрила, перемішала і ще додала окропу, щоб не суха була. Ще хвилин 15. Така чудова вийшла. Мабуть так Боженька рятував мій настрій.