Бабуся мороз• 25 декабря 2024
Які традиції з дитинства ви хочете передати своїм дітям?
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ніякі
Погане дитинство було або без традицій?
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Погане дитинство було або без традицій?
Звісно, у всіх хто вище відписався. Які традиції можуть передати люди які не мають традицій?
Чтооооооооооо?• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Погане дитинство було або без традицій?
Чудове дитинство.
Простоваля• 25 декабря 2024
Кожен рік 25 грудня ми йдемо в театр. Я ходила з батьками, моя мама із бабусею. Тепер йдемо ми з дітьми. Спочатку у нас збираємося за святковим столом, потім на виставу і потім знову до нас чай пити з тортиком.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Ви з дитячого будинку?
В дитячих будинках є традиції і їх багато
ДаЗдраПерма• 25 декабря 2024
Наші сімейні традиції - це екскурсії по історичним містам Україною , лижі змалку це 100%( у нас це Буковель 16 років поспіль ), сімейні вечори, походи в театри, концерти, музеї, санаторії оздоровчі.
Море обовʼязково
ДаЗдраПерма• 25 декабря 2024
Ще у серпні у нас щороку кораблик по Дніпру , шлюзувння
Але з повномастабкою третій рік цього нема
Нажаль
Царівна Жабка• 25 декабря 2024
В Рождество всегда собираться всей семьёй за большим столом. Дарить друг другу подарки и радостно проводить время.
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
В нас традицій в дитинстві було багато, але ,що батьки що мої що чоловіка, між собою жили погано , з пянками, бійками . Свекруха ще зараз може за святковим столом коли приїхали усі одн раз на пів року, виясняти відносини. Ми робимо все щоб наші діти такого не бачили і створюємо свої правила і традиції
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Я намагалася в своїй сім´ї створити традиції, але моєму чоловікові вони до лампочки. Вкотре зрозуміла, що все, що йому потрібно - це доступ до Інтернету і їдло.
Бо коли йому хочеться їсти, ніщо інше не важливо. Вже і кормлю перед святковими вечерями, а все одне вічно голодний і роздратований на свята.
Вчора ринувся за святковий стіл в сімейниках і дуже дратувався, коли попросила щось одягнути. Як він дочекався, коли я за стіл сяду після того, як всім в тарілки гаряче поклала - не знаю. Дуже старався. Очей від тарілки не відводив, але стримався.
Діти поїдуть від нас - жодних святкових столів. Поїсти і розбіжатися по різним кімнатам.
КонхфЭдкаТузик• 25 декабря 2024
Я не знаю чи це традиція, я люблю гори, і кожного літа, ще з дитинства я в горах, ця любов до гір перейшла й до сина.
Варена цибуля• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
У него РПП, инсульно резистентность. Он больной.
Белая и пушистая• 25 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
Правда? Вот прям всегда, 15-20 лет назад, 25 декабря?
КонхфЭдкаТузик• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Співчуваю вам.
Федорино Горе• 25 декабря 2024
Ответ дляПростоваля
А якщо хтось не хоче йти?
Що конкретно ви святкуєте за святковим столом 25 грудня? Мама з бабцею ж не різдво святкували?
Федорино Горе• 25 декабря 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Море обовʼязково
Це не традиції, це стиль життя. І досить заможний такий.
Белая и пушистая• 25 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
А якщо хтось не хоче йти?
Та тут уже все переобулись и убеждают, что Рождество ещё со времен совдепии, осознанно отмечали 25 декабря, вот так вот.
Хочу наколоти губи• 25 декабря 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так, в нього РПП і вже давно серйозний діабет. І можна влаштовувати перекуси і слідкувати за своїм станом. Можна багато чого.
От дійсно нічого вже не хочу робити. Як жалко виглядає людина, яка себе не контролює...
Белая и пушистая• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Вы не знаете, что человек испытывает, но поливаете грязью. Ну, а то что в семейках за стол, так и раньше были звоночки, но Вам было всё равно ибо замуж нужно было. Искали бы себе лорда в смокинге, а не простого мужика.
Муркошечка• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А коли почалося таке?
Розумна Губка• 25 декабря 2024
Ответ дляБелая и пушистая
В мене в родині святкували Різдво двічі. По маминій лінії бабуся православна, дідусь католик. І таких родин не мало.
Цідило правди• 25 декабря 2024
спорт, катання на борді кожної зими (але ці 3 роки не їздимо). Це перше, що в голову прийшло