Получается 3 годы войны и сотни тысяч жертв, коту под хвост.
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
І ще доповню. Кордони ніхто не відкриє, військових ніто не демобілізуює, мобілізацію не припинять. а через 3-4 роки, путін знову піде на нас війною. Це не перемога, це кінець Україні. Називайте ситуацію так як воно є.
Зараз рашисти вже 8 км від дніпропетровської області . Що буде через 3 роки війни ?
Ответ дляLudaSHS
Якесь воно відображення періоду чи що
Оці всі аналітики, від баб нін по пво, до якихось знавців сексу, в перервах якого - геополітика про кемську волость.
Я прочитала темы автора. Какой же у него широкий кругозор. Только с женщинами почему-то не везет. Точнее, это женщинам везет, что они сразу, видя такой широкий кругозор автора, не хотят с автором. Как-то так.😂
Ответ дляОленёнок
Завжди можна зачіпити жінок тут, створивши тригерну тему у розділі Політика. Навіть с поверхневим уявленням щодо змісту. Заходить.
Топ від аналітика по пво сьогодні зайшла багатьом теж.
Ответ дляlammama
Я спрашиваю не о положении на фронте,а официальные заявления президента.А не чьи то догадки.
Це не про то тема. Зміст фрази повинен бути простим, зрозумілим
А конкретика і джерела це навіщо ще?
Щоб офіційно , юридично, по правовим нормам ще? Да ну
Скажете тоже
А конкретика і джерела це навіщо ще?
Скажете тоже
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
ніхто не знає, що буде через 3 роки. Може ми відвоюємо всі території, які в нас заберуть, якщо клоуна знову не вибере 70 відсотків населення.
Щоб були вибори , треба припинення війни
Ответ дляLudaSHS
Меня пугает, что у подавляющего большинства напрочь отсутствует критическое мышление. Фильтровать совсем не могут. И подобные темы это все только поддерживают. Печально это все на самом деле.
Ответ дляВерулия
путин хотел всю Украину. Или сегодня Киев, центральная и Западная Украина празднует Рождество под российким флагом? Вы совсем не считаете это достижением и победой?
Скажите, как это особенно важно, когда твои родные и муж не находятся на нуле на Донбассе, правда?
Ответ дляLudaSHS
Цікаво як саме по конституції він має ’ ’віддати’ території?
Він хто такий?
І якими законами це в світі регулюється? Хто то визнає?
Автор цікавий
Всі цікаві автори зараз, наподбор.
Чи ви маєте на увазі заморозку на лінії фронту? Трамп і т д ? А не отдать? Чи фазу зупинення вогню?
Він хто такий?
Автор цікавий
Всі цікаві автори зараз, наподбор.
Ну воевать он же заставляет гражданских и без войны в стране? Вот так и напишет закончик про отдать територии, тоже мне нашли проблему)))
класс123-7dcf• 25 декабря 2024
Почему Финляндия отдала Карелию, а Грузия отдала Абхазию, и живут же как-то сейчас нормально, с таким конченным соседом?
Ответ дляРойЛеля
Не вірю, що зеля ворог. Його команда і оточення так, а він не хотів такого кінця і наміри були його хороші.
П.с. голосувала за Пороха
А хто формував оточення зеленського не він сам? Хто зеленського змушує назначати на важливі посади непойми кого, і в тому числі через це ми втрачаємо людей та території..
А взагалі, після виборів 2019 року путін побачивши наскільки слабка та непрофесійна влада прийшла керувати Україною, зрозумів що кращого шансу окупувати Україну у нього може вже й не бути..саме вибір 2019 року зробив нас настільки слабкими, що думали що ми легка жертва будемо..
Lady luck21• 25 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
Или наоборот, Пу сказал, сначала выборы потом переговоры
или стефанчук от лица страны
Ответ дляКсюшка94
Удалено администрацией...
рік назад їхала з військовим з передової і він сказав таку фразу, дивлячись на людей в маршрутці і слухаючи їх розмови - ця країна не заслуговує на перемогу. Тоді прозвучало якось образливо. І ось рідко вступаю в дебати, але з часом все більше з ним погоджуюсь, що дійсно наші люди ще не заслуговують на перемогу. Не доросли.
Ответ дляAmalpi
Так, путін же сказав що з зеленським ніхто нічого не буде підписувати що він не легітимний, бо в жодному законому акті України, немає пункту, що повноваження президента, діють до моменту закінчення війни, що росія готова підписувати лише зі Стефанчуком, як Головою ВР.. і що зараз лише ВР є легітимним органом..
Ответ дляannu-b519
Не думаю що реально провести зміни територіального устрою України через конституційну більшість 300+ депутатів одноголосно в Вр.
Президент видає Укази, закони пише Верховна рада, у слуг не має більшості, навіть з ригами опзж, які з ними в унісон зараз, навіть це по процедурі.
Я про масу речей згадала. Багато писати.
Це не офіс простих рішень, я до того.
Чому не визнаний в світі Кіпр північний, Придністровʼя, Абхазія і Осетія? Не визнаний Крим десяток років?
Не має договору між північною і південною кореями?
Я про цю складову.
П с добавлю, що фазу припинення вогню / заморозки розумію, і нам теж треба вона, бо стоїть на кону збереження нації, а не території.
політичне збереження держави - це сталося в 22 р
Тема автора має великий пласт
В цей пласт входять різні підпитання.
Але як по простому ’ ’віддати території’ це не так. Це юридично не так. І я гадки не маю. як це може бути в мовах законодавства.
Заморозка і окупація роками, може бути, так
Це не офіс простих рішень, я до того.
Я про цю складову.
Тема автора має великий пласт
В цей пласт входять різні підпитання.
Ответ дляВерулия
Цікаво і про що ж люди говорили в маршрутці що військовий до таких висновків прийшов?