Святогорий• 25 декабря 2024

По последним новостям Зеля уже согласен отдать территории.

Получается 3 годы войны и сотни тысяч жертв, коту под хвост.
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
І ще доповню. Кордони ніхто не відкриє, військових ніто не демобілізуює, мобілізацію не припинять. а через 3-4 роки, путін знову піде на нас війною. Це не перемога, це кінець Україні. Називайте ситуацію так як воно є.
Зараз рашисти вже 8 км від дніпропетровської області . Що буде через 3 роки війни ?
Оленёнок• 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Якесь воно відображення періоду чи що
Оці всі аналітики, від баб нін по пво, до якихось знавців сексу, в перервах якого - геополітика про кемську волость.
Я прочитала темы автора. Какой же у него широкий кругозор. Только с женщинами почему-то не везет. Точнее, это женщинам везет, что они сразу, видя такой широкий кругозор автора, не хотят с автором. Как-то так.😂
Seehund• 25 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Автор кто по ту сторону сюда не хотят на наши зарплаты пенсии, там Крым сам воевать встанет если его Украине отдадут
40 тыс рублей - это офигеть какая зарплата, когда до войны получал 40000 грн. И с той ещё часто кидают.))
annu-b519• 25 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Этого зели не позволили бы
Позволили, но не заплатили бы...
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляОленёнок
Завжди можна зачіпити жінок тут, створивши тригерну тему у розділі Політика. Навіть с поверхневим уявленням щодо змісту. Заходить.
Топ від аналітика по пво сьогодні зайшла багатьом теж.
lammama• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну з останнього- це те , що до кордонів Дніпропетровської області, залишилося 7км. А там пряма і чиста дорога на Дніпро, без перешкод і фортифікацій.
Я спрашиваю не о положении на фронте,а официальные заявления президента.А не чьи то догадки.
Оленёнок• 25 декабря 2024
Обожаю советчицу, какой иной раз встретишь разброс тем у одного человека: от грязных трусов до анализа военных действий ) Но, с другой стороны, в Фейсбуке можно, в телеграмме можно, даже вон Арестович, прости господи, аналитик. Чем советчицы хуже? 😂
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Все до того і йшло
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляlammama
Це не про то тема. Зміст фрази повинен бути простим, зрозумілим
А конкретика і джерела це навіщо ще?
Щоб офіційно , юридично, по правовим нормам ще? Да ну
Скажете тоже
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
ніхто не знає, що буде через 3 роки. Може ми відвоюємо всі території, які в нас заберуть, якщо клоуна знову не вибере 70 відсотків населення.
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
Щоб були вибори , треба припинення війни
iroman• 25 декабря 2024
Ссылка на эти новости будет? А то пока только обратное читала.
Оленёнок• 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Меня пугает, что у подавляющего большинства напрочь отсутствует критическое мышление. Фильтровать совсем не могут. И подобные темы это все только поддерживают. Печально это все на самом деле.
Ксюшка94• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
путин хотел всю Украину. Или сегодня Киев, центральная и Западная Украина празднует Рождество под российким флагом? Вы совсем не считаете это достижением и победой?
Скажите, как это особенно важно, когда твои родные и муж не находятся на нуле на Донбассе, правда?
annu-b519• 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Цікаво як саме по конституції він має ’ ’віддати’ території?
Він хто такий?
І якими законами це в світі регулюється? Хто то визнає?
Автор цікавий
Всі цікаві автори зараз, наподбор.

Чи ви маєте на увазі заморозку на лінії фронту? Трамп і т д ? А не отдать? Чи фазу зупинення вогню?
Ну воевать он же заставляет гражданских и без войны в стране? Вот так и напишет закончик про отдать територии, тоже мне нашли проблему)))
класс123-7dcf• 25 декабря 2024
Почему Финляндия отдала Карелию, а Грузия отдала Абхазию, и живут же как-то сейчас нормально, с таким конченным соседом?
annu-b519• 25 декабря 2024
Ответ дляsnejs
одним словом, мы победили в этой войне. А не могли так победить еще в 22 году, отдать те территории, которые сейчас готовы отдать и все?
Которые сейчас уничтожили и забрали все равно, правильнее сказать.
Ксюшка94• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
Удалено администрацией...
snejs• 25 декабря 2024
Ответ дляКсюшка94
Удалено администрацией...
Lady luck21• 25 декабря 2024
так он уже отдал юг 24.02.22. чего только сейчас ?
Antiprom• 25 декабря 2024
Ответ дляРойЛеля
Не вірю, що зеля ворог. Його команда і оточення так, а він не хотів такого кінця і наміри були його хороші.
П.с. голосувала за Пороха
А хто формував оточення зеленського не він сам? Хто зеленського змушує назначати на важливі посади непойми кого, і в тому числі через це ми втрачаємо людей та території..
А взагалі, після виборів 2019 року путін побачивши наскільки слабка та непрофесійна влада прийшла керувати Україною, зрозумів що кращого шансу окупувати Україну у нього може вже й не бути..саме вибір 2019 року зробив нас настільки слабкими, що думали що ми легка жертва будемо..
Amalpi• 25 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
Или наоборот, Пу сказал, сначала выборы потом переговоры
Lady luck21• 25 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
или стефанчук от лица страны
Sum4enki• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
а почему нельзя было в 2022 году принять условия?
Просто бізнес(=гроші), нічого особистого.
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляКсюшка94
Удалено администрацией...
рік назад їхала з військовим з передової і він сказав таку фразу, дивлячись на людей в маршрутці і слухаючи їх розмови - ця країна не заслуговує на перемогу. Тоді прозвучало якось образливо. І ось рідко вступаю в дебати, але з часом все більше з ним погоджуюсь, що дійсно наші люди ще не заслуговують на перемогу. Не доросли.
Antiprom• 25 декабря 2024
Ответ дляAmalpi
Так, путін же сказав що з зеленським ніхто нічого не буде підписувати що він не легітимний, бо в жодному законому акті України, немає пункту, що повноваження президента, діють до моменту закінчення війни, що росія готова підписувати лише зі Стефанчуком, як Головою ВР.. і що зараз лише ВР є легітимним органом..
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляannu-b519
Не думаю що реально провести зміни територіального устрою України через конституційну більшість 300+ депутатів одноголосно в Вр.
Президент видає Укази, закони пише Верховна рада, у слуг не має більшості, навіть з ригами опзж, які з ними в унісон зараз, навіть це по процедурі.
Я про масу речей згадала. Багато писати.
Це не офіс простих рішень, я до того.
Чому не визнаний в світі Кіпр північний, Придністровʼя, Абхазія і Осетія? Не визнаний Крим десяток років?
Не має договору між північною і південною кореями?
Я про цю складову.

П с добавлю, що фазу припинення вогню / заморозки розумію, і нам теж треба вона, бо стоїть на кону збереження нації, а не території.

політичне збереження держави - це сталося в 22 р
Тема автора має великий пласт
В цей пласт входять різні підпитання.
Але як по простому ’ ’віддати території’ це не так. Це юридично не так. І я гадки не маю. як це може бути в мовах законодавства.

Заморозка і окупація роками, може бути, так
МаргоХ• 25 декабря 2024
А можно ссылку на эту новость?
Antiprom• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
Цікаво і про що ж люди говорили в маршрутці що військовий до таких висновків прийшов?
Lady luck21• 25 декабря 2024
Удалено администрацией...