Святогорий• 25 декабря 2024

По последним новостям Зеля уже согласен отдать территории.

Получается 3 годы войны и сотни тысяч жертв, коту под хвост.
ElenaMari• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Они ушли потому что у них планы другие начальство договаривается куда наши должны пройти куда их, народ когда вы прозреете, сколько наши говорят зашли им приказ выйти и наши отходят , так и им
diamond_shop• 25 декабря 2024
Удалено администрацией...
123-08df• 25 декабря 2024
Так і є
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляsnejs
так они и до сих пор про денафикацию и демилитаризацию говорят, но так и война еще не закончилась
Не знаю, про що вони говорять і де
Писали західні змі, вже не має денацифікаціі і зсу 50000 всього, але це слухи.
Не має умов щодо власного впк, вони буди проти впк , а є тільки щоб заводів іноземних не було. Тобто, Не має зараз умов. Ні від трампа, ні пуйла, окрім якихось туманних відсилок до незакінчених стамбульських.
Все вилами по воді, на разі є ті моменти зливи в Н й таймс - тоді ті умови , я про перші, вони були неприйнятними. Всі знову забувать хронологію подій.
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Шо там по успешным женщинам?

Политолог диванный
Якесь воно відображення періоду чи що
Оці всі аналітики, від баб нін по пво, до якихось знавців сексу, в перервах якого - геополітика про кемську волость.
a.ostroverh• 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Якесь воно відображення періоду чи що
Ну его раньше по выходным из психушки выпускали, теперь по будням иногда
snejs• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
путин хотел всю Украину. Или сегодня Киев, центральная и Западная Украина празднует Рождество под российким флагом? Вы совсем не считаете это достижением и победой?
вы поддались телемарафону и мосейчук, когда она сказала, что сохранить Украину, пусть даже без некоторых территорий то победа и вы сразу так начали говорит. До этого внушалось, что победа это границы 91 года, и все в один голос кричали, что победа это полная деоккупация всех территорий. И да, я не слышала от пу, что он хочет Львов заполучить, он что то там говорит за исторически русские земли, а Львов никогда таким не был
Корочка Хлеба• 25 декабря 2024
Ответ дляРойЛеля
Не вірю, що зеля ворог. Його команда і оточення так, а він не хотів такого кінця і наміри були його хороші.
П.с. голосувала за Пороха
Царь хороший, бояре плохие - ничего не напоминает?
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
Так. Стільки жертв вартували такої як ми оце маємо зараз «перемоги»..,
Ну так напишіть свою думку - вартувало відразу все віддати, всім відступити і жити в окупації?
Yuliya82• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
Не доводити до такого жаху. Це моя думка, якщо не зрозуміло з написаного
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляsnejs
я слушала путина все выступления. Этого достаточно, чтобы сформировать мнение, что он хочет от этой войны. Мосейчук и марафон ни разу не смотрела.
Ну и наступления на Киев, Чернигов просто так было?
Львов тут может и ни при чем, его б отдали другим, если бы получилось Киев и центральную оккупировать
Аноним ФЕЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
По-перше, не тільки Зеля, а мінімум пів-України згодні на це, бо іншого виходу немає, ну немає в нас сил, спроможностей, людей, щоб відвоювати, вистояти і перемогти повністю. По-друге, чому 3 роки війни під хвіст? так, ми втратимо території, але не всю Україну. Це взагалі велика перемога - достатньо глянути на карту росії і нашу, на кількість населення. Да будь-яка інша країна в Європі і нація здалися б в перші місяці
Ви бот провладний??? Інакшого пояснення написаній мегадурниці я не можу пояснити.
Ситуація була б на багато краща, може б і перемогли б, яки при владі не були зрадники і рашисти, котрі всі ці роки працюють на користь кремля, знищуючи в розкрадаючи ресурси українців. Три роки, робиться владою все, щоб ми не виграли і нас якомога більше знищили. Як країною, так і армією курують рашисти, завербовані в покликані на допомогу зовнішньому ворогу.
Ми нічого не виграли, ми в повній задниці. Шана лише нашим воїнам , за мужню і віддану боротьбу. Радіти немає чому і перемоги ніякої немає
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
треба переходити вам на російську, бо можливо жах ще буде попереду. Ніхто не знає, де більший жах
Teonaa• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
а почему нельзя было в 2022 году принять условия?
Бо на все свій час. Його особо не питали
karkusha.biz.ua• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
так а как бы он и его слуги народа сколотили себе еще больший капитал? и дворец бы не смог купить в Англии.
Yuliya82• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
Ви за собою краще дивіться, на яку Вам потрібно переходити. Дуже у нас люблять бачити соломинку в очах іншого, коли у своєму оці є добра поліняка
karkusha.biz.ua• 25 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
Мне кажется что никаких переговоров не будет все закончится тогда когда резко пропадет зеля
Вы правы и эта пропажа будет вот вот
snejs• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
не просто конечно, в Киеве президент, туда они и шли
Аноним ФЕЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляВерулия
о чем договариваться? путин хотел всю Украину и сейчас хочет, он это открыто говорит. Отдать все надо было?
І ще доповню. Кордони ніхто не відкриє, військових ніто не демобілізуює, мобілізацію не припинять. а через 3-4 роки, путін знову піде на нас війною. Це не перемога, це кінець Україні. Називайте ситуацію так як воно є.
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
я порохобот взагалі, при чому тут влада. Я згодна з кожним словом стосовно влади. Але захищали наші землі три роки і відстояли не можновладці, а оті воїни, яких ви шануєте
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
і у вас стакан напівпустий, а в мене напівповний. Я не вважаю смерті наших захисників мегадурницею, я їм вдячна до землі за те, що я живу ще в Україні. І розумію, що так може бути не завжди
Верулия• 25 декабря 2024
Ответ дляYuliya82
дуже смішно.
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляРойЛеля
П.с. голосувала за Пороха
У вас шось святе ще залишилось так ?)
Ollka• 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
Удалено администрацией...
Ви так одним махом знецінили людей, які херсонську операцію готували і проводили.
Дева Мария• 25 декабря 2024
Ответ дляsnejs
Умные, которые еще в начале войны говорили, что никакой победы не будет, никаких границ 91 года нам не видать, мы не сможем победить в этой войне. Лучше сразу договариваться и сохранить жизнь тысячам украинцев. Но те которые были еще умнее умных, блокировали тех кто так говорил, кричали матрешки, чемодан вокзал расея, низзя с террористами дагаваривацца, до победы до границ 91 года и на шагу назад, на москву. Ну спустя три года эти ’самые умные’ немного поумнели
По реакциям еще 3 непросветленных 😹
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Зрозуміло
Цікавий контент стає.
lammama• 25 декабря 2024
А где почитать такие новости?
Евга-9246• 25 декабря 2024
Ответ дляElenaMari
О, і я так тихенько собі думаю. Він втече і все припинеться
Аноним ФЕЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляlammama
А где почитать такие новости?
Ну з останнього- це те , що до кордонів Дніпропетровської області, залишилося 7км. А там пряма і чиста дорога на Дніпро, без перешкод і фортифікацій.
annu-b519• 25 декабря 2024
Ответ дляQuietude
Тогда надо было сразу сдаться, в 22 ом
Тогда был вариант переговоров на наших условиях.