Получается 3 годы войны и сотни тысяч жертв, коту под хвост.
ReintTycha• 25 декабря 2024
Та не буде ніяких переговорів, перемир’я. Зе нічого не вирішує. Він лише маріонетка
ReintTycha• 25 декабря 2024
Ответ дляBransoletka
А що треба більше жертв? Досить цієї тупої війни
Це так. Але люди, які втратили рідніх на війні- запитають: чому наші загинули, а ви ні. Важкі часи. І ми маємо з тим жити
Kidstaff Bot• 25 декабря 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff