Стрекоза любви• 25 декабря 2024

Ось тепер у росіян є вагома причина боятися перельотів

Вже бачили?
Сьогодні їхня ППО збила ж власний літак. Хоча влада говорить про «столкновение со стаей птиц».
Ось так ця зграя пташок виглядає. Прямо дірки на обшивці.
Чесно скажу, не відчуваю радості, що літак розбився, але тішуся, що можливо ця трагедія ускладнить саме росіянам пересування по світу, і кожного наступного разу, коли вони будуть заходити на трап літака, то хай думають, долетять чи ні через свою ж ППО.
lekon-lekon• 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Марні сподівання
Чому ж марні, вже все відбувається - по кацапії літають бпла та ракети, літаки падають, кораблі тонуть, ЧМ флот чогось змінив локацію за виключенням постояльців на дні.
чаревна• 25 декабря 2024
Смешно было читать их версию про птиц.
Но раша не первый раз сбивает пассажирские самолеты
rybka21• 25 декабря 2024
Ну хто б сумнівався
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Ну хто б сумнівався
Ага
Наша пісня...
Rosenica• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Ну хто б сумнівався
’Стая птиц’ перетворилася на ’стая украинских дронов’?)))
TAM-rico• 25 декабря 2024
Ответ дляTori1602
Слиш ти , курка. Мізки собі залиш. Не слідкуєш за своїми хєроямі сво, а що так? СвАіхнєбросаєм?
ВонО не варте уваги. Кацапка є кацапка, виродка
Атланта• 26 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Пишуть, що якби впав на території раші, то все було б шито-крити. Птахи винні.
Таким образом его могли бы хотя бы посадить и люди выжили бы. То, что ему не дали разрешение на посадку-очевидно, злой умысел. Как всегда на рашке, всё через жо.
Атланта• 26 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
рашисты сами пишут, что это „малазийский боинг N2“, и нет, они не задумаются, им плевать. А вот те, кто государства, чьи самолеты, чьи граждане летают в рашу или через рашу давно должны были сделать выводы о безопасности таких полетов.
Кстати да. Только теперь на Украину свой пр*€б не спереть.
автор Стрекоза любви • 26 декабря 2024
Ответ дляlawyer2006
Автор чула дзвін, не знає звідки він
Ну що про дзвін? Вже є багато інформації, підтверджень. Забираєте свої слова назад, чи будете «веселити» народ своїм виключним «розумінням» ситуації? 😀
dibrov• 26 декабря 2024
Рассуждения зравого человека...
У меня то-же вчера вознткали похожие мысли - неужели ближе не было запасного аэродрома?
dibrov• 26 декабря 2024
LudaSHS• 26 декабря 2024
Читаю
🌀 Як повідомляють ЗМІ афілійовані з АП Азербайджану, було встановлено, що літак «Азербайджанських авіаліній», що прямував маршрутом Баку-Грозний, був атакований на підльоті в місто Грозний, за допомогою системи російських ППО «Панцир-С».

Більше того, внаслідок використання систем РЕБ російською стороною було повністю паралізовано систему зв´язку азербайджанського борту. Саме з цією обставиною літак зник з радарів

Схоже, Алієв не збирається покривати рф кадирова
Подивимося
LudaSHS• 26 декабря 2024
Ответ дляdibrov
Рассуждения зравого человека...
Його спецом могли через море відправити
автор Стрекоза любви • 26 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Читаю

Подивимося
Я, насправді, шокована, що збили, так ще й сісти не дали, та кажуть, що сигнал gps глушили, щоб десь над морем впав.
LudaSHS• 26 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тварі
Світу треба роззути очі
Вони обізяни з гранатами
LudaSHS• 26 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
І такі новини туди ж
Моpгана• 26 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Читаю

Подивимося
Алієв сам летів в літаку в той же день, в той же час в москву. ’Совпадение?’
Дева Мария• 27 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Сьогодні вранці дронами був атакований Грозний. І їх, звісно, намагалися збити. Туди ж, в Грозний, прямував літак. В Грозний, де збивали дрони. Так зрозуміло?
Я вообще понятливая . Мне достаточно дронов в грозном . Спасибо