Стрекоза любви• 25 декабря 2024

Ось тепер у росіян є вагома причина боятися перельотів

Вже бачили?
Сьогодні їхня ППО збила ж власний літак. Хоча влада говорить про «столкновение со стаей птиц».
Ось так ця зграя пташок виглядає. Прямо дірки на обшивці.
Чесно скажу, не відчуваю радості, що літак розбився, але тішуся, що можливо ця трагедія ускладнить саме росіянам пересування по світу, і кожного наступного разу, коли вони будуть заходити на трап літака, то хай думають, долетять чи ні через свою ж ППО.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Чим більше заможних і та й навіть простих росіян будуть задумуватись, а чи потрібна ще нам ця війна, тим швидше вона може закінчитися.
Але боти на Порадниці цього не розуміють, або просто вдають блаженних? Класна позиція - ми страждаємо через війну, яку спричинили росіяни, але вони хай там собі живуть нормально, користуються благами цивілізації, а ми будемо терпіти.
Так простим росіянам вона не потрібна, як і простим українцям, а що вони можуть зараз змінити?
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Ось вам аргумент - ворог не буде покараний і страждати так, як цього хочете ви, як би ви не викручувались. Тут просто достатньо глянути, як воно живуть і себе почувають
А це вже російські наративи. Ви не знаєте, що буде завтра, а через 10 років і тимпаче? Не навʼязуйте свою думку, вона лише ваша, так, має право на існування, але змістовного навантаження не має.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
А поверніться, будь ласка, в мою тему, і прочитайте не попкою.
Пряма мова:

Вам ще додатково потрібне пояснення чи щось незрозуміло? Напишіть, не соромтесь
Ну так,зловтішаєтеся, але маніпуляційно виправдовуєтесь, намагаючись залишити за собою образ дами в білому пальто
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Як не потрібна росіянам? Вам щось говорять ці графіки?
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це не російські наративи, це - факти. Німці після 40-их як зараз живуть? Як ми зараз живемо, хоч і перемогли фашизм? І ви теж не нав´язуйте людям свої думки і ненависть, яку намагаєтесь посіяти у цій темі. Думали, вас тут всі підтримають, але ні, не всі такі
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну, якщо ви довіряєте графікам, то вибачте, спілкуватись нема про що. У нас такі самі графіки, де більшість людей підтримує війну заради територій, в точно так само Зеленський в рейтингах під 100
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
До чого тут німці?
Ааа, зрозуміла, це ви ще хочете так подати, що з росією все буде афігенно:))) Ну подивимось, подивимось
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Ні, я довіряю виключно думкам ноунейм людей ботів на Порадниці 😀😀😀😀
rybka21• 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Ненависть сіє кацапня. Бо ні на що більше не здатна
Julia -e9ee• 25 декабря 2024
Сколько жалельщиц кацапни набежало, аж читать противно, молча бы поплакали, траур устроили бы, а не притворялись белопальтовыми.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
До чого тут німці?
Не афігєнно, а так як раніше майже. Це я про ту ж саму економіку і магазини
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Та ну, а влада, а медія, та навіть ті ж канали, де випрошують донати, щоб люту помститися ворогам? Вона скрізь, не тільки в кацапні. Люди здуріли
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Вони вже не живуть як раніше. У них інфляція реальна 30%. Вам це про щось говорить?
LudaSHS• 25 декабря 2024
Наші пишуть таки пво в Грозному
🤷‍♀️
Навіть про ракети з каспію пішло
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Це банальні боти з якими ми розважаємося і тренуємо вміння огризнутися «гострим слівцем». Це не українці.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ок. Тепер подивіться на нас. Мої пости це не приклади величі росіян, це реальне життя, де ми у дупі, і порівнювати нас з рашкою сенсу немає. На кого напали, той першочергово в програші. За себе треба думати
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Аеропорт Грозний був відкритий? Якщо так, то чому він відкритий під час роботи ППО. Чому при найменший загрозі закривали шеремет’єво, домодєдово і внуково.
Так
Мало того ,Хамзат Кадиров хвастав в змі, наші нашли дописи, що всі дрони збиті в Грозному
rybka21• 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Я от спеціально пішла подивитися рейтинги. У вересні рейтинг Зеленського був 51% і продовжував падіння. Якщо десь ви бачили 100, то поділіться, я теж подивлюсь.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тренуйтесь ще, слабо виходить, дуже слабо. І ви не маєте права мене називати не українкою, ботом чи москалькою, чи якими словами ви ще там кидаєтесь, бо я не вважаю, що радіти неприємностям інших це нормально. Це- дно.
Атланта• 25 декабря 2024
Ответ дляlus_so
А летів в грозний. Хороше питання, як рейс баку-грозний опинився в казахстані, але то пусте. Хай тепер бздять сідати в літак, от що добре.
Это же уже было. Когда их корыто из Египта летело и на борту взорвали что-то. Еще там девочка 10 месяцев была. Дарина кажется звали. Разве же их это останавливает. Они не акул не боятся, ни дронов, ни ПВО. Слабоумие и отвага🤦🏽‍♀️
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Банальна кацапка, не більше
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляАтланта
Це було в 2015 році,здається, осінню
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Банальна кацапка, не більше
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Так, саме така, як ваш смайл
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, саме така, як ваш смайл
Вузько мислите. Не всі повинні думати так, як ви. І від цього кацапами не стають автоматично. Буде вона ще вирішувати, хто українець , а хто ні . Вам це право хто надав?
rybka21• 25 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Так
В цьому ж і питання.
Як можна приймати цивільні борти, одночасно збиваючи повітряні цілі.
Умом расію нє понять
автор Стрекоза любви • 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Ви можете думати як завгодно, але коли людина пише 200 коментарів відвертих заїжджених фраз, що «все погано в України» і ніяких ні фактів, ні аргументів по темі, то крім здивування в обмеженості в мене це нічого не викликає. Пишу, як ви виглядаєте тут для більшості
Клементина• 25 декабря 2024
Ось подробиці
LudaSHS• 25 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Ось подробиці
Ну ось цю версію більше всього розглядають
Там були наші дрони і велася робота пво рф.
То літак пропав, тянув до аеродрому. Тим паче, такі дірки і птиці?

Якщо це пво рашки, то хто винен в гибелі цих людей? Поки пуйло не пішов війною, ніяких дронів, пво, ракет, зениток там не було.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В Україні погано. Не прямо все, але більшість складових. Ціни захмарні, чоловіків хапають,як худобу, демобілізація відсутня, президент планує воювати до останнього жителя, виборів не було, відпочинку, вихідних і свят немає, свободи слова немає, з роботою біда, фронт прорваний, все скрізь дорожчає. Це що першим згадала. Які ще вам факти й аргументи? Зараз скажете, що я все придумала, і доказів в мене нема