Вже бачили?
Сьогодні їхня ППО збила ж власний літак. Хоча влада говорить про «столкновение со стаей птиц».
Ось так ця зграя пташок виглядає. Прямо дірки на обшивці.
Чесно скажу, не відчуваю радості, що літак розбився, але тішуся, що можливо ця трагедія ускладнить саме росіянам пересування по світу, і кожного наступного разу, коли вони будуть заходити на трап літака, то хай думають, долетять чи ні через свою ж ППО.
Ответ дляLudaSHS
Ну ось цю версію більше всього розглядають
Там були наші дрони і велася робота пво рф.
То літак пропав, тянув до аеродрому. Тим паче, такі дірки і птиці?
Якщо це пво рашки, то хто винен в гибелі цих людей? Поки пуйло не пішов війною, ніяких дронів, пво, ракет, зениток там не було.
То з хохляцьких біолабораторій гусаки
Ответ дляКудесница полесья
В Україні погано. Не прямо все, але більшість складових. Ціни захмарні, чоловіків хапають,як худобу, демобілізація відсутня, президент планує воювати до останнього жителя, виборів не було, відпочинку, вихідних і свят немає, свободи слова немає, з роботою біда, фронт прорваний, все скрізь дорожчає. Це що першим згадала. Які ще вам факти й аргументи? Зараз скажете, що я все придумала, і доказів в мене нема
І будь ласка, є безліч тем про мобілізацію, корупцію і тд. Напоркуа ви в темі про падіння літака і причини це написали? Відношення немає ніякого, як вам ще це пояснити? Невже це не зрозуміло?
Ответ дляКудесница полесья
І простиє рускіє люді, що ’не хотят войни’ , сьогодні о 6 ранку випустили по моєму місту 12 балістичних ракет. І тепер мільйонне місто без опалення. А на вулиці - не літо, нагадаю на всяк випадок. То я особисто цих ’простих людей’ - ненавиджу.
Ответ для-Инга-
Думаю сейчас они массово начнут отказываться от своих слов
Чому?
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Бо я не розумію, як можна тішитись, що комусь там за 1000 км буде небезпечно, і яким чином для нас це буде плюсом, враховуючи наше положення й закриті кордони.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Ок, ненавидіть
Ответ дляКудесница полесья
Подумайте, тут багато коментаторів написало власні думки, версії. Ви гарно говорите про мобілілізацію, ціни, корупцію.
Вважаю, що зможете ще це осилити, спробуйте.
Ответ дляLudaSHS
Азербайджан не буде проводити розслідування? Там 37 їх громадян. Але замнуть, думаю
Пишуть, що якби впав на території раші, то все було б шито-крити. Птахи винні.
Кудесница полесья• 25 декабря 2024
Ответ дляrybka21
А що можна відчувати, по вашому? Любов? Чи бодай байдужість. Чи може підтримку?
Безсилля від того, що не можеш нічого змінити
Ответ дляTori1602
Цікаво, звідки ця ’кудєсніца полєсья’ намалювалась два дні тому?
З ватними мізками можете піти ще поспівчувати 810 бригаді, бо загинули мальчікі в трусіках...
Браво 👏
Ответ дляLudaSHS
Ну Цікаво що Алієв. Геополітика ж. Чи буде розслідування чи договорняк
Хто знає, але я впевнена, що авіакомпанії інших країн, у яких з РФ є сполучення трохи задумаються…
Клементина• 25 декабря 2024
Ответ дляКудесница полесья
Все, що для русні погано, для нас плюс
А літати над рашкою тепер таки страшно. Бо невідомо де наступного разу буде наш дрон і куди їх ППО поцілить. А раптом в руснявий літачок?
Ответ дляСтрекоза любви
Компанії так
люди- ні, у них війна далеко
А загальна політика може не змінитися. Бо приховують багато.
Все таки ці місяці наші дрони стали 1000 км + , такого раніш не було
люди- ні, у них війна далеко
Ответ дляКудесница полесья
Навіщо тішитися, що комусь погано під боком, якщо погано нам тут і зараз? Це ми нікуди вже три роки не літаємо, і сидимо в клітках, як загнані звірі.
Вони ж нас не жаліють, правда?!
Як можна судити почуття людей, якщо в кожній родині вже хтось постраждав від війни, не беручи до уваги навіть легких незручностей по неможливості, виїзду, вильотів.
Під родиною я маю на увазі родичі блихькі чи далекі