задумчивая мордочка• 25 декабря 2024
Хто у вашій сімʼї частіше іде на поступки в конфліктах?
Зазвичай я не конфліктна і хороша дружина. Але характер такий, що якщо щось не так мені, то я зразу висказую, не замовчую. Ще в різні періоди настрій може мінятися і буваю роздратована без причини. З першим чоловіком були часті сварки-я слово, він слово. Змовчати я не могла, він не міг і виходили сварки. Зараз другий чоловік і бачу колосальну різницю. Він ніколи не роздмухує конфліктів. Говорить тільки, що не правий. Може навіть вибачитись часто просто ні за що. Коли в мене «накал» спадає, я можу визнати свою неправоту, але на піку емоцій ніколи не визнаю. І він просто дає мені час. І це таке класне відчуття, що поруч з тобою стабільний чоловік і любить тебе в будь-якому настрої. Ніколи навіть голос не підвищує на мене.
Як у вас в сімʼї?
Моська-слон• 25 декабря 2024
Ну, я адекватна, скандалів не закатую, чоловік такий самий. Якщо в чомусь неправа, спокійно це визнаю, він також
Моська-слон• 25 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Я ваш муж
Но вы мужа доведете, по себе говорю
Поддержу
пьЯНА• 25 декабря 2024
У меня муж знает как нужно со мной себя вести и вообще чувствует меня на урра, тоже снисходительный ко мне, на нем все и держится
Катастрофа• 25 декабря 2024
Я первая иду на контакт, но после паузы и молчания, перевожу в шутку и на этом всё заминаю
задумчивая мордочка
• 25 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Я ваш муж
Но вы мужа доведете, по себе говорю
Це рідко буває. Ми і не сваримся. Коли я потім вибачаюсь, то він говорить, що розуміє що це просто жіночі емоції. Інколи я і по ділу звичайно висказуюсь.
задумчивая мордочка
• 25 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
У вас завжди хороший настрій? Ніколи нічого не дратує, бо не виспались, наприклад. Мій колишній міг мене колупати чого я без настрою і мовчу і я йому висказувала, а він своє гнув. Цей просто не підлазить під руку, коли говорю, що без настрою.
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2024
Никогда не ссорюсь. Мужу только дай поссориться и пообижаться. Я просто не обращаю внимания
Яжбоматуся• 26 декабря 2024
Теперішній чоловік вам просто підігрує, тому що розуміє, що усі жінки сварливі, а якщо мовчить, то це занудний мішок і мішок у всьому🥴
Братья Капли• 26 декабря 2024
Мы оба спокойные. Бывают разногласия но никто не орёт. Надулись и разошлись по углам)) можем и поругаться но слово ’извини ’ вообще никто не говорит никогда.Просто общаемся как и не было ничего. 15 лет вместе
Злюка-закусюка• 26 декабря 2024
Ми два тільці, то просто довго не розмовляємо. Типу хто-кого перемовчить🤣 Іноді він перший, іноді я. Але чоловік останнім часом став дуже запальний, при чому через дрібниці і може наговорити щось мені. Я дуже ображаюсь і ми перестаємо розмовляти. Ось вчора посварилися, до сих пір ще не розмовляємо. Пробачення зазвичай не просить потім 😔
МаксХмара• 26 декабря 2024
Я не могу быть неправой.
Муж приходит и начинает мириться, даже если я не совсем права была.
Но это все бытовуха.
МаксХмара• 26 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Тю, всего два дня!?!? Я неделю и больше могу не разговаривать с мужем.
И мне норм.
Моська-слон• 26 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Взагалі - то так, як мінімум, нормальный. А якщо щось не так, то я чоловіку кажу, чому, якщо він не знає причину. Не мовчу, не дратуюся й не зриваюся на ньому.
Моська-слон• 26 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Мы також обидва Тільці, в мовчанку не граємо, за 25 років найдовше ми мовчали декілька годин й то в далекій молодості
Доросла дівчинка• 26 декабря 2024
я теж адекватна. Якщо щось не так, то можу просто сказати. Скандали не катаю. Дорослі ж люди.