Купи слона• 27 декабря 2024
А нужно ли делать эпиляцию бикини перед визитом к гинекологу?
Уходя дверю не хлопать• 27 декабря 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Нет, не нужно. В экстренных случаях даже не успевают подмыться, какая там эпиляция. И врач все находит, не запутывается ;)
это в каких экстренных случаях, что даже подмыться не успевает?
Видна міленіалка• 27 декабря 2024
К урологу принято делать. К гинекологу можно не делать, им пофигу. Но если у вас впч, то губах врач может заметит его и вам сообщит, для этого надо чтоб волосы не мешали
Заикальница• 27 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Якщо чесно, то мені взагалі байдуже що у вас і як. Мова була про інше. Не треба доводити «що лікарю» все рівно. Бо йому взагалі не все рівно. А як ви вже ходите до нього, то ваша справа.
Працюю з лікарями, гінекологами теж. Багато чоловіків.
Питали якось у них.
Всі сказали ’головне, щоб чисто’ а частина додала, що запах може давати хвороба, тоді по запаху вони розуміють в чому проблема. Всі сказали, що звикли до всього. Що на початку були нюанси, перших пару років. А потім вони це сприймають як хірург пацієнта на столі - там теж естетики мало, але це його робота, і цікавить їх не зачіска, а зовсім інше.
Питали якось у них.
Заикальница• 27 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Знаете я нагуглила подобный подкаст -
В общем логика там вышла из чета. Сначала эта дама говорит что ’брить это гигиенично’ потому что выделения остаются на волосах. Интересно, как она видит себе судьбу выделений без волос - они не остаются на коже или трусах - а просто исчезают? Потом заявляет, что можно не брить, а подстригать (что вообще-то совершенно разные вещи, и подстригание не вызывает микротравм и раздражения). Потом оказывается волосы у датчанок ей мешали вставить зеркало, потому что зеркало их затягивало внутрь. Получается она зеркало вставляла с разбега и не глядя? Ну молодец, сразу видно хороший врач.
Це ж якої довжини повинно бути волосся, щоб затягувало всередину?))))
Так, одразу видно ’лікаря’
Заикальница• 27 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Кіста лопнула.
Сильний біль.
Кровотеча.
У вагітної нюанси.
А це може бути на вулиці, на роботі, будь-де
Сильний біль.
Кровотеча.
У вагітної нюанси.
Повітруля• 27 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Добре, вам видніше
Я працюю перекладачем в одній з найкращих клінік Європи, туди потрапляють лише найкращі з найкращих лікарів і навіть не уявляю, щоб вони якось на цей момент у роботі зважали. Але якась випердушка у медичному центрі жабокряків, що й ще роликів на ютюб про пацієнтів записує. То може і реагувати і фукати, але то ж і не справжній лікар і ніколи нею не стане.
Хитрушка-чекушка• 27 декабря 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну например разрыв яичника, выкидыш и т.д. при аппендиците осмотр гинеколога обязателен тоже.