Рогнеда Карповна• 27 декабря 2024
Про старість, пенсії… як вам така ідея?
От наприклад живуть в Києві дві бабулі подруги, одинокі, дітей немає або є, але зі своїми проблемами, допомагати не можуть. Пенсія мала. Кожна з бабуль має по квартирі.
І такий сценарій: бабулі зʼїжджаються в одну квартиру, а квартиру іншої здають. І на гроші від оренди сплачують комуналку та ділять навпіл.
Припустимо оренда в Києві однушки скромної 8000. З них за комуналку близько 1000 грн, врпховуючи субсидію. Залишається по 3500 грн кожній бабулі як прибавка до пенсії.
Плюси - додаткові гроші, немає відчуття одинокості, взаємодопомога.
Мінуси - важко вжитися двом різним людям на одній території.
Як гадаєте, наскільки реальний такий варіант?
Результат:
вже голосів:
47 (61.84%)
Нереально
29 (38.16%)
Чудово, спрацює
Точная копия плова• 27 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
В селі хоч город та курку можна мати - з голоду не помреш.
Помреш на городі. Як схопить влітку серце в спеку, так в тих бур´янах і помреш, поки швидку дочекаєшся
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Вы представляете, сколько кукурузы нужно вырастить, чтобы выкормить одну курицу? На подножном корме куры не вырастают до 3 кг за 45 суток.
Які 45 суток, це що вам ферма?
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я лучше собачку заведу
Додаткові витрати)))
Кusalochka• 27 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Так, теж десь читала, що і в Європі так роблять.
Может и делают. Случаи единичные. В основном есть дети/внуки. Это же как совпасть должно, чтобы и подруги были и родственников у них не было
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Наявність родичів не значить, що вони будуть допомагати.
Тракторні війська• 27 декабря 2024
Може спрацювати, але є багато умов для цього: бабулі мають бути обидві адекватні, здорові, самостійні, не дуже старі, розумітися на сучасному житті (бо можуть виникати різні форс-мажорі обставини, які треба вчасно та розумно вирішувати), та порозумітися одна з одною в квартирі, бо це буває важко навіть молодим, а тут господарка буде надовго поруч з іншою людиною, навіть якщо це подруги -не розлій вода, при сумісному проживанні можуть виникати проблеми. Та й вік - раптова смерть однієї принесе гору додаткових проблем іншій і вона вже буде не рада тим копійкам, бо розраховані 3500 на людину, все ж такі - копійки... Особливо, якщо першою помре власниця квартири, де будуть жити. Якщо здоров*я дозволяє, краще десь на підробіток влаштуватися, консьержем наприклад.
энциклопУдия• 27 декабря 2024
Вот это план, офигеть
скоро в такие квартиры начнут заселять по 15 таких бабуль, а на их деньги сдавать их квартиры и тусить.
Автор, как Вам в голову пришла такая бредовая идея?
Шаманю второпях• 27 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Думаєте зі студентами легше жити?
5-6 тис в Києві таких цін немає.
Есть
Кusalochka• 27 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Не знаю
я не знаю людей, которые не помогают. При чем из любых социальных слоев.
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Вот это план, офигеть
Чому бредова?
энциклопУдия• 27 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
На фіг мені стара баба чужа в хаті
Советчицы уже уверены что это гениальный план и должен сработать))
Шаманю второпях• 27 декабря 2024
Ответ дляэнциклопУдия
В теории, очень но отдаленной от практики теории
Царівна Жабка• 27 декабря 2024
Ну такое не каждой бабуле подойдёт. Есть бабули, которые буквально вылизывают квартиру, такие вряд ли захотят, чтоб с ними кто-то жил. Ну и аппетиты тоже разные. Одна бабуля потратила свои бабки на еду, сожрала эту еду за 1-2 недели и потом сидит без денег, а вторая равномерно тратит деньги. Не получится потом, что одна бабуля будет жить пару недель за счёт другой? Ну и что делать в случае, если они крупно поссорятся? Той бабуле, которая сдаёт свою квартиру идти на улицу? Короче, я б не хотела так жить. Те 3500 грн. того не стоят, чтоб так себя насиловать жизнью с другим человеком.
Чучело-Мяучело• 27 декабря 2024
Цей варіант може прокатити, якщо ці бабульки рідні сестри з різницею максимум 8 років. І то, чисто психологічно час від часу і вони будуть сваритись, і пред´являти претензії одна одній.
Коханозадовільна• 27 декабря 2024
Людей у віці 70-80-90 років опитали, про що вони найбільше шкодують в кінці життя.
І ці 4 речі вже багато років залишаються незмінними:
На першому місці: жаль з приводу того, що велика частина життя була віддана ненависній роботі.
На другому місці: що так мало часу було приділено близьким і коханим людям.
На третьому місці: жаль з приводу того, що так по-варварськи ставилися до свого тіла: неправильно харчувалися і не займалися профілактикою хвороб.
І четверте: гіркота від того, що так і не встигли подивитися світ.
Ніхто не шкодує про те, що у нього було недостатньо машин, дорогої техніки і смартфонів. Ніхто не шкодує, що провів мало часу в нічних клубах або порожній балаканині.
Всі шкодують лише про одне: що не вистачило сміливості жити так, як їм хотілося.
А ви пропонуєте жити з чужою людиною
Ага, прям мрія
А ви пропонуєте жити з чужою людиною
Ага, прям мрія
Мафиозная• 27 декабря 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Фигня. Здоровой активной женщине соседка не нужна, а не здоровую обмануть на аренде как 2 пальца. Уживчивые люди одинокими не бывают.
Вот последнее - прям вообще в точку. Я сама неуживчивая) в старости вполне могу быть одинокой ведьмой. И перспектива жить с такой же подружкой вообще не выглядит заманчиво)
Блондинка в Шоколаде• 27 декабря 2024
Ми з подругою давно домовились про такий варіант розвитку подій. Якщо залишаємось обидві самотніми - живемо разом. Дивимось кіно, пʼємо вино…)
Готова до другої• 27 декабря 2024
А как они определять чью квартиру будут квартирах убивать? Жребием?)
И да, от бабушки такая квартира будет 5000 максимум, потому это невыгодно.
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Знайдіть мені квартиру в Києві за 5000 😂
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Чудово! Бажаю щоб все вийшло!
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А ви пропонуєте жити з чужою людиною
Ага, прям мрія
А ви пропонуєте жити з чужою людиною
Ага, прям мрія
А хіба це може бути мрією? Де я про таке писала?
Ms. Анонимная• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Представьте себе самую вашу тошнотную подружку. Вам надо будет продать свою квартиру и переехать к ней. Жрет она в три горла и водку пьет, а вы худая, не пьёте, чистюля. А она засранка.
Удачи вам в совместном проживании
А ещё, ситуация моей мамы, бегает в туалет по 8-12 раз за ночь, ко мне не ездит по этой причине.
Ms. Анонимная• 27 декабря 2024
Ещё такая ситуация, нужно каждой отдельно готовить, так как одна за раз под миски супа сьест без хлеба, а вторая 3 миски супа со сметаной, луком и хлебом. На почве еды будет ссора
Я только за!• 27 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Бажаю, щоб жодна з вас не осталась самотньою. Віно можно попити і просто зустрівшись десь
Я только за!• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Та это капец. Люди в общагах, то на стройках, то на съёмах пожили, мечтали о жилье, чтобы на старости оказаться опять в общаге.
Блондинка в Шоколаде• 27 декабря 2024
Ответ дляЯ только за!
Ну, самотніми, в загальному розумінні ми точно не будемо. Бо в неї троє дітей, в мене двоє. Сподіваємось, будуть і онуки) Але, нехай вони живуть своє життя, а ми житимемо своє.
Оля_с_киркою• 27 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Які 45 суток, це що вам ферма?
Так вы посчитали, сколько кукурузы нужно, чтобы вырастить одну 1 курицу?
Рогнеда Карповна
• 27 декабря 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Навіщо мені це? Селяни знають і саджають стільки треба.