Як міряти?• Изменено 28 декабря 2024

Заплати аренду, заплати коммуналку, а впо 2 тысячи

На тебе!
Зато только и трубят - эвакуируйтесь!
Мне даже не хватает за коммуналку заплатить
Работала я дома
Да, война, да соседняя страна - сейчас тут куча матов
мое государство принудительно меня с ребенком эвакуировало. А дальше что??? Не зарабатываю я на аренду, на коммуналку, на еду,на елку, на спортивный костюм теплый в конце концов!
Мой ребенок не ходит в школу, т к у нее вещей нету даже
Я в таком отчаянии
Я хочу домой
Мой Покровск 💔
s.lanser• 01 января 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви ще забули дописати: примусити місцевих організувати вам допомогу якщо посудом - то Бергофф, якщо постіль - то Велюр, якщо продукти - то лише з чеком з Ля Сільпо.
майже вгадали,посуд вдома був - бергоф,а от постіль - сатин з Туреччини,з кожноі поіздки привозила,продукти -з магазину Ступеньки(херсонці знають).
я вимушено покинула своє комфортне,безбідне життя,яке я будувала 20 років,розвивала бізнес,купувала нерухомість ,вкладала активи в Украіну,а не за кордон,мала 9 найманих працівників,офіційно працевлаштованих,платила за кожного податки І ТАК!Я ХОТІЛА ВІДЧУТИ ПІДТРИМКУ ВІД ДЕРЖАВИ І ЛЮДЕЙ.хтось ,вибачте,на попі рівно сидів,жив якось,а я пахала,щоб мати достаток і комфорт,тож якщи ми всі рівні,чому я маю заплатити своїм майном,за безпеку інших регіонів???
якби херсонці не кидалися під танки,то окупований був би і Миколаїв,і далі...
я заплатила свою високу ціну,і це тільки зруйнований бізнес і житло,моі батьки й досі залишаются в 10 км від Херсону,вибухи кожного дня,і це їх вибір,брат і сестри чоловік- у ЗСУ,а у спокійних регіонах вважають,що це не іхня війна.
тож пий свій яд сама
Сирожено_пирожено• 31 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
лошадь в 13 лет может прекрасно ходить по гуманитаркам, у меня знакомая тоже гордая, все ей должны на дом принести , все хреновые и в жопе сидит, бедная несчастная
Лошадь в 13 лет...а можно другую лексику выбирать, говоря о детях?