Як міряти?• Изменено 28 декабря 2024
Заплати аренду, заплати коммуналку, а впо 2 тысячи
На тебе!
Зато только и трубят - эвакуируйтесь!
Мне даже не хватает за коммуналку заплатить
Работала я дома
Да, война, да соседняя страна - сейчас тут куча матов
мое государство принудительно меня с ребенком эвакуировало. А дальше что??? Не зарабатываю я на аренду, на коммуналку, на еду,на елку, на спортивный костюм теплый в конце концов!
Мой ребенок не ходит в школу, т к у нее вещей нету даже
Я в таком отчаянии
Я хочу домой
Мой Покровск 💔
Зато только и трубят - эвакуируйтесь!
Работала я дома
Я в таком отчаянии
Я хочу домой
Мой Покровск 💔
СамавиховуюКота• 28 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
В якому ви місті і скільки років дитині?
у Запоріжжі, дитині 14
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Великий Вам уклін. Мабуть це тому, що Ви жінка і можете зрозуміти іншу жінку. А в мене черствий мужлан, який навіть гроші за комуналку кладе собі в карман. Я останнє віддаю йому і мені з дитиною немає за що їжу купити. Він її ніколи і не платив. Коли у березні було переоформлення виплат ВПО, то один місяць не виплачували гроші і в нього істерика була, виселяв на вулицю.
Вам треба щось думати. В моєї впо батько її дитини якось виїхав за кордон, іноді підкидає грошенят доньці, і знаю, що ВПЯО йому скаржиться скаржиться, що от тут треба за аренду, комуналку, то він підкидає, ми за літо зробили заначку (каже: тримай , хай в тебе будуть, щоб я не розтратила), з яких я оплачую комуналку
Все буде• 28 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
Та много таких. Видела рилс, ’ой я вот ходила на маникюр’ показывает длинные гелевые ногти. При этом видео из Покровска летом, когда фронт был в 20 км. Не понимаю тоже такого. Но люди надеются до последнего, что повезёт, обойдётся. Что война остановится.
В Запорожье уж давно ,правда чуть больше км.
Это всем выехать тоже ?
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
При тому, що авторка на аліменти вже подала з моєю допомогою, я їй безкоштовного адвоката знайшла (думала, що не можна подавати коли за кордоном, або що платити не буде).
А потім попередила батька дитини, щоб не було проблем не забувай утримувати доньку, бо ти по закону України аліментщик, колись захочеш заїхати , а не виїдеш, не факт, що це спрацювало, але гроші на дитину батько пересилає з Чехії
Заела_пластинка• 28 декабря 2024
Ответ дляКредитная
Брешет ваша собака.
Я ездила.. ’озолотилась’ с двумя детьми.
И я ездила на год с ребенком младшим. Потом штуку евро за проезд отдала из норвежского села в глубинке в Украину, с тремя пересадками
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
моя ВПО в Чехію виїхала спочатку, але повернулася. Поверталася теж безкоштовно до кордону точно.
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор ,вам тему замовили?
Ким ви працювали вдома? В мене є подруги з окупованих, живуть на зйомі, працюють. В одної двоє дітей, в іншої невістка з дитиною і донька , яка навчається в виші.
А ви зробили трагедію.
не иначе путин заказал ,,,
к сожалению в следующем будет еще хуже ,,,
пробуйте уезжать ,,,
Фуліганка• 28 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Почему нет никаких общежитий((( почему до сих пор нет хоть каких-то комнат для переселенцев
Ну с полицией же есть время ходить по квартирам и принудительно эвакуировать людей
Я с отчаянием думаю это все жизнь теперь жить на сьеме ?
3й год на съеме, да, нужно ехать дальше.
Фуліганка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Моя ВПО з Бахмуту, працює в дит.садочку, живе як всі люди. Отримує гуманітарку, отримує 2+3, отримує компенсацію за ком послуги(затримка є, але колись виплатять)
Яку гуманітарку? Ее с лета давно уж нет.
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
В нас є. І моя колега з Херсону, зараз ВПО в Миколаєві на днях отримувати їздила
Голена блондинка• 28 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
у Запоріжжі, дитині 14
Дівчинка чи хлопчик? Якщо дівчинка який розмір одягу?
Фуліганка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
В Полтаве что-то затихло.
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
В нашому гум центрі видають регулярно в гум центрі навіть місцевим пенсіонерам допомагають, від них інфа, що ВПО отримують гуманітарку/Київщина
Фуліганка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Охотно верю, но так не везде.
Удальонка• 28 декабря 2024
А вы хоть не в Киев приехали? Если мало денег, то можно попробовать жить в небольшом городке, где аренда пониже
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
В Полтаве что-то затихло.
Треба шукати через фонди
КоКоКоКоКоКо...• 28 декабря 2024
Ответ дляdf364tye3
не иначе путин заказал ,,,
пробуйте уезжать ,,,
Там і без хуйла працюють.
Наші притрушені повелись на новину про Тетян - Горпин. Значить гарно працюють.
Фуліганка• 28 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Вернулись насовсем?
Мама Никитки-2• 28 декабря 2024
Про евакуацію з Покровська говорили ще влітку. Чому ви не зібрали речі і не вивезли дитину? Ви нам хочете сказати, що вам би було зручніше під кабами в місті? І дитина ходила б до школи, зато в теплому костюмі?
Про що зараз ваша тема? Хочете повний соціал- їдьте закордон. Ще всі країни приймають, тим більше з зони військових дій.
Брехушечка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Ні, якщо Ви ВПО господарям житла , деивинаймаєте компенсують ча тину ком послуг. В неопалювальний період це було 915 грн міс за двох. Це майже повна комуналка , правда світло зараз не вписується
Я отримую компенсацію за ВПО: за весь 2023 рік були 5 виплат, з них жодного опалювального місяця. За 2024 рік була 1 компенсація за опалювальний місяць і 3 за неопалювальний. На це взагалі нема сенсу розраховувати, може по пів року нічого не приходити.
Заела_пластинка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
З Чехії явно дешевше вийде. В Норвегії безкоштовний проїзд тільки в межах комуни (тобто територіальної громади) і то не всюди
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
На сайті, що я вище скинула, є тел-. Я туди дзвонила, зробила заявку, щоб поцікавитися за які місяці я отримала компенсацію. Все зійшлося . Треба ще якось подзвонити за цей рік, Остання компенсація мені була у вересні поцікавитися які
Заела_пластинка• 28 декабря 2024
Ответ дляФуліганка
Вернулись насовсем?
Не уверена. Но семью больше разделять не хочу. В идеале всем выехать
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляБрехушечка
ми зробили запас грошей на комуналку, з грошей, що переказував чоловік впо влітку і восени. На опалювальний сезон вистачить
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тому і я переїхала, бо першим роботу отримав в Миколаєві чоловік, а я щось там отримувала в себе на роботі. Зараз оформила без.збереження з плати і тут тимчасово влаштувалася. Разом легше
Заела_пластинка• 28 декабря 2024
Ответ дляМорковку дай
Так. Лишитись самою на краю світу з малою дитиною то теж не велике щастя
Морковку дай• 28 декабря 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Моя ВПО в Чехії не змогла адаптуватися. її чоловік в Чехії по зрозумілим причинам лишився. Може ще якась причина була. Але на разі вона вже 2й рік живе в квартирі
ротцвеники• 28 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Выезжайте в Германию , тут лагери были с самого начала , я была в шоке как они быстро их сделали и все организовали . Тут как оказалось мы нужнее и тут нас ценят , и поселили и помогают уже 3 года
ротцвеники• 28 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор ,вам тему замовили?
А ви зробили трагедію.
Гады ! Едете автор за границу , там отношение лучше будет
спальное место• 28 декабря 2024
Ви вже повинні були зрозуміти, що рідне місто вже не ваш дім. Розумієте, що в рідній країні не витягуєте. Що робити далі, вирішуєте тільки ви.
Я б на вашому місці пішла б працювати посилено, може на 2-3 роботах для акумуляції грошей, для отримання загран паспортів, фін подушки хоч мінімальної, паралельно всюди задаючи питання, вивчаючи форуми, шукаючи варіанти виїхати в сімʼю за кордон, поки там знайдете роботу і хоч якусь стабільність. Варіанти є, хто шукає, той обовʼязково знайде! А чого чекати саме вам? Не дивіться по сторонам, на когось, жалітись на владу і обставини… що це для вас змінить…дійте!
Для мотивації: моя знайома пів року десь тому просто на фейс буці розмістила прохання допомогти з виїздом для неї і 2 її малолітніх дітей. Через декілька днів отримала від якихось людей відповідь, що є в Норвегії сімʼя, яка їх прийме і купить квитки на літак!!! Вона одразу зібрала речі і поїхала, зараз це зовсім інша людина, життя кардинально змінилось в кращу сторону. Вже працює в садочку, паралельно навчається на педагогічному, вже отримала окреме житло(через декілька місяців), тільки і тішусь її щасливими постами, це взагалі 2 різні людини якою вона навіть була до війни, і яка вона зараз.
Я не кажу, що Україна погана і всім треба кудись їхати, але люди їхали і в мирний час, мігрували. І якщо ситуація кризова, то ще є час, поки діє безвіз, українцям по документах тимчасовий захист, спрощена процедура, країни, спонсори і програми, що ще приймають. В будь-якому разі можна повернутись в Україну, якщо не вийде, ну чому б не спробувати, якщо на грані безвиході?.. ви нічого не втрачаєте в цій ситуації, навіть навпаки