Печенюшка• 28 декабря 2024

КТ или МРТ с контрастом - как перенёс ваш организм, были ли побочки?

60 метрів сметани• 28 декабря 2024
Никаких побочек.
Никаких сложностей
Карусель-весель• 28 декабря 2024
навіть не відчула нічого, все нормально було. КТ з контрастом роблю щороку після операції
Крем для арбуза• 28 декабря 2024
Нет, ни после кт, ни после мрт.
Даже не было того ’металлического вкуса’ или ’жжения’ в процессе, о котором предупреждали врачи
Таракашечка• 28 декабря 2024
Робила і мрт і КТ декілька разів. Ніяких побічних дій після не було. В процесі трохи серце калатало і жар по тілу був, але то декілька секунд і далі норм
А_мій_самий_самий• 28 декабря 2024
КТ -всё нормально. Волновалась, потому что я аллергик. Перед контрастом ввели супрастин.
ФрекенБок• 28 декабря 2024
Неприятное ощущение от контраста было во время и день после. Побочек не замечено
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Після процедури пийте багато води.
Майская киска• 28 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Після процедури пийте багато води.
Зачем воду, йод же задерживается в щитовидке...
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Дитині показаний щорічний МРТ контроль з контрастом, у звʼязку з вродженою хворобою. Загалом, робили вже 8 разів. Щоразу лікар рекомендує вживати багато рідини після процедури для швидшого виведення з організму.
Хто там ліпить фейспалми: контраст виводиться нирками і перед процедурою, здатність нирок його вивести, обовʼязково перевірять аналізом на креатинін. Бийтесь головою далі.
ПесиКот• 28 декабря 2024
Гостра ниркова недостатність, смерть через два тижні... Нирки були здорові до проходження КТ
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Співчуваю…
Вибачте, що запитую, але ця тема для мене дуже актуальна. Робили дорослому? Не памʼятаєте назву контрастної речовини, яку застосовували? Чи здавали аналіз на креатинін перед процедурою?
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Що там у кого і де осідає….
ПесиКот• 28 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Співчуваю…
Дорослому. Креатинин, сечовину, вираховували ШКФ. Я ж пишу - нирки були абсолютно здоровими.
Стандартний препарат для КТ з контрастом. Невже вони є на вибір?...
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Вони є дуже різні…
Майская киска• 28 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Що там у кого і де осідає….
Не все что пишут правда. Йод поглощается щитовидной, об этом и в инструкции пишут
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
А в інструкції правду пишуть)?
ПесиКот• 28 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вони є дуже різні…
Ви який робите?
Майская киска• 28 декабря 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А в інструкції правду пишуть)?
Вы ее читали?
Майская киска• 28 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Кт какого органа делали?
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляМайская киска
Вы ее читали?
Ні. Я довіряю лікарям. Я на операціях, аналізах і контрастах за 9 років, на жаль, «сто собак зʼїла».
Пи Пи Пилюля• 28 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
Ви який робите?
Дотавіст
Клин_Кляйн• 28 декабря 2024
Все индивидуально, в зависимости от состояния щитовидки и почек.
Бавовнятий Пупс• 28 декабря 2024
В мене все ок. Робила мрт с контрастом, навіть не відчула нічого особливого