Зустрічалась з чоловіком, на протязі трьох років. Ні разу з ним не було оргазму. Я постійно у відносинах була напружена та зла. Чи може це бути із за цього? Може якась не сумісність. Хоча секс був різний, не швидкий, різноманітний. Але не було і все. Якось він мене не сильно збуджував. Як ви розумієте, що ви сумісні фізіологічно з чоловіком?
У стосунках повинно бути спокійно та надійно.
Якщо жінка напружена і не отримує впевненості від свого чоловіка, то який там оргазм.
Шукайте іншого чоловіка.
А, взагалі, в темі без анонімів, не багато бажаючих буде про секс написати.
Ви забули галочку поставити, щоб тема була анонімною.
Шукайте іншого чоловіка.