Обращеница• 29 декабря 2024

Какая у вас зп в Украине и кем работаете? Я не понимаю, почему 15 тыс гр

зп-это прям нищета и советчицы заклевывают.
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляБойова
На одного, щоб оплатити комуналку та не здохнути з голоду👌
А у вас желудок как у ста слонов?
Аноним_Русалка• 29 декабря 2024
Ответ дляУсміхайлик
Тоже учитель, у меня 120 тыс
Супер!! Я вважаю, що з онлайн навчанням, можливість заробити стрімко росте.
Lavbeed• 29 декабря 2024
Наше общество устроено глубоко не справедливо. Что тут делать? Пытаться карабкаться наверх, ведь иначе жизнь будет некачественной

Ну или устроить революцию. Однако в таком случае надо менять всю систему: капитализм, законы, итд. Но на что менять? Я знаю только одного человека, который предлагал что-то реальное. И то он уже умер...
Элька-Карамелька• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Почему я должна покупать готовую еду в три дорога,если я сама готовлю.Зачем мне платный спорт,если пробежки и дома можно позаниматься,на ютубе всего вагон?Зачем мне именно авиа,если автотуры дешевые?Зачем мне сто банок кремов и шампуней?Зачем мне курсы ,тренинги,кормить шарлатанов,что б на мне зарабатывали?Зачем мне покупать дорого вещи и проч,если есть Алик и Тему?Почему я обязана кому то делать выторг ?
Ну от тому ви й отримуєте 15к.
Ми любимо сходити в якусь кавʼярню чи ресторан раз на тиждень. Так, я готую вдома, але там зовсім інші емоції.
Ще є 2 авто в сімʼї, але вам так розумію подобається пакети носити в руках.
Ну й так далі))
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Украинцы живут еще лучше европейцев.Зп у всех нормальные
У кого у всіх зп нормальні? Це ви про які суми ’нормальні’?
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляLavbeed

Вы читаете ветку?Кто не заказывает готовую еду,тот нищета.
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну от тому ви й отримуєте 15к.
Ну й так далі))
Ну раз в неделю рестораны не жирно ли?
Элька-Карамелька• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Ну раз в неделю рестораны не жирно ли?
Нам нормально)
Вам раз в рік по ходу жирно)
Щас ухожу• 29 декабря 2024
Ответ дляНу ниче се
15 тысяч это 350€… это моя аренда только квартиры 🧐
А зачем добавила цену в евро? Почему в злотые не пересчитала? Или в теньге?
Маруська Му• 29 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Мені от що цікаво. ’ Як так можна прожити на 10-15.
Мені 50 мало.
Невже ви думаєте що ми, вчителі, медсестри, бухгалтера , продавці серед варіантів 10-50 тис обираємо 10?
Ні! Роботодавець пропонує зарплати 8-20 тисяч.
Візміть будь яку вакансію на ворк уа і подивіться рівень оплати. ( Можна по регіонам)
Це не наш вибір працювати на 15 тис.
Часто це дуже не поганий варіант, бо у сусідки взагалі 10
А навіщо рівнятись на менше,якщо реально можна більше?

Я теж така була, батьки теж таку установку вклепали в голову. Бо самі так жили ледь до зарплати дотягували.
Коли я, відмінниця і олімпіадниця, хотіла вступити до ВНЗ - сказали - в нас немає грошей дати на лапу, і впхнули в технікум.
Вже дорослою разом з чоловіком з такої ж родини, ми зрозуміли, що рівнятись потрібно на краще, а не гірше.

І це можна зробити.
Я без ВО, підстаркувата, з проблемами по здоров´ю, працюю вдома пів дня (бо не вдома і більший час працювати по здоров´ю не можу) і отримую 25 зарплата + 15 бонуси. Була б здорова, та з ВО навіть в моїй компанії отримувала б більше. А з англійською ще більше - тому вчу.
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Чи якось не так читаєте. Ви самі створили тему і доводите що 15к - це норм зарплата. Але ж де в Європі 350 євро вважається нормальною зарплатою? Пора дивитися правді в очі.
Элька-Карамелька• 29 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му

І це можна зробити.
Повністю згодна з вами. Це в голові! Спочатку там треба змінити установки й дозволити собі заробляти й насолоджуватись життям.
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
При своем жилье на 1 чел 15 тыс обсуждаем.
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
В Европе и квартира стоит в 100 раз дороже
Элька-Карамелька• 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
В Польщі мінімальна зп 900€, але автор напише, що людині стільки не треба
Бойова• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
А у вас желудок как у ста слонов?
Троллятиной повеяло))
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Ну так що змінюється? В Європі 350 євро навіть при своєму житлі - нормальна зарплата, одному?
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
І?ціни в нас європейські
наКоблучках• 29 декабря 2024
безробітний, приблизно 150000/міс
Мама Никитки-2• 29 декабря 2024
Ответ дляKROX@
Но покупать дорогие сыры, морепродукты это роскошь, а не необходимость.
Если покупать обычную еду то на одного на так уж и много надо.
Це про нормальне повноцінне харчування, а не маю 100 г фаршу і як розтягнути на 3 дні. І починається, вареники, млинці, пиріжки…
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Я украинка.И живу в своей стране.Мы не обсуждаем зп племя Гуа Гуа в джунглях
Напланетянка• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Ви не можете дати відповідь на питання просто))
Маруська Му• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Вам заблокировали автотуры?Автобусные туры
Ви про дешеві автобусні, де 4 дні, з яких половина в дорозі, вночі в позі зю їдеш, а вдень ледь живий намагаєшся щось подивитись?

Ви це називаєте комфортним відпочинком?
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А что плохого в домашних блинчиках и варениках?
бибизяна• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Свое жилье это когда Вы его купили на свои деньги а не живёте в бабушкином хруще
Маруська Му• 29 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
Нюанс - обговорюємо ж наче не про вижити, а комфортно жити, чи не так?
KROX@• 29 декабря 2024
Ответ дляМаруська Му

І це можна зробити.
Хто вам заважав вступити до вишу? Хто заважав закінчити виш після технікуму, заочно наприклад? І де це зараз зарплата залежить від освіти?
автор Обращеница • 29 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Уж лучше дома сделать,чем покупать готовое неизвестно какая начинка.Знакомый работал в колбасном и в цехе пельменей.Утром включает свет и................толпы крыс по мясу
из желе я• 29 декабря 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Оце люблю коментарі.... різне для міста і села..... да в чому різниця???
В тому що немає оплати за уримання квадратних метрів квартири? Чи щоденно на тролейбусі в супермаркет не їздити?
Да немає такої значної різниці. В селі на 15 тис теж майже не реально вижити. Особливо, якщо людина працює і це село невичке з парою крамниць у центрі. Витрати навіть більші, бо окрім будинку, є ще прибудинкова теріторія за якою треба теж слідкувати. Той же самий город сам себе не обробе, від шкідників не побризкає і насіння само на голову не впаде з неба. А про господарство я взагалі мовчу. Бо при нормальному робочому дні 8год+обід+ дорого з роботи та на роботу адекватно за цим доглядати не реально. Голодні свині вищатимуть на все село і кури розбіжаться.
В селі значно менші витрати на будинок ніж в місті на квартиру (ну це якщо мова про село а не про межигірячко) + сад город (мова не про гектари, а пара соток для себе)

Все відносно...залежно як срати грішми...ая нема грошей то в місті фіг зекономиш, а от в селі цілком реально прожити на копійки
Не пью, не курю• 29 декабря 2024
Автору будь які аргументи недостатні. Автор, якщо вам так подобається жити на 15000, то живіть,пащо вам доводити щось комусь? Але ваша тема підтверджує, що не сильно вас влаштовує таке життя. Самовпевненним схвалення не потрібно