знаю, що їжа не головне, я би собі взагалі тільки мандаринки взяла з шампанським. Новий Рік, тільки я та мій 5р. син, він всі олів´єшки і все таке їсти не буде, я ще й працюю 31го півдня, але ж має бути якийсь святковий настрій, щоб таке приготувати по-мінімуму
Алгонавт• 29 декабря 2024
Пирожные купите. Или что он любит? В Новус все готовое есть. Возьмите салат себе, битки или что-то диковинное.
Это не главное, абы все живы и здоровы были в Новом году!
Джавеліна• 29 декабря 2024
Глицина выпейте обязательно с б6, нарежте оливье и шубу. Набухайтесь в попень. Вот вам и традиции советчицы
ШанельКуКу• 29 декабря 2024
Автор, в нас майже так само. Я, донька, моя мама правда ще з нами буде. То все по мінімуму, картоплю запечемо в мультипечі, утка, салат якісь, нарізка, оливки, конфети, фрукти. Все. більше нічого не буде. Теж працюю і 30,31 та 1. Все скромно.
ЗавЛабСнаб• 29 декабря 2024
Ответ дляQuatch
рибу він взагалі не їсть, хоч я дуже люблю червону рибку
Тоді собі шматок риби, а дитині курочку чи телятину
Дайте подумать• 29 декабря 2024
Пиццу всегда делаю на нг, хотя уже подросток - особо не ест ничего.
ЗавЛабСнаб• 29 декабря 2024
Ответ дляQuatch
так, але і на НР теж будуть)
І ще купіть собі те, чого зазвичай жалієте - парфуми, ну чи щось інше. А дитині кіндерів.
ТрамвайGirl• 29 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Это уже отличное меню.
сама себе прекрасная• 29 декабря 2024
У нас последние несколько лет обязательно роллы на НГ. Сын любит.
Приготовьте или купите то, что вас обоих порадует.
Начальник Анонимов• 29 декабря 2024
В мене теж було таке свято
Я та син
Він любить пюре та мʼясо, плюс мандаринки та шоколад
Так і зустрічали
І для мене це найтепліше свято з усіх
Зараз він дорослий, в казку не вірить та й свята не чекає
Я та син
Так і зустрічали
І для мене це найтепліше свято з усіх
МамОмужа• 29 декабря 2024
Новый год , я и сын с его ветрянкой
.Вчера 1 пузырик , сегодня - всё тело. Будем на карантине с пюрешкой и мясом по- французски ))). В морозилке тесто , может сосисок в нём напеку , сделаю по - бырику корейскую морковку .Что нам ещё нужно?)
Заюшка_хозяюшка• 29 декабря 2024
Вообще настроение не праздничное. Впервые приехала к сыну и наверно останусь на НГ , заболела ангиной, у сына ротавирус, ужас просто. Завтра еще к доктору надо попасть, дома отец и муж, если бы поехала, то все были сами по себе 😢 О еде даже и не думаю, вот мандарины в холодильнике и хватит
Ответ дляМамОмужа
Новый год , я и сын с его ветрянкой
одужуйте) та малому і не потрібно нічого такого, він любить макарони з сиром та солодощі, звісно, але ж це все буде звичайним, як він відчує те свято? звісно, він до 12 ти не буде зі мною сидіти)
Не виправдовуюсь• 29 декабря 2024
Ответ дляQuatch
Автор, а Ви в нього запитайте, що би він хотів на новорічний стіл собі? Мої трохи старші, але захотіли піцу, роли, пельмені і колу. Кожного дня роли і колу не вживають, тому на новий рік будуть раді
Ромашкинная• 29 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Новый год , я и сын с его ветрянкой
А я с сыном в больнице, у него бактериально-вирусная инфекция, улучшения пока нет, он почти не ест, на выписку не надеемся 😥 Впервые такой финт прям на НГ. Было делом я ковидом на НГ болела, но хоть дома была.