Милота• 30 декабря 2024

Лікарка сказала, що у мене гарна фігура

Я хворію на хронічний холестаз, сходила на УЗД в п´ятницю. Лікарка, що робила УЗД сказала: оо, у Вас така гарна фігура. У Вас були схожі випадки?
Альфасамка• 30 декабря 2024
фото буде?
ЖонДуан• 30 декабря 2024
Мне невролог сказала как-то о, у вас такие красивые украшения😄
А, ещё массажист недавно сказал красивая спина, видно, что мышечный корсет хороший
Альфасамка• 30 декабря 2024
давайте фото без голови, зараз скажу чи правда
Я погнала• 30 декабря 2024
мені колись узистка нахвалювала печінку
Кукусики• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
Вот это я понимаю комплимент. Таким точно можно хвастаться!
Без образів• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
Мені так колись гінеколог матку після пологів хвалив😂 і смішно, і соромно.
Я погнала• 30 декабря 2024
Ответ дляКукусики
згодна. було приємно
Санька-4b93• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
Вспомнила, и мне говорила - я по виду думала, что будет гораздо хуже
АнгелАда• 30 декабря 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ааааааа😂😂😂😂😂 Вы спасли мой ужасный день, точнее, настроение. спасибо.❤️ Ржу
Хачапууури• 30 декабря 2024
Більше довіряю компліментам гінеколога та косметолога)
Сижу_и_плачу• 30 декабря 2024
Звичайна ввічливість. Ви так не робите? Просто щось приємне сказати людині, навіть якщо це зовсім не так
Альфасамка• 30 декабря 2024
Ответ дляХачапууури
гарна корміліца?
Вбигудях• 30 декабря 2024
Мне только говорили, ой, вы такая худенькая, на узи в основном.
Ну что тут такого, похвали вашу фигуру, так радуйтесь
a.ostroverh• 30 декабря 2024
Мне ортопед говорит всегда
’Все, попа ровная, теперь за тебя не стыдно’
Не заздріть тьоті• 30 декабря 2024
В мене фігура груша , бедра широкі , але талія тонка. Мені коли роблять комплімент : Боже , яка талія... То я засмучуюсь , бо ці бедра і ноги з целюл.все портять((((
Хачапууури• 30 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
гарна корміліца?
Та нічого така як для мого віку)
Хачапууури• 30 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Якщо це зовсім не так, звичайно не роблю, а навіщо?
Дева Мария• 30 декабря 2024
Мне врачи уже не делают ) 2 гинеколога в возрасте , как сговорились , бурчали - и вас климакс настигнет и вы постареете и не думайте , что будете вечно молодой 😹😹😹
Не прохожу мимо• 30 декабря 2024
І мені гінеколог мужчина сказав
Всё красіво
(Хоча проблемки є)
Колишня муза• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
Мені яєчники часто хвалять
Мудрецыха мира• 30 декабря 2024
В мене була однокласниці: широкі плечі, нема талії вузькі стегна (такий тип фігури), але довгі стрункі ноги. Завжди казала, що вона дуже красива, ноги ж класні єй??? Ось так вважаю правильно, знайти в собі щось класне і полюбити!
Я погнала• 30 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Мені яєчники часто хвалять
це добре!
А вот недавно• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
І мені😄
Не прохожу мимо• 30 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Буду любить свої нігті )
Мудрецыха мира• 30 декабря 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Буду любить свої нігті )
Чому ні, саме така жінка була в нашого головного інженера. Дуже любила свої нігті і вихвалялась...і пишалась...
Смажена полуничка• 30 декабря 2024
Ответ дляХачапууури
А я косметологам не довіряю в плані компліментів.
Зазвичай співають пісню - ви молодець доглядаєте за собою, але давайте додамо токи, уколи, масажі, пілінг, сперму майських жуків.
Ще не від одного не пішла, щоб він сказав у вас все чудово, в моїх послугах немає необхідності
Смажена полуничка• 30 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не переживайте, всі ми різні. В мене ні попи, ні талії, ні целюліту. Компліменти ніхто не робить бо немає чому робити
Холодная каша• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
мені колись узистка нахвалювала печінку
Аха, а мені сказала матка - красуня 😂😂😂
Смажена полуничка• 30 декабря 2024
Ответ дляХолодная каша
Аха, а мені сказала матка - красуня 😂😂😂
Згадала як знайомі лікарі паталогоанатомів з вогнем в очах розказували яку гарну і не звичну пухлину їм привезли на дослідження. 27 кг!
Тану на сонці• 30 декабря 2024
Мне только массажистки делают комплименты по поводу моей попы. И мастер маникюра говорила, что нежная кожа на руках.