Регионщица• 30 декабря 2024
Чому всі думають, що він бігає за моєю сестрою?
Познайомились з сестрою з хлопцем, точніше він спочатку познайомився з сестрою, а коли дізнався, що в неї чоловік - переключився на мене. Іноді гуляємо з ним, з сестрою він теж по дружньому може поспілкуватись. Але чомусь мої друзі впевнені, що він бігає саме за моєю сестрою. Це дуже не приємно чути. Це якось помітно збоку?
Кундалина• 30 декабря 2024
Со стороны виднее. Найдите себе другого, а не подбирайте тех, кто к сестре прибился
Регионщица
• 30 декабря 2024
Ответ дляКундалина
Він сам почав до мене проявляти інтерес, але нічого не пропонує
Усатая полосатая• 30 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
І в чому тоді інтерес якщо нічого не пропонує?
Регионщица
• 30 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Він іноді проводжає мене додому з роботи, але ми навіть не цілувались
Розвідка Маші• 30 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Сестру можна товкти і вона нінащо небуде розраховувати
А от ви почнете зразу плаття міряти
Регионщица
• 30 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
А от ви почнете зразу плаття міряти
Він їй не подобається
Розвідка Маші• 30 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Він їй не подобається
То вона так мусить казати...вонаж нетака...
Регионщица
• 30 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Справді, вона геть іде, як він приходить
Морожена_курка• 30 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Конспірація у них така.
Лорка-хлорка• 30 декабря 2024
Чесно, на вашому місці, я би не встрягала в такі стосунки. Найдіть собі іншого хлопця.