Дай подивлюся• 30 декабря 2024

Впроваджено нове державне свято)

В Україні з´явилося нове державне свято. День міжнаціональної злагоди і культурного розмаїття відзначатиметься щорічно 21 травня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Офіс президента.

"Установити в Україні День міжнаціональної злагоди і культурного розмаїття, який відзначати щорічно 21 травня", - сказано в указі №883.
Заместитель Анонима• 30 декабря 2024
Ви запіздали
Є тема
Клин_Кляйн• 30 декабря 2024
Клас
В травні - для шашлика
Платье Длинное бальное• 30 декабря 2024
Ура!
Ядвига Юсьлегко• 30 декабря 2024
Чому не 20 травня? На день своєї вічної інагурації.
Тут как тут• 30 декабря 2024
Коли коту робити нічого, він яйця лиже.
І навіть це - більш корисна дія.
Голова колгоспу• 30 декабря 2024
Ми кожен день можемо щось потужне святкувати
Вихідних все одно нема
Булку Дай• 30 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не підказуйте, зараз дехто почитає, доповість, буде нам нове потужне свято!
Бабуся Бетман• 30 декабря 2024
Ото.только и может придумать праздник,больше ничего полезного для страны не сделал ща шесть лет
миссАрфография• 30 декабря 2024
Радость-то какая!
Файна_зупка• 30 декабря 2024
Как весело и беззаботно мы живём! Праздник на празднике. И управленцам нечего больше делать кроме как новые придумывать. Ну а что, все остальные проблемы давно решены! Счастливые граждане счастливой страны🥳
ШобВам_КакНам• 30 декабря 2024
Мда, от тільки нового свята нам і не вистачало для повної радості.
Столічна штучка• 30 декабря 2024
наср....ать ,вихідних не дають типа із-за війни, а далі ще щось придумають щоб не давати
Ашотакоя• 30 декабря 2024
А я хочу вихідні в травні і влітку.
Згодна відмінити Різдво чи перенести на липень, яка різниця, а так хоч тепло.
энциклопУдия• 30 декабря 2024
Шо не день, то праздник.
На НГ начинаем и не видим остановки