Спілий баклажан• 30 декабря 2024
Кто был в Берлине, как вам?
Какие впечатления о городе ? Понравилось ?
Планирую поездку на 5 дней погулять
Козачка• 30 декабря 2024
Нікого тут не слухайте. Якщо вже зібралися їхати, то їдьте. Є багато гарних міст. Але дуже рекомендую з´їздити поряд з Берліном в Потсдам в парк Сансусей. Зараз там не так гарно, як літом, але все одно цікаво.
Можна також з українським паспортом безкоштовно піти в деякі музеї.
А_я_ЛОЖУ!• 30 декабря 2024
На початку війни жили 3 місяці. Між роботою таки трохи подивилися - краще в тепло, купа класних музеїв і галерей, місто непогане для туристів,які люблять сучасне мистецтво...
А_я_ЛОЖУ!• 30 декабря 2024
Якщо плануєте потрапити під купол парламенту - бронюйте відвідування на сайті заздалегідь, там безкоштовно, але треба забронювати.
Ботсад класно й, але ж частина відкрита, лише частина крита. Ми ще в майстерні ретро-автомобілів ходили - теж безкоштовно, але автівки реально класні
Ответ дляЛіньки гуглить
А мені душе ’ зайшов’ Берлін. Була два рази. Перший раз з дорослою компанією, була в захваті від зоопарку, замку, тому через пару років привезла туда сина. Ми з сином взяли електросамокати і їздили по Берліну. В такі цікаві місця заїжджали, шо захвату додавалось.
Згодна. Ми Берлин на роверах весь обʼїздили колись. Він для цього прям дуже підходить. Гарне, живе місто