Пилосмок працює• 01 января 2025

Что самое худшее произошло с вами в 2024?

Лагшмивара• 01 января 2025
Похоронила батька
ИМХОля• 01 января 2025
Наверное то что потолстела после родов. А так все нормально
Кусюче сонечко• 01 января 2025
С 22го безхатько, скитаюсь
Хотя была квартира
Гадаю_По_шнуркам• 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Похоронила батька
И я. Ещё заболела сильно. Посмотрела на видео с разных ракурсов, как разнесли мою единственную квартиру, где осталось все. Даже фотки.
Лагшмивара• 01 января 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А ми втратили будинок. Просто знищено все.
Квартира вцілила, але пошкоджена. Майже 2 роки не могли повернутися додому
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Похоронила батька
Втратила маму 🫂
Як ви?
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
С 22го безхатько, скитаюсь
Хотя была квартира
Откуда вы? 🥺
Задолбулька• 01 января 2025
Дочь избитая домой пришла, половины волос нет, веки исцарапаны - обкуренная малолетка пыталась глаза выцарапать. Сотрясение мозга. Но хоть зубы и глаза целы.
Кусюче сонечко• 01 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Откуда вы? 🥺
Окраина Харькова
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляЗадолбулька
Подростки это ужас.. сейчас особенно
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Окраина Харькова
Я из Харькова
ЛеньГуглить_правда• 01 января 2025
Влезли в долги впервые в жизни
Кусюче сонечко• 01 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Я из Харькова
А из какого района?
Лагшмивара• 01 января 2025
Ответ дляПилосмок працює
Втратила маму 🫂
Як ви?
Знаєте, не думала,що так буде важко. Чомусь постійне почуття вини, що десь щось не так зробила, не доробила, не сказала..,
Маму похоронила рік тому. І якось сприйняла. Вона лежача була 4 роки.
А от смерть батька не можу усвідомити.
Вони вдвох пережили окупацію. Виїхати з мамою шансів не було. В холоді, у багатоповерхівці, без світла і вижили.
А як тільки я повернулася додому пішли один за одним 😭
Светик63• 01 января 2025
24 рік забрав бабусю.. 87 років! Моя бабуля(
spart-5037• 01 января 2025
Прилет в квартиру. Мы в чужой стране без перспектив. И дома нет.
Фиона Шрековна• 01 января 2025
Ничего. Только хорошее у всей моей семьи. Спасибо ушедшего году. Пусть новый будет ещё лучше!
Мексиканочка• 01 января 2025
В 2024 році помер мій тато. Це перший рік, коли він не привітав мене з Новим роком...
КокошинЭль• 01 января 2025
Дізналася що друга дитина теж хвора
Кусюче сонечко• 01 января 2025
Ответ дляСветик63
Очень сочувствую.. Но это хороший возраст. Но все равно очень больно.
Вільний митець• 01 января 2025
Виявили онко
Свезло так свезло• 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
А от смерть батька не можу усвідомити.
Я так само відчуваю себе після смерті бабусі по стороні батька. Більше часу проводила з мачухою матері як стала старшою, хоча мама мого тата в дитинстві займалась нами, а мачуха мами ніколи. Але, як це часто буває, мама більше дбає про стосунки своїх дітей зі своїми батьками, ніж батько зі своїми. От і вийшло як вийшло. І так зараз хочеться сказати бабусі ,, дякую за все що ти для нас зробила, але уже нема кому,,
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляКусюче сонечко
А из какого района?
Салтовка
Слобожаночка• 01 января 2025
Я за межею бідності
Советничаю тут• 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
А от смерть батька не можу усвідомити.
Організм зібрався тоді щоб вижити. Потім розслабився і захисні функції посипались(
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
А от смерть батька не можу усвідомити.
Тед саме, жалію що я могла зробити більше… кожен день жалію
автор Пилосмок працює • 01 января 2025
Ответ дляВільний митець
Виявили онко
Бажаю здоровʼя, сил та ремісії
Отчебучкина• 01 января 2025
Викидень
Анютины ласки• 01 января 2025
Пришлось уехать из родного города и скитаться по чужой стране((
Знаю бакси• 01 января 2025
Постоянная нехватка денег на самое необходимое, вчера похоронили свекра.