Наполеон Бонапарт• 01 января 2025
Может препарат для нормализации давления давать осложнение на сердце?
Доброе утро и с Новым Годом!
Уже месяц принимаю препарат по утрам Нолипрел, он для нормализации давления. С этой функцией он справляется отлично, наконец у меня давление в норме, без этих качелей.
Но дней 5 назад меня начало беспокоить сердце, глаза в красных прожилках, мутные. Семейный говорит,что препарат хороший и таких побочек на него не встречал.
С сердцем и у меня проблем никогда не было. Только осенью делала кардиограмму и УЗИ сердца. Сдавала кучу анализов,вообще чекап организма.
Пукимончиг• 01 января 2025
Сейчас столько сотен разных препаратов ,что проще поменять на другой и проверить,пройдут ли побочки ! А не гадать.
ЯсноВидящая• 01 января 2025
Известный факт,что половина гипертоников на препаратах-имеют проблемы со зрением
На сердце влияет у всех
У многих от этих препаратов-мерцалка,это аритмия
В инструкции читайте побочки
На сердце влияет у всех
В инструкции читайте побочки
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляЯсноВидящая
На сердце влияет у всех
В инструкции читайте побочки
На сердце влияет у всех
В инструкции читайте побочки
Кстати да, сфокусировать взгляд стало сложно. Четкости нет.
Прекрасно понимаю, что одно лечим-другое калечим. Но скачки давления -это просто жесть. Сейчас месяц я хоть жить нормально начала. Теперь бы подобрать препарат,который меньше всего мне будет вредить.
Знову Я• 01 января 2025
Моя мама жалуется что от таблеток понижающих давление хуже на сердце. У нее бывает по 200 и сбить долго не получается
ТихоЯ• 01 января 2025
Ответ дляЗнову Я
200- это нагрузка на сердце, от него хуже, а не от таблеток.
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Нолипрел-он для нормализации. Для снижения давления -это другая группа. Маме до сих пор не назначили на постоянной основе пить таблетки?
Знову Я• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Она принимает постоянно но иногда хуже и нужно более сильное лекарство. Давно такая ситуация. Ей 84.
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляЯсноВидящая
На сердце влияет у всех
В инструкции читайте побочки
На сердце влияет у всех
В инструкции читайте побочки
От тільки і проблеми із серцем, і з хором - це не побічна дія гіротензивних ліків, а наслідок високого тиску чи перепадів, які не почали вчасно корегувати. Тобто так, помітили ось, але і лівий шлуночок, і судини насправді почали ушкоджуватися раніше.
Той же Ноліпрел реально хороша ц препарат, європейський, не генетик, з нормальним контролем якості та всіма фазами досліджень.
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Скоріш за все, судини просто пошкоджені раніше, не препарат ’калічить’, як Ви написали, а судини зношені перепадами і от воно почало вилазити.
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Можливо, їй треба змінити препарат, попередній не тримає.
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляЗнову Я
Їх же змінювати треба,якщо перестали тримати. В мене так у свекруні було, вже на новому препараті і знов все тримає.
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Это было бы видно на УЗД сердца, сосудов? Делала все только в ноябре. Все в норме. Хотя давление у меня поднимается уже лет как 5. Но скачки накрыли именно этой осенью.
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
ГЛШ не на УЗД виявляють, як і ушкодження судин може бути непомітним на цьому дослідженні, це вже не торкаючись теми суб´єктивності УЗД
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Я вижу, вы разбираетесь в теме . Что можете мне посоветовать в моей ситуации? Нолипрел оставлять? Что с болями в сердце дальше делать?
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ідіть до лікаря, таке не радять дистанційно. Але, ймовірно, справа не в Ноліпрелі
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Я в любом случае пойду,хотя я с ней уже по телефону говорила. Мне просто для размышлений,как действовать дальше. Что бы вы делали?
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
До сімейного, направлення до кардіолога і там далі буде ясніше
маминаБубочка• 01 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Всі антигіпертензивні препарати мають побічні ефекти. Ноліпрел - це комбінований препарат інгібітору АПФ периндоприлу аргініну + диуретику індапаміду. Має побічні ефекти, які написані в інструкції. Є побічні ефекти і з боку серця - пальпітації (нечасто* - периндоприл); тахікардія (нечасто* - периндоприл); стенокардія (див. розділ «Особливості застосування») (дуже рідко - периндоприл); аритмія (у тому числі брадикардія, шлуночкова тахікардія, фібриляція передсердь) (дуже рідко - периндоприл та індапамід); внаслідок надмірної артеріальної гіпотензії у пацієнтів групи високого ризику можливе виникнення інфаркту міокарда (див. розділ «Особливості застосування») (дуже рідко - периндоприл); пароксизмальна шлуночкова тахікардія типу «пірует» (потенційно летальна) (див. розділи «Особливості застосування» і «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій») (частота невідома - індапамід). І з боку зору теж є побічні ефекти - порушення зору (часто - периндоприл, частота невідома - індапамід); міопія (див. розділ «Особливості застосування») (частота невідома - індапамід); нечіткість зору (частота невідома - індапамід), хоріоїдальний випіт (частота невідома - індапамід); гостра закритокутова глаукома (частота невідома – індапамід). І інші побічні ефекти. Ще речовина периндоприлу аргінін може викликати кашель.
Приймала Індапен 2,5 мг (основна речовина індапамід), були побічні ефекти з боку зору - розпливалося в очах, зниження зору (в побічних ефектах міопія, яка у мене вже була).
Деякі препарати не можу приймати взагалі із-за побічних ефектів. Тому повертаюся до тих препаратів, до яких вже є звикання. Так, і на антигіпертензивних препаратах підвищується АТ, буває високи тиск.
Є гіпертрофія лівого шлуночка на ЕКГ. На УЗД серця є конфентрична гіпертрофія стінок лівого шлуночка, в 2022 році була легка. Також є зміни в аортальному клапані. Але це все результат гіпертонії.
У мене при високому тиску іноді лопалися судинки в оці. Взагалі високий тиск негативно впливає на серце, судини і головний мозок.
При підвищенні тиску у мене може з´являтися стискаючий біль за грудиною (по типу коронароспазма).
Проконсультуйтеся з окулістом і кардіологом.
ЯсноВидящая• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Наслідки прийому препаратів
Наголошую
Коли людина не мала проблем з серцем,а на фоні прийому вони виникли
І дуже серьозні,як наприклад,миготлива аритмія,що у вікових пацієнтів,що у середнього віку
Знаю про що говорю
І маю досвід
І повірте цим пацієнтам всеодно-досліджені ті ліки чи ні
Тепер окрім гіпертонії вони мають і ще одну хворобу
Доречі мерцалка потребує пожиттєво приййому антикоугулянтів-а це проблеми ЖКТ + ціна космос
І серьозні
І відмінити неможливо бо йде зрив ритму тут же
Бідні люди
Наголошую
Знаю про що говорю
І маю досвід
І серьозні
Бідні люди
Наполеон Бонапарт
• 01 января 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Наслідки прийому препаратів
Наголошую
Знаю про що говорю
І маю досвід
І серьозні
Бідні люди
Наголошую
Знаю про що говорю
І маю досвід
І серьозні
Бідні люди
Я начала принимать, так как в окружении позитивный опыт. Слышала и от родственников, приятельниц, также свекровь моя, принимают такие препараты годами и никаких побочек. Зато счастье жить полноценной жизнью и не страдать от скачков. Я тоже хочу подобрать такой препарат. Но с первым судя по всему мне не повезло.
маминаБубочка• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Від гіпертонії, як наслідок, маю концентричну гіпертрофію стінок ЛШ. Але ще виявили стеноз і недостатність АК набуті.
Негативно впливає високий АТ на головний мозок.
Антигіпертензивні препарати мають побічні ефекти. Відчуваю. Лише Лозап добре переношу, але він в максимальному дозуванні не справляється з тиском, потрібно додавати препарат іншої групи.
Деякі не можу приймати. Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту викликають кашель. При прийомі антагоністу кальцію може бути набряк, але іноді додаю препарат цієї групи.
А ще на ШКТ впливають таблетки.
Взагалі то приймаю сертан (антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1), основна речовина лозартан калію), бета-блокатор, іноді додаю діуретик.
А ще на ШКТ впливають таблетки.
Ворожу на каві• 01 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
А ще на ШКТ впливають таблетки.
От тому і писала авторці теми - тільки до лікаря. Тиск і на зір, і на нирки, і багато на що може давати. Кашель - типовий побічний ефект, а от щоб на зір - здається, проблема таки не в препараті, а щось уже є ще
маминаБубочка• 01 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
У мене при високому тиску може судинка в оці лопнути. Від Індапен пливе в очах (мої спостереження), але є міопічний астигматизм. А ще двоїться в очах. Бінокулярне двоїння, скоріше за все. Є зміни на МРТ головного мозку. Гіпертонія 2 ст. - 3 ст. ризик 3.