Купи слона• 01 января 2025
Що сьогодні Ви їли?)
Я сьогодні випила дві чашки чаю, капучіно, з´їла картоплю з м´ясом та салат з капустою. А Ви?
Прибираю щодня• 01 января 2025
Ответ дляПартизанка
Все, що приготувала сьогодні.
Вчорашню вечерю з´їли вчора. Ніхто в сім´ї дводенну їжу не їсть
Сподіваюсь, готуєте не тільки ви.
Купи слона
• 01 января 2025
Ответ дляПомогалочка
Традиционный перво-январский гастрономический карнавал
Селедка матиас под шубой, мимоза с лососем, два бутерброда с икрой, кусок панетоне, чай, пепси, компот.
Сейчас довариваю нежный куриный бульон с морковкой и давленым чесноком. И махну тарелочку с отбивнушкой.
Клас
Партизанка• 01 января 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Сподіваюсь, готуєте не тільки ви.
Сподіваюсь, це запитання для вас надважливе на сьогодні
Прибираю щодня• 01 января 2025
Ответ дляПартизанка
Сподіваюсь, що вам є ще чим похвастатись,крім того,що ви кожен день готуєте.
Прибираю щодня• 01 января 2025
Цікаво, чому ніхто не їсть холодець? Наче всі його готували два дні перед новим роком .
Партизанка• 01 января 2025
Ответ дляПрибираю щодня
А хто тут хвастався?
Сірничок• 01 января 2025
Зварила борщ зелений, тарілочку навернула, тарт вишневий з Рошен з кавою, зараз винцем поліруюсь з сиром.
Ашотакоя• 01 января 2025
Шубу, холодець, шматочок буженини, коханку, монастирську хатку, вишневий лікер.
Ще Живчик.
Завжди недо...• 01 января 2025
Сніданок: торт з кавою.
Обід: вермішель з курячою відбивною і консервованим помідором.
Зараз п´ю вино. Якщо буде тривога, з´їм ще торта.
Пік Антна• 01 января 2025
Вчерашние суши, салат Цезарь, нарезку, тортики
Вечером в гостях холодец, оливье, фуагра, шампанское
Пік Антна• 01 января 2025
Ответ дляГубка Боб
А борщ?
Муж и дети ели
Я вчера как раз приготовила:)))
На сніданок з овочів був тільки перець та черики, от їх на грилі і піджарила разом з креветками, яйця пашот, капучінку та полуницю.
На вечерю натушкувала картопельку з лісовими грибами та качечкою, така смачна вийшла. Щ квашена капустка була з цибулькою та заправлена олійкою оливковою.