Мастер Пис• 01 января 2025
Керівник почав до всього чіплятись, вже набридло слухати той негатив
Раніше такого не було, завжди хвалив, казав, що молодець, що подобається як я працюю. А зараз я не розумію, що відбувається, коли ми один на один наче нічого, при колегах починає при всіх повчати, відчитувати за помилки як дівчинку , все я роблю не так, шукає до чого причепитись, все якісь мені провірки влаштовує, а тих хто робить більше помилок просто не помічає, і це при тому що працювати не дуже є кому. Як наодинці говоримо то не такий прискіпливий . Втомилась вже від цього всього. Я так розумію, що мене хочуть маленькими кроками "вижити"?
ТихоЯ• 01 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Люди різні бувають, і освіта це непоказник. Ну як показник, але багато чого залежить і від самої людини, що в неї в голові
Голову вверх, ніс до неба, знайте собі ціну, і все у вас буде. Все що не робиться-на краще! Все! Я так колись мала першу роботу зразу після універу пішла в магазин, товари там були дорогі, начальство хороше, нічого не двигала, тепло, ну і дуууже хороша зп, дуже по тим часам. Але, мене гнітило, що я так там і залишуся і втрачу час. Звільнилася, всі крутили пальцем біля голови, а тоді з роботами було туго, зразу знайшла дуже гарну роботу по спеціальності, правда за менші грн, але чудовий колектив і начальство. Брала з собою малу дитину часто, а саме головне-розвиток. З часом змінила і її.
Inconvenient• 01 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Тут я не згідна. Людей не вистачає, цінні, розумні люди завжди на вагу золота. До нас колись була прийшла дівчина, яка і вишку мала, а писати не вміла, я серйозно.
Мій колишній начальник - кандидат наук, але теж писати не вміє, навіть звичайні листи.
ТихоЯ• 01 января 2025
Ответ дляInconvenient
Як таке можливо? Як він кандидатську захистив?
Глаголиця• 01 января 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Ой, автор, у меня был такой опыт.
Закончился моим увольнением через 6 месяцев. Они меня уволили. Это были 6 месяцев издевательств и унижений. Держала зарплата и страх, что не найду работу с такой же.
Возвращаясь назад и анализируя, понимаю, что таким образом директора создают невыносимые условия - чтобы человек сам уволился. Или, если он стойкий, постоянной критикой и придирками внушают человеку, что он дерьмовый работник, иногда так умело, что человек сам начинает в это верить. Чтобы при увольнении указать: ты ’накосячил’ там-то и там-то.
Применяют широкий арсенал: унижение при коллегах, грубость, повышенный тон, лишают премии по надуманной причине, дают проект, который отбраковали другие коллеги из-за его бесперспективности, придирки из-за сроков (приходится работать до 10 вечера и на выходных, чтобы успеть) и так далее.
У меня было все перечисленное.
Жалею, что не ушла сама и позволила так над собой издеваться.
Причина буллинга - личная неприязнь ко мне новой зам. начальника.
У меня было все перечисленное.
Ой, и у меня также :(
Выживал новый зам нового директора, взяли одну на должность начальника департамента, а та уже прихватила своего миньона, который делал за нее грязную работу.
Сама уволилась, это было невыносимо.
ГонУрова дівка• 01 января 2025
він хоче вас звільнити, щоб якусь сосалку взяти на ваше місце, шукайте нову роботу
ТихоЯ• 01 января 2025
Ответ дляГлаголиця
Ой, и у меня также :(
Сама уволилась, это было невыносимо.
Знайшли щось інше?
Глаголиця• 01 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Знайшли щось інше?
Нашла: сделала паузу, выдохнула и стала по собеседованиям ездить, но потом надолго в декрете задержалась
Мастер Пис
• 01 января 2025
Ответ дляInconvenient
Тобто, я права? Вважає вас конкурентом? Поставили його завдяки зв´язкам, впевнена. І їхали б ви за кордон, тут все легше.
В якому плані легше?