Головний кошак• 02 января в 00:18
Чи можна поступити в наш вуз онлайн з закордону?
Тобто, якщо перебуваєш за кордоном, чи можна вступити в вуз та навчатись дистанційно. Цікавить спеціальність право в 35 років (друге вище). Вартує розпочинати? Мрія працювати слідчим.
Сорока-ворона• 02 января в 00:23
Следователь в другой стране с укр образованием ?
А ничего, что там как минимум другие законы.
Головний кошак
• 02 января в 00:24
Ответ дляСорока-ворона
Тимчасово закордоном, звичайно що.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:30
Реєструйтесь на нмт та вступайте. У багвтьох країнах є пункти тестування. Але слідчим... Ви впевнені? Тим паче з-закордону. Подача документів онлайн.
Детские_Будут?• 02 января в 00:32
Ответ дляША! я прийшла!
А потім потрібно донести оригінали для написання наказу про зарахування
Гола з конопель• 02 января в 00:34
Автор, вы узнайте как-то насчет ограничения по возрасту для следователей. И я не шучу. И дело не в эйджизме.
Вы должны понимать, во сколько вы поступите, закончите и когда приступите к работе реально. И сразу вас следователем никто не возьмет.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:35
Ответ дляДетские_Будут?
Не обов´язково. Ще можна надіслати. Або приїхати особисто, якщо щось (хоча моя дитина все це зробила дистанційно)
Тільки автору ще здати треба 4 предмети на мінімум 150 б і вчитись 4-6 років
Гола з конопель• 02 января в 00:36
Ответ дляША! я прийшла!
Специальность Право как второе высшее на базе высшего по другой специальности - два года.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:38
Ответ дляГола з конопель
Це в якому вузі? Ярослава Мудрого так не приймає. Принаймі у Харкові. Автору треба конуретно вуз дивитись і правила прийому
Бакалаврат?
Головний кошак
• 02 января в 00:38
Дівчата дякую за гарні поради, про вік чула, треба детальніше дізнатись, я так розумію це як в останній вагон.
Головний кошак
• 02 января в 00:39
Ответ дляША! я прийшла!
Бакалаврат?
Так, дивилась цей вуз і дійсно указано що з першого курсу все починати.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:40
Ответ дляГоловний кошак
Так а в якому двв роки? Бо звінтригували.
Зроблено у 80-х• 02 января в 00:48
Ответ дляША! я прийшла!
Если второе высшее, магистратура, то 2-3 года максимум
Нужно смотреть, где есть второе высшее. Чтобы не с нуля поступать
Гола з конопель• 02 января в 00:49
Ответ дляША! я прийшла!
Бакалаврат?
В закладах, в яких є саме ’перепідготовка’. Навчання буде тривати не 5 років, а приблизно два чи трохи більше. На базі отриманого диплому бакалавра чи магістра з іншого фаху.
Так, на сайтах ВНЗ зазвичай є інформація. Чи можна в гуглі подивитись ’друга вища освіта юриспруденція’ чи типу того. Можна і на бакалавріат, і на магістратуру, просто іспити на магістратуру будуть інші.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:50
Ответ дляЗроблено у 80-х
Конкретно де магістратура право БЕЗ бакалавра право. Бо в правилах скрізь два виключення : право і медицина. Конкретно назвіть вуз, де і магістратуру на право беруть з іншої спеціальності.
ША! я прийшла!• 02 января в 00:52
Ответ дляГола з конопель
Ви так і не назвали. Цікаво, який заклад обійшов закони і яким чином. Ця інфо потрібна багатьом. Бо навіть поліцейські, які мають ВО, йдуть на 1 курс
волосатое стекло• 02 января в 01:52
Ответ дляГоловний кошак
Тимчасово закордоном, звичайно що.
Приезжайте поступайте
ПампушОК• 02 января в 08:31
Ответ дляДетские_Будут?
Зараз все подається онлайн, не женіть. Але мужика без приписного не візьмуть.
ПампушОК• 02 января в 08:32
Ответ дляГола з конопель
Неможна поступити на право без бакалавра з права
ПампушОК• 02 января в 08:34
Ответ дляША! я прийшла!
То у людини застаріла інформація, вона не знає актуальних правил вступу
ША! я прийшла!• 02 января в 09:46
Ответ дляПампушОК
Але ж яка впевненість.
Автор передумає вступати)))
ПампушОК• 02 января в 10:10
Ответ дляША! я прийшла!
Але ж яка впевненість.
Автор передумає вступати)))
Впевненість людини, яка щороку цікавиться правилами вступу і роз´ясненнями, чим вони відрізняються від попередніх. Прочитайте й ви.
Автор не передумає поступати, а вчасно зареєструється на нмт і не прогавить свій шанс, як якби вона слухала ваших порад.
ША! я прийшла!• 02 января в 10:13
Ответ дляПампушОК
І не назвали жодного вузу))). А ви брехушка
Бабця в мештах• 02 января в 10:50
Ответ дляГола з конопель
магістратура на Право тільки після бакалавра Право
Тріль підпільний• 02 января в 11:47
Ответ дляША! я прийшла!
У будь якому
ПампушОК• 02 января в 15:21
Ответ дляША! я прийшла!
Я писала, що жоден внз не приймає в магістратуру на право без бдиплома бакалавра з права.
Ви переплутали і дарма на мене наїхали. Я теж переплутала, але на вас не наїжджала.
ША! я прийшла!• 02 января в 15:30
Ответ дляПампушОК
В контексті того, що мені варто цікавитись правилами прийому то дуже ’неоднозначно´. Бо саме в цій сфері працюю. Тому вибачте, вас образити не хотіла.
Зроблено у 80-х• 03 января в 00:46
Ответ дляША! я прийшла!
Я не слежу за изменениями
В 2018 году я закончила такое обучение
Не знала, что все уже поменялось
Значит автору нужно на первый курс поступать
В 2018 году я закончила такое обучение
Не знала, что все уже поменялось