Угадайс• 02 января в 10:24
Що зробити з окулярами взимку, щоб вони менше бруднились?
Саме взимку протираю по сто разів на день. Руками не чіпаю, само собою виходить. Можливо є якесь рішення?
ДеньгиНеСдаю• 02 января в 10:40
Є спеціальні спреї від запотівання окулярів взимку. Думаю, вони додатково створюють якийсь шар, щоб і бруднилися менше. Це я десь таке чула. Попитайте в оптиці)
Попихтю та й годі• 02 января в 10:43
Сняла нафиг очки. Вечно потеют, когда захожу с улицы в помещение с мороза. Стала выглядеть намного моложе, хотя очки мне идут.
Не вмію заміряти• 02 января в 10:44
Лазерна корекція.......вирішила всі проблеми з окулярами. І з лінзами також....
Сама купляю квіти• 02 января в 10:49
Дуже розумію вас. Як же ж мене це бісило. То потіють, то оправу замовила, що подразнення викликала, то ще якийсь прикол. Зробила лазерну корекцію і дихаю вільно))
Щастя-здоровля• 02 января в 10:53
Ответ дляСама купляю квіти
А я не понимаю. 27 лет ношу очки и ничего не бесит. И также не понимаю о каких загрязнениях пишет автор. Лазерную мне уже поздно делать. Не берут
Сама купляю квіти• 02 января в 10:59
Ответ дляЩастя-здоровля
У кожного по різному. Я окуляри 10 років проносила, лінзи не могла ніякі, дуже чутливі очі. В приміщення заходиш- запотіли, дощ, сніг, все на окулярах. В мене ще й шкіра чутлива, доторкається не підходяща оправа, і, добрий день, подразнення. Я лазерку в 43 зробила, сіла в останній вагон. Прогнози лікарів були одні, результат вийшов набагато кращий)
Щастя-здоровля• 02 января в 11:02
Ответ дляСама купляю квіти
Ну вот мне в 43 сказали что уже опоздала, нет смысла и ещё у меня роговица очень истонченная и вообще нельзя уже делать при такой
Шмоточницаца• 02 января в 11:03
Ответ дляСама купляю квіти
а який мінус був (чи плюс)? краще бачите зараз ніж в окулярах чи так само як з ними?
Сама купляю квіти• 02 января в 11:07
Ответ дляШмоточницаца
-5,5 було і складний астигматизм. Обіцяли 75-80 відсотків зору, я була готова і на те + вікові зміни. Вийшло майже 100 ну і астигматизм прибрали, звісно) Бачу прекрасно, з окулярами не зрівняти.
Душа компанії• 02 января в 13:10
Ответ дляСама купляю квіти
Підкажіть будь ласка де робили лазерну корекцію? Бо в мене на одному оці -2.5, почався астигматизм невеликий. Шукаю гарного лікаря. Дякую
Душа компанії• 02 января в 13:11
Ответ дляНе вмію заміряти
Доброго дня, підкажіть будь ласка де робили лазерну корекцію?
Не вмію заміряти• 02 января в 13:15
Ответ дляДуша компанії
Я робила 15 років тому в Новому зірі. Тобто, моя інформація вже не актуальна, все навколо помінялося. Але якщо ви в роздумах, то моя порада: робіть!!!
Якби я повернулася назад в минуле, я б взяла кредит та зробила б корекцію раніше!
Душа компанії• 02 января в 13:18
Ответ дляНе вмію заміряти
Мені теж радять Новий зір або Британський центр. Зараз нормально бачите? За 15 років результат не змінився після корекції? Дякую
Не вмію заміряти• 02 января в 13:23
Ответ дляЩастя-здоровля
То ви просто не знаєте, як це без них. Коли відкрив очі: і вже все навколо бачиш. Мені навіть дитину не видно було, потрібно було вночі надягати окуляри, щоб побачити, чого немовля закряхтіла.... І як наслідок: за час ’декретної’ відпустки купа розчавлених, побитих, поломаних окулярів.
А наскільки краще видно ’без нічого’
Це не зрівняти
А активності? Я в аквапарку була сліпа як крот, а просто полежати на лежаку мене не задовільняє. Всюди ті окуляри заважали.
Лінзи теж не могла носити, точніше, я їх носила, років з 7, потім вже така реакція пішла, що вимушена була про них забути
, вони в мене були лише на ’особливі’ випадки
А наскільки краще видно ’без нічого’
Це не зрівняти А активності? Я в аквапарку була сліпа як крот, а просто полежати на лежаку мене не задовільняє. Всюди ті окуляри заважали.
Не вмію заміряти• 02 января в 13:29
Ответ дляДуша компанії
Трохи змінився. Але мене і попереджали. У мене зір падав постійно, приблизно на 1 одиницю за 5-10 років. Тобто, ви ж розумієте, що це ’корекція’ а не лікування? Сама будова ока та інші проблеми не зникають. Мій зір як падав, так і продовжує падати. Але, не знаю чому, темп таки зменшився. Зараз десь 80 %
Я була готова до цього, я ж кажу, що знала б, як це чудово, взяла б кредит та зробила б раніше.
І так, не всі можуть зробити корекцію, у випадку тонкої рогівки немає як його скорегувати.
Сама купляю квіти• 02 января в 13:55
Ответ дляДуша компанії
Я в британському офтальмологічному центрі робила
Щастя-здоровля• 02 января в 14:03
Ответ дляНе вмію заміряти
А наскільки краще видно ’без нічого’
Це не зрівняти
А наскільки краще видно ’без нічого’
Я ношу очки с 20ти лет, поэтому знаю как без них. И я всеравно уже ничего не могу изменить в плане зрения.