ніколи такого не було• 02 января 2025
репетитор з англійської є питання
Дівчата підскажіть, знайшла репетитора, 800 час, дивилась відгуки гарні, але після місяця зайнять якісь в мене відчуття дивні після занять з нею. Вона дає нові слова, швидко граматику, потім показує картинки, обов´язково записую, саме на записування проходить багато часу, а потім я сижу і дивлюсь в ютубі ті правила, розбираюсь і заново переписую той урок, бо швидко записували і каша в голові. Я раніше онлайн не займалась, воно так і повино бути? Напишіть як у Вас проходять онлайн уроки з репетитором? Що Ви робите на протязі уроку? Дякую
Щас ухожу• 02 января 2025
Это очень дорого. Когда-то я занималась репетиторством, я не из Киева. У меня урок был 150 грн. К занятиям тщательно готовилась. Был электронный конспект, электронная доска, современный британский курс.
ніколи такого не було
• 02 января 2025
Ответ дляТантрический кекс
Просите высылать новые слова перед уроком, что бы не тратить на это время
Так Ви праві, треба було про це просити, а потім вже на уроці їх застосовувати, не додумалась до цього
Відірву та викину• 02 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Какое 150? Такая цена была году в 2016. Сейчас 400 минимум берут
Sk-kik-mango-tesco• 02 января 2025
Ответ дляніколи такого не було
Не німає підручника, окремі матеріали вчителя. Вони як слайди. Ну якщо я буду перепитувати, що ми ще час згаємо. Я б не сказала, що нульовий, я можу окремими словами побудувати речення,
Так не должно быть. Я предлагаю вам услуги репетитора. Попробуйте один урок и увидите разницу
Sk-kik-mango-tesco• 02 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Ну какие 150 грн. Откройте буки и увидите цены сейчас. От 300 студент или без опыта работы, до 20-30 дол
Sk-kik-mango-tesco• 02 января 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Завантажую свої файли з теорією і вправами на електронну дошку. Вони там і висять. Інколи повертаємось до них, якщо учень забув якийсь нюанс.
Писати конспект під час онлайну це якось дивно. Самостійно писати конспект при перегляді відеоуроків - дуже корисно.
Какую доску используете?
Sk-kik-mango-tesco• 02 января 2025
Ответ дляніколи такого не було
О Ви зрозуміли про що я, ось так і проходить, наприклад вчимо +15 нових слів до Present simple з її файлів, потім обовїязково просить записати, поки я записую чекає, потім далі ті нові слова робимо речення. Але саме на записування з всього часу хв 15-20 іде, в минулий раз я їй сказала, що потім запишу після уроку, вона каже що треба посеред уроку, бо ми будемо ці слова застосовувати. І якось мені таке не подобається, якесь відчуття що не так воно повино бути. Але досвіду не маю, ось прийшла спитати як в інших...
Слова и мои записывают посреди урока, но это 5 сек занимает. Тематический словарь идёт в учебнике
Sk-kik-mango-tesco• 02 января 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Який у Вас рівень зараз?
Презент симпл, как вы думаете какой уровень?
Топтунша• 02 января 2025
Ответ дляніколи такого не було
Дякую, все таки сумніви в мене правильні, я більше розібрали тему з ютубу чим з нею. Я теж бачила на ютубі у багатьох блогерів електрона дошка і вони пояснюють, а я пишу на аркуші, намагаюсь швидко щоб не гаяти час, а виходить потім все переписую з того аркуша
Ви можете робити срін, а не переписувати. Вчитель перед уроком може вам презентацію скидувати, щоб час уроку не витрачати на переписування. Мені здається 800 грн це дорого
ніколи такого не було
• 02 января 2025
Ответ дляТоптунша
Дякую дівчата, я не подумала писати їй щоб наперед слова чи правила висилала, а потім ми пропрацювували. Коли на уроці їй сказала, що роблю скрін, вона не дуже була задоволена, бо якщо я записую, то можна сразу з новою темою працювати) але я розумію для чого вона те робить. Просто її стиль викладання мені не підходить, буду шукати іншого репетитора.
Сколько_мне_лет?• 02 января 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Я тому і перепитала, бо для вивчення цієї теми ціна 800грн за годину багатенько
Artur-3c92• 02 января 2025
для порівняння можете пройти пробне безкоштовне заняття ось в цій онлайн-школі:
Щас ухожу• 02 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
В 2022.
Відірву та викину• 02 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
В 2022.
В киеве не было такой цены даже в 22
Щас ухожу• 02 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
В киеве не было такой цены даже в 22
Я же и говорю, что не надо искать учителей из Киева. Там дорого.
Щебетушка• 02 января 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Скільки у вас коштує урок?
Добрая свекровь• 03 января 2025
Ответ дляЩебетушка
Дорого(
Давно пора запомнить, репетитор это не первая необходимость, это дополнительная услуга, которую естественно не все могут себе позволить. Если нет денег, то детей общеобразовательные учреждения учат, абсолютно бесплатно, а у взрослых есть самообразование.
ЛісАпетная• 04 января 2025
Ответ дляніколи такого не було
Ось я про те ж саме подумала, що хв 20 з 60 ми втрачаємо, я потім після уроку намагаюсь то все в купу сложити( Дякую, що є форум і можливо спитати.
Нафига это все писать?? Я репетитор, даю ученикам все материалы в пдф и специальную программу про-версии. Работаем на экране ученика (через ’поделиться эераном’), ученик все делает в документе, если надо какой-то пример или объяснение, я беру управление экраном и делаю заметку на той странице, где мы работаем. Если правило важное или сложное - делаем на эту страницу закладку, к которой можно быстро перейти. Никаких записываний на листочке, что за бред?
ніколи такого не було
• 04 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
Як бачите, є і такі репетитори, і як бачите суму за урок ставлять сучасну, а методи не сучасні😕
Винник• 30 января 2025
Я за 400 працюю, то у мене як одна з цілей занять - максимально скоротити неефективне використання часу. Те, що можна записати, пишу сама в зручному вигляді. Так, це потребує часу, інколи підготовка більше займає, ніж сам урок. Але дуже дорожу кожним учнем і якістю занять.