Дама с заначкой• 02 января 2025
Реакція на дорогі безглузді подарунки
Як реагуєте на дорогі, але безглузді подарунки?
Особливо, коли економите на всьому, не шикуєте, чекаєте на знижки. Є цілий список бажань, який сімʼя знає.
А от чоловік чи дитина- підліток дарують щось дороге, але непотрібне.
Дорогуща термочашка для офісу - домогосподарці, дорогі цукерки - людині яка на дієті.
Мене такі подарунки бісять і я не можу це скрити.
Як так безглуздо можна витрачати гроші? Я конкретно кажу, що я хочу, але їм видніше.
Ви говорите прямо, навіщо це купили чи радієте?
ПолБатона• 02 января 2025
Донька чоловіку мишку подарувала з 4 тис з чимось, то теж з ним поговорили, що безгдудий подарунок, але їй нічого не сказали, щоб не образилася. Її гроші, вона так вирішила.
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляГірчинка
Дорого не значить що воно краще, ніж якісна китайська фарфорова чашка що набагато дешевше.
Це фарфор.
Villeroy & Boch здається не має заводів в Китаї.
Може помиляюсь.
Про якість я і нічого поганого сказати не можу, люблю цього виробника.
Може помиляюсь.
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляElani
Домохозяйкиэа-эксперт по офисным чашкам)
Я зараз не прцюю, бо вимушено переїхали. Заздрю тим, хто це не відчув.
Разгуляшка• 02 января 2025
В мене так було.
І мене це бісило.
Все мені було не те та й не так.
І да, я могла висловити своє незадоволення.
А потім це все закінчилося. І ніхто нічого не дарував. Тож зараз я рада будь якому подарунку. Це доказ того, что людина про вас думала і хотіла зробити приємне
І мене це бісило.
Все мені було не те та й не так.
Жена миллионера• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Це офісний варіант
В офісі не потрібні термокружки, бо зазвичай є кухні. Термркружка як раз більше потрібна тим, хто не працює) я не працюю, мені потрібна.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Я відразу написала, що для мене це дорого. Домогосподарці офісна кружка😏, ну так собі подарунок
может, вам намекают, что пора уже на работу?
Гірчинка• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Це фарфор.
Може помиляюсь.
У нас у всіх є якісь вподобання. Я тактильна людина. Мені важливо який край у горнятка, з якого я пью каву, бо кава то задоволення. Villeroy & Boch мені не приємний. Для мене це принципово.
Але ви вважаєте що це гарна чашка, ви любите цього виробника, то чому вас так зачепив подарунок, що ви тему написали. Ви любите виробника, дитина вам подарувала, те що любите. То я вас тепер зовсім не розумію.
Зроблено у 80-х• 02 января 2025
Ответ длякультУра
обожаю линдт) перешлите мне, я не на диете)
Я на диете ,но одну конфету в день могу себе позволить. Ничего ужасающего в этом не вижу
Зроблено у 80-х• 02 января 2025
Ответ дляСусідка зверху
ой... это моя тема в этом году. Не люблю сюрпризных подарков, но дочь в этом году таки решилась. Попросила у папы денег (БМ) и купила мне пудру за 2000. Я конечно ее хотела, но жаба давила. И не угадала с тоном(((((((((. Выход есть коеечно, так как она рассыпчастая, можно один слот заклеить темный. Но честно говоря, в который раз убедилась, что не надо мне никаких сюрпризов
Летом пойдет ,когда загар немного ляжет
Зроблено у 80-х• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Це фарфор.
Може помиляюсь.
Китай Китаю рознь. Даже если и производят именно там . Родина фарфора как бэ
Пампушечка• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Lind, велика коробка
Для мене це дорого
Це ж треба так себе не любити.
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ для4есотка
Всім членам вашої сімї недорого, а вам дорого?)) Може вони вам натякають щоб ви персталм економити на собі
А вони не думають, що можуть не економити на собі лише через те, що на собі економить мати? Замість купити щось собі вона дає кишенькові дітям, аби вони себе нормально почували серед ровесників. Навряд чи б вона заперечувала на трату ними зароблених грошей.
Бутербродница• 02 января 2025
Цікаво, де всі ті порадниці, які завзято строчать десятки сторінок в темах про безглузді подарунки від свекрух, чоловіків, подруг, родичів? В тих темах радять не робити вигляд, бо так все життя отримуватимеш не те.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3651179 наприклад
Що ж докорінно змінилось в цій темі?
Згодна щодо кружки. Красива. Але важка і малий об´єм. І чому це треба обов´язково брати на прогулянку? Може автор не любить носити щось додаткове з собою? Кава на кожному кроці. А можно і вдома попити. Швидше всього, це дитині напарив продавець.
Що ж докорінно змінилось в цій темі?
Ответ дляБутербродница
Она не работает. Так что деньги там всем дает муж. А дочка потратила на подарок этой мамаше собранные самостоятельно деньги.
Но жадничает в этой семье и жмет и на себе и на других именно тот человек, который не работает и ничего не зарабатывает.
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Где собранные? По родственникам и карманные. Не заработанные.
Ну и что, что не работает. Ведёт домашнее хозяйство, распределяет бюджет. Пытается из минимального выжать максимум. Стирает, убирает, готовит, ходит по магазинам. Занимается детьми. Считаем ставку по каждой позиции, будь это наёмный персонал. Нормально бы получала, работай она так на чужую семью. Экономит на себе, а не на муже и детях. И ей же это в упрёк?
В других темах предложили бы кормить такого малозарабатывающего мужа макаронами или не кормить вовсе.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляБутербродница
ну или самой поднять жо... и идти работать, раз в семье денег не хватает. Ребенок уже не грудной, что надо с ним постоянно находиться.
Ответ дляБутербродница
Нигде не написано, что семья бедна. Нигде. Везде она сама пишет что «она считает что это дорого» , и жалуется, что ни муж ни дочь не хотят как она дожидаться акции, но она нигде не пишет, что это составляет какую-то проблему для семьи. И что им не хватает.
Если в семье не хватает денег, работают все вообще-то.
Что касается откуда у ребенка деньги в 16 лет. И мой малой и мои крестники с 14-15 лет подрабатывали и имели собственные деньги. как и большинство их друзей. С чего вы взяли, что дочь автора не такая?
Конотопська відьма• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Чашка коштує 900 грн.
Обʼєм 250 грам
Так, для мене це дорого, нажаль
Обʼєм 250 грам
Так, для мене це дорого, нажаль
Ну вам же и не нужно покупать. Какая разница сколько она стоит? Пользуйтесь и получайте удовольствие
Пліткарка• 02 января 2025
Ответ дляСусідка зверху
Да так и делаю пока. Но все равно там был другой тон, который мне бы идеально подошел, обидно просто, для меня это дороговатая вещица. С чего дочка решила, что мне надо такой темный? Мы с ней обе светлыми всегда пользовались
Може влітку добра засмага буде і не пропаде? Що ж, кожен припускає помилок, дочка ваша ще тільки вчиться
Хата на мати• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Але бюджет спільний. І гроші витратила дитина, яка на щось збирала.
Автор, я вас понимаю, тут прям так рассказывают - радоваться. На первый раз я бы поблагодарила, но заметила, что жаль не из списка подарок. Если бы повторилось, то просто сказала, наверное тебе он очень нравится, оставь себе. Ладно еще когда чужие дарят ненужные вещи, но от родных я жду подарков, которые меня будут радовать. Понимаю вас. У меня в семье никто не дарит абы что, всегда озвучиваем что хотим. Даже сын говорит что хочет. В этом году вовремя не смогли купить, ждем на след неделе- никто не расстраивается, потому что знаем, что будет подарок какой нужен
Летала_НаМетле• 02 января 2025
Ответ дляЖена миллионера
Мені в декреті потрібна була, гуляти з дитиною годинами.
В далеку дорогу ще іноді можна брати дитині кампот. Більше не знаю куди їі
Дівка в намисті• 02 января 2025
Ответ дляТвоя космішна
Не погоджуюсь.
Увага це врахувати побажання близької людини, заморочитись.
Зайти у Аврору і купити маски за 20 грн або якусь не потрібну хрень в супермаркеті - так собі знак уваги.
Ну ви теж не зводьте все до абсурду. Авторові ж не подарували щось за 20 грн. Навіщо з таким порівнювати?
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Перечитайте автора. ВПО (аренда?). Временно пока не работает. Ребёнку 16, деньги собирал, значит не работает. Акции и прочая экономия, не от шикарной жизни. Муж и ребёнок все ещё живут старыми привычками и тратят легко. Тогда как автор уже осознала их положение в целом и начала экономить. Вряд ли она сможет долго сидеть дома.
Невісточка ж• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
900 грн
250 г чашка
8000+грн- стоимость набора лего. Я , конечно, люблю тематику Гарри Потера,но не до такой же степени.
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Її дитині 16. Гадаєте, вона годинами гуляє з мамою?
Чи автор годинами гуляє з чоловіком? Чи вона взагалі гуляє з ким-небудь або сама на новому місці?
Летала_НаМетле• 02 января 2025
Ответ дляБутербродница
Ну я просто про себе написала. Я не працюю, мені не потрібна. Коли працювала також не потрібна була. Єдиний випадок - коли гуляла довго з дитиною. Зараз такі чашки в мене є, але я не користуюся.
Летала_НаМетле• 02 января 2025
Мені одного разу чоловік (тоді ще хлопець) подарував Версаче парфуми, а я йому Пако Рабана)
Нам обом не підійшли, я віддала мамі, а він братові))
З тих пір узгоджуємо подарунки)
ДелиВерка• 02 января 2025
Мужу можно и сказать. А остальные не должны закрывать ваши потребности даже, если вы экономите на всем
Твоя космішна• 02 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ви праві.
Мала на увазі непотріб.
Мені ті маски за 20 грн, як і їй та термочашка - непотріб.
Мала на увазі непотріб.