Дама с заначкой• 02 января 2025
Реакція на дорогі безглузді подарунки
Як реагуєте на дорогі, але безглузді подарунки?
Особливо, коли економите на всьому, не шикуєте, чекаєте на знижки. Є цілий список бажань, який сімʼя знає.
А от чоловік чи дитина- підліток дарують щось дороге, але непотрібне.
Дорогуща термочашка для офісу - домогосподарці, дорогі цукерки - людині яка на дієті.
Мене такі подарунки бісять і я не можу це скрити.
Як так безглуздо можна витрачати гроші? Я конкретно кажу, що я хочу, але їм видніше.
Ви говорите прямо, навіщо це купили чи радієте?
Твоя космішна• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Вона керамічна, в сумці не потягаєш .
І маленький обʼєм, 250 г
Дивно що ви щось пояснюєте, виправдовуєтесь перед цією культурною спільнотою.
Для вас та чашка - непотріб. І пояснювати ви нам нічого не повинні.
За ким я буду?• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
У нас не має авто😏
Так, для авто вона класна
Автор, навчіться дякувати всесвіту за те що є, за дітей,здоров´я, увагу, подарунки, нехай і безглузді на ваш погляд, але це увага. І перестаньте бути такою раціональною скрягою, ви така душна
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляТвоя космішна
Та ні, люблю гарні чашки.
Подарували термостаканчик 250 грамовий, вартістю 600 гривень.
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Хотілось би порадіти тому, що я хочу і про це говорила.
За ким я буду?• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
О, Боже, знов за рибу гроші. Можливо, донька собі таку чашку хотіла, то спитайте, нехай користується. Цукерки хтось дуже спробувати хотів, для себе шкода, а вам подарували, то сядьте чаю випийте. Ви якась депресивна скряга, і навчіться дякувати, тоді будете отримувати в 3рази більше від всесвіту
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
В 3 рази більше непотрібу? Прикольно. Дарувати мамі з розрахунку, що вона віддасть користуватись тобі назад? Це вже хитрозробленість.
Цукерки ще таке, дійсно всі разом з´їли і порадили.
Застряла• 02 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
А вам би було приємно, якби на ваш дарунок спитали де чек?
Для мене норм. Я купляю подарунок щоб порадувати людину. І якщо я прогадала, і є можливість це змінити - не маю причин, чому людина не може обрати собі щось до смаку.
Інша справа, якщо це подарунок зроблений своїми руками (вишита сорочка чи щось інше), тут з поваги до праці завжди подяка.
Нехай щастить• 02 января 2025
Это, автор, ваша личная проблема, реакция на такие подарки. Вы зажали себя экономией до предела, до той степени, что мысленно, не только себе запрещаете траты, но и окружающим. Позвольте им дарить от души то, что они хотят и не считайте стоимость подарка вам. Иначе это самоедство приведет к негативу и простому нежеланию вам что-либо дарить. И жаль, что термочашка и конфеты для вас дорогой подарок, ну это реально обычные знаки внимания. У меня в семье все знают предпочтения друг друга, но, если это например украшение, телефон, дорогой аксессуар, то дарим друг другу всегда с возможностью одариваемому человеку при желании поменять это на то, что возможно нравится больше. Вот я дарила сыну очки солнцезащитные за 300у.е, три модели было и я растерялась. Купила и оговорила возможность поменять при желании. Он мне презентовал кофемашину и тоже сразу несколько вариантов, если меня вдруг что-то не устроит. Муж у меня вообще умничка, он не любитель сюрпризов, выбирает например 5 вариантов подарка и спрашивает, что точно исключить и что из оставшегося равноценно приятно получить. И главное, за многие годы с мужем и несколько лет взрослых подарков сына никто и ничего никогда не менял. Попадание в десяточку у всех. И я принимаю спокойно дорогой подарок даже при стесненных иногда финансах. Потгму что и я и те, кому я дарю такие подарки достойны их. Как и любой человек. Только себе это надо разрешить , а не загонять себя в угол тотальной экономии.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
ви знаєте, я сама кажу одразу. Чек у мене. Є ще 10 (наприклад) днів щоб повернути. Я не розумію що не так?
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляНехай щастить
Питання було в безглуздості подарунка.
Навіщо такий 250 грамовий фарфорровий стаканчик ?
Машини не має, офісу теж.
В сумку його не кинеш, це не той варіант.
Так, вважаю 15€ за таке- дорого.
Машини не має, офісу теж.
Так, вважаю 15€ за таке- дорого.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Витратила всі наявні в неї гроші
на хєрню.
Дитині 16 років
це ж ЇЇ гроші. І вона може витрачати СВОЇ гроші як забажає. Не подобається на що витрачає - не давайте. Відбирайте подаровані. Ну що ще сказати
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я зрозуміла, що не навчила свою дитину раціонально використовувати гроші.
Застряла• 02 января 2025
Я думаю автор засмутилася не через промах з подарунком, а тому що її в родині не ’чують’. В неї є бажання і вподобання, вона навіть створила вішлист і відверто ділиться ним з рідними. Але близькі свідомо ігнорують автора... Якби вони хотіли порадувати, то доклали б трохи зусиль ’а що мама / дружина давно хотіла, але ніяк не могла собі дозволити?’.
Приклади про побажання ’щось з косметики’ і промах з брендом / кольором не зовсім те, адже в таких випадках ви таки прислуховуєтесь до побажань.
Автор, раджу спокійно подякувати за подарунки, але не розігрувати сценки про ’це неймовірно й саме цього мені бракувало’, так само як ’нащо мені це’. Раджу вам:
× від чоловіка самі купуєте собі подарунок за місяць до, упаковуєте і кажете що це його подарунок вам на НР / ДН / ін. І що додатково ви любите півонії.
× доньці кажете що вам головне увага, і не потрібно нічого дорогого. Найкращий подарунок разом сходити на вечерю чи в театр, і нехай це буде вашою традицією.
А загалом, почніть дбати про себе і хоч інколи себе балувати ❤️ І хоч раз на півроку купуйте щось з вашого вішлиста собі сама, ви це заслужили!
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
ви просто хочете скрізь пролізти і вставити свої 5 коп. Вам норм економити на всьому, використовувати зубочистки по 4 рази, рахувати кількість відривів туалетного папару, знімати сливки з г..на? Ну так і живіть так. Штопайте свої колготи 30-річної давності, ностіть пальто бабусине. А чого ні, гарне ж. Живіть так і далі.
Незламна• 02 января 2025
Я бы не стала говорить ребенку, что подарок не нравится. Тем более чашка не для офиса, у нас бумажные одноразовые стаканчики, выпил кофе и выбросил, с чашками никто не ходит. Я пила бы из нее дома, сделала бы кофе, села к ноуту с этой чашкой, дочке приятно будет. Сын из Карпат привез чашку, страшненькая, еще с надписью маме из Карпат), ему было 10 лет, она мне и 300 лет не нужна была, но я ж понимаю, что он не купил себе что-то, а набрал нам этих чашек, папе, бабушке еще и вез, боялся разбить и завернул их в куртку, приехал тогда в одной кофте, а было уже холодно. Если б я тогла сказала, что мне не нужна чашка, я отбила бы ему желание навсегда делать подарки. Поэтому пользуюсь, пью из нее, постоянно вспоминаем с ним, как вез, уже стал старше, для меня очень ценно само отношение.
В вашем случае, я бы прям сейчас в эту минуту подошла к дочке и сказала, что восхищена таким дорогим подарком, что сама себе никогда бы не купила такую дорогую чашку, еще и классной фирмы, а учитывая отключения света ( у нас к примеру все на электрике), так это вообще супер подарок, я сделаю чай или кофе и буду продлевать удовольствие.
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Ви бачили якого бренду чашка? У мене посуд цієї фірми. Я не думаю, що у людей з посудом такого бренду колготки 30 річної давнини.
Суть питання зовсім в іншому.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Всім дякую.
Важко, бо я економна, все купую лише по акціям і на розпродажі, наперед і завчасно.
І бішусь, коли сімʼя купує у розпал продаж за завищеними цінами. Я не про все написала, так вцілому. Сподіваюсь дитина трошки порозумнішає.
Це мої таргани
Изя, ты безалаберный! эти туфли носил твой дед, не испортил, носил твой папа - не испортил, носил дядя Мойша - не испортил. А ты, засранец, обул 2 раза, и на помойку!
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Це що?
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Суть питання зовсім в іншому.
щось у вас не сходиться. То ви економите на всьому, то посуд купуєте дорогий
Дама с заначкой
• 02 января 2025
Ответ дляЗ бісиками
Так, чашка за 15 €, яка мені не подобається- це дорого і безглуздо.
Дитина знала, що мені подобається, я їй 100 раз озвучувала, вона зі мною буває в магазині, де я цим посудом зачарована. Але саме цей стакан навіть в руки ніколи не брала в магазині.
З бісиками• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
вам просто надо быть в курсе всего и всё контролировать. Вот и всё. А здесь вышло всё из-под контроля и вашего вида. Вот вы и злитесь.
Синиця у спідниці• 02 января 2025
Ответ дляБутербродница
Цікаво, де всі ті порадниці, які завзято строчать десятки сторінок в темах про безглузді подарунки від свекрух, чоловіків, подруг, родичів? В тих темах радять не робити вигляд, бо так все життя отримуватимеш не те.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3651179 наприклад
Що ж докорінно змінилось в цій темі?
Згодна щодо кружки. Красива. Але важка і малий об´єм. І чому це треба обов´язково брати на прогулянку? Може автор не любить носити щось додаткове з собою? Кава на кожному кроці. А можно і вдома попити. Швидше всього, це дитині напарив продавець.
Що ж докорінно змінилось в цій темі?
Так ваша тема про идиотские подарки. А автору этой темы подарили симпатичную не самую дешевую термокружку и австрийский шоколад. Поэтому, мы ей уже почти 10 страниц пытаемся доказать, что странные не подарки, а ее отношение к ним.
Ответ дляБутербродница
Перечитайте автора. ВПО (аренда?). Временно пока не работает. Ребёнку 16, деньги собирал, значит не работает. Акции и прочая экономия, не от шикарной жизни. Муж и ребёнок все ещё живут старыми привычками и тратят легко. Тогда как автор уже осознала их положение в целом и начала экономить. Вряд ли она сможет долго сидеть дома.
И вы обратите внимание, на ее посты. У нее вся посуда Виллерой и Бош, это дорогая посуда. ВПО - не значит бедность, это значит только то, что люди не могут по разным причинам жить дома.
Автор просто хочет везде встромить свой нос и навязать свое мнение всем родным, чтобы они делали как она хочет, а если не получается, она публично страдает. Королева драмы домашняя.
У меня есть такая родственница, если бы не мелкие детали подумала бы что это она. Это не вопрос достатка, это вопрос контроля - ее расстраивает не подарок сам по себе, а то, что сделали не так как она хотела, что она не главная. И эти акции - человек это все отслеживает и так покупает чтобы родных носом ткнуть в их «неправильное поведение».
Бутербродница• 02 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
А где та тонкая грань между идиотским, странным и/или ненужным? Любой ненужный подарок попадает в категорию идиотского или странного с учётом личности дарящего. Один и тот же ненужный подарок от мамы и свекрови обычно попадает в разные категории.
Ей не нужна чашка. Понимаете? Может, на эту сумму она бы хотела плед. Или заварник и вазу. Набор бокалов. Определённый уход. Абонемент на массаж. Список можно продолжить.
Какая разница, что чашка дорогая. Она не нужна. 16 лет не 6. Можно было бы спросить у мамы, что ей нужнее. Мама же не дарит дочери неподходящие духи, помаду, ту же чашку, но со зверушками. Или сыну что-то компьютерное, но не то , что он хочет, а то, что консультант в магазине напарит. Большинство из нас учитыват интересы одариваемого, с учётом того, что хорошие подарки теперь недёшево стоят
Українська Мрія• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Чашка коштує 900 грн.
Обʼєм 250 грам
Так, для мене це дорого, нажаль
Обʼєм 250 грам
Так, для мене це дорого, нажаль
Что то я смотрю термочашки виллерой и они от 1500, можете скинуть где за 900, я бы себе взяла
За ким я буду?• 02 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ваша скупість то занадто
Ванна Тазиковна• 02 января 2025
Автор, у вас хоть хватило ума и такта не говорить дочке, что вам не понравился подарок?