КоКоКоКоКоКо...• 03 января в 05:35

Если 70+ лет бюджетный тариф у Киевстар есть?

Вроде читала в одной из тем, что кто то подключал.
Вопрос к тем, кому подкдючили- надо с тел.и паспортом человека подойти в отделение?
Если маме 70 лет, кнопочный телефон, ей ГБ и новшества не нужны, только иногда позвонить, а то сейчас тариф 170 грн, второй месяц не пополняем.
Липка-прилипка• 03 января в 07:47
Ответ длямаринабаранова
Це тариф ,,Рік без абонплат´´ на Водафоні.
Я підключила на початку грудня за 450 грн.
Рік без абонплат, це послуга для всіх тарифів водафон і вартість її залежить від вартості самого тарифу, тому саме треба знати який тариф у вас! Хоча це скоріше за все якийсь старий тариф, дивно що він ще в когось діє
Leo07032016• 03 января в 08:03
Ответ дляЛипка-прилипка
Подключила сыну (8) лет за 350 грн на год. До этого не пополняли несколько месяцев, стоимость тарифа 180 грн в месяц.
ОноВамнадо• 03 января в 08:08
Ответ дляЗакусенец
Але ж бачите, пишуть що у декотрих вже пальці в 70 покручені.
В мене в 50+ вже три пальці з десяти покручені, в мами теж в такому віці розпочалось, в 60+ вже всі такі були. Лікарі тільки руками розводять, лікування симптоматичне. Тож у всіх по-різному і таке дійсно буває.
РокерША• 03 января в 08:21
Ответ дляЮлия 0811
Може кому згодиться. На водафоні підключила тариф 420 грн на рік. Це 35 грн в місяць.
У мене також мама такий підключила на водафон.
младокошкина• 03 января в 08:21
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
У мамы покручены пальцы, она и этим кнопочным не может толком пользоваться, человек лежачий и очень больной, с удовольствием ей отдала б свой старый смартфон, если б могла его удержать в руках.

Но пустить звонок иногда надо, только для этих целей нужен телефон, чтобы я прибежала к ней
Тариф для пристроїв
Аноним_Русалка• 03 января в 08:28
Ответ дляЮлия 0811
Це для нових клієнтів? Чи тих хто переходить з Київстара?
Латвийские_Номера• 03 января в 08:35
Ответ дляLeo07032016
?????????
Джавеліна• 03 января в 08:36
Не Київстар, але: було в нас пару номерів водафону, які довго не поповнювали, то вф запропонував акцію на рік за 365 грн. В таріфі з інтернетом, хоч вам і не треба.
Можливо варто в бік іншого оператора подивитись
Джавеліна• 03 января в 08:39
А ще у кс є опція на один номер протягом 100 днів дзвонити і коштує 10 грн. Якщо мамі лише до вас дзвонити, то можна цю опцію підключити
Юлия 0811• 03 января в 08:40
Ответ дляЛипка-прилипка
Ні, у мене 3 місяці користування сімкартою і запропонували такий тариф
Юлия 0811• 03 января в 08:41
Ответ дляАноним_Русалка
Для нових мабуть. 3 місяці як користувалась
Кіна не буде• 03 января в 08:41
Ответ дляАстановитесь
Моїй мамі 72 буде, дивно читати, що не розуміють, як із телефоном обходитися ) Це ж не вчора смартфони зʼявилися
Радуйтесь ,и ща вашу маму никому здесь не интересно
Кіна не буде• 03 января в 08:43
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я і без вас знаю, шо я розумна ))
Удалено администрацией...
мандрыкина• 03 января в 08:51
Ответ дляЮлия 0811
Какая тариф называется ?И как подключили?
Спілий баклажан• 03 января в 08:55
Ответ дляЗабрызжу ядом
Купите нормальный телефон маме
Не всі хочуть телефони нові.
В мене тітка 70 років ходить з кнопочним і категорично відмовляється від смартфона. Грошей там достатньо, купити може і вона самостійно, і діти неодноразово пропонували.
Юлия 0811• 03 января в 08:55
Ответ длямандрыкина
Самі запропонували. Водафоном користуюсь 3місяці, раніше цей тариф не могла підключити, а тепер самі запропонували. Скопіюю їх смс. Пропонуємо зафіксувати вартість тарифу на рік! Для вас доступний рік зв´язку за 420 грн у тарифі Joice Start 2023. У ньому на 4 тижні: безліміт на ТОПові застосунки, 25 ГБ, 800 хв по Україні. Також ви заощадите 1980 грн. Зацікавились? Тоді поповніть рахунок на 420 грн до 2025-01-04 включно, а ми змінимо тариф і підключимо ’Рік без абонплат’. http://www.vodafone.ua/top-up
Посудомойка• 03 января в 08:59
Колега 60+ пошла с паспортом и пенсионным в Киевстар, ей подключили тариф за 140 грн.
Закусенец• 03 января в 09:00
Ответ дляОноВамнадо
Отож...
А декотрі порадниці вважають, що дітям шкода грошей на телефон батькам.
Марфа Українівна• 03 января в 09:01
Люди різні. Моя двоюрідна сестра, 72 роки (у нас різниця 28років). Має вищу освіту, в житті не перетрудилася, зараз утримує син так, що люди мають от просто все, у них при відвідуванні магазинів враження: ’ой, все так дешево, чому люди скаржаться’, їжа замовляється на доставку з Мусафір. Так от, телефон - може тільки позвонити по записаному номеру; глянути, хто звонив вже неможливо; просить фото моєї дитини (дуже любить її), а зайти у вайбер і глянути вже ніяк, чекає візит сина. Агресивна до смартфонів, чоловік мій був спробував пояснити, як зайти у вайбер, як глянути допис чи фото, здався.
І другий приклад, я лікар і мене просила пораду, схему лікування моя сусідка. Людині 76 років, працювала нянечкою у садочку, зараз живе у селі, обробляє городи. Я сумно кажу, я б написала у месенджер по готовності аналізів, але ж ви їх не маєте. І отримала відповідь: ’як це немає, вайбер, телеграм, є ел.пошта. Як прийде мені результат, я зразу перекину його тобі’. Людина користується смартфоном не гірше мене.
Марфа Українівна• 03 января в 09:05
У Лайфселл можна перейти зі збереженням номера мами, є тариф 90 грн на місяць.
Закусенец• 03 января в 09:08
Ответ дляПосудомойка
У мене на КС був тариф 100 грн. В травні попередили, що переводять на 150. Я ’образилась’ і тижня 3 не поповняла рахунок. Вони мені нагадували-нагадували, нагадували-нагадували, але я відморозилась і користувалась корпоративним водафоном. Запропонували 75 грн. Погодилась.
Зараз знову хотять 150. Знову відморожусь.
Хоча що таке 150 грн.? Палка ковбаси або 4 буханки хліба.
Закусенец• 03 января в 09:10
Ответ дляМарфа Українівна
Так, переважно це залежить від бажання людини.
Латексне альтер ЕГО• 03 января в 09:14
Ответ дляПосудомойка
+
Свекровь недавно так же сделала.
140 тариф
Поторописька• 03 января в 09:16
Ответ дляАстановитесь
А всі однакові?
tarveldy• 03 января в 09:19
Ответ дляАстановитесь
Всі люди як ваша мама? Що ви хочете сказати своїм постом? Що вам дивно?
СкокоМнеДадите• 03 января в 09:23
Ответ дляЩира українка
Моей маме 74. Она энергичная женщина, пользующаяся так же активно, как и все смартфоном. И планшетом, и компом до недавнего на работе. В смысле в 70 не понимают????🫣
Дякуйте Богу, що у вас так. Але так, не у всіх. Є люди які в такому віці забуваються в яку кімнату у квартирі треба зайти і для чого. Маю маму такого віку , просто величезна проблема у всьому і з телефоном теж, бо не памʼятає нічого . І не айкайте, бо не знаєте що і де кого чекає …
Бибер-анонимер• 03 января в 09:26
Ответ дляЮлия 0811
Це який?
Нічний дожор• 03 января в 09:33
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Спасибо
Возьму ее паспорт и телефон, сегодня заеду в киевстар, попробую
У них для пенсионеров есть контрактный тариф, возьмите пенсионное еще.
Просите, они могут выделываться, чтобы пенсионер лично был.
Мама фіфті цента• 03 января в 10:17
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Спасибо
Але вони зараз часто кажуть, що мінімальна й 140 грн...
Мама фіфті цента• 03 января в 10:18
Ответ дляАстановитесь
Стан здоров´я може бути різним.