СкокоМнеДадите• 03 января в 09:27

Вкусила собака

Мене пів години назад вкусила собака.Не дворняга, сусідський джек рассел
Але всеодно переживаю.З таким прокусом варто звертатись до лікаря чи це дурниця?
Пліткарка• 03 января в 10:04
Ответ дляPrervana
Столбняк не колется вместо бешенства. Мухи отдельно - котлеты отдельно.
Понятное дело. Людям же нужно как-то план по АКДС делать). То, что это не имеет никакого отношения к реальности - это дело десятое
Prervana• 03 января в 10:12
Ответ дляПліткарка
Хм. Ну когда мне надо было сделать - я оббегала половину города, в попытке найти противостолбнячную вакцину. Не сказать, что мне горели желанием ее ’впарить’
Зоркая Зорро• 03 января в 10:19
Як є можливість спостерігати собаку - вона ж сусідська, не бездомна, то вам можливо будуть відмовляти у вакцині - нічого корисного у ній немає, то екстренний засіб, коли мова про життя та смерть. Якщо пес десять днів буде живий-здоровий, значить вам нічого не загрожує.
Зоркая Зорро• 03 января в 10:26
Ответ дляМольфарочка
Меня за палец укусила дворовая,обрабатывала хозяйственным мылом,укус был не большой чуть зубами прокусила до крови,прививку не делала,но через дня три то ли так совпало температура 39 ,плохо очень было.Я так и не поняла от укуса или заболела и все вместе совпало.Но перепугалась я знатно.Собакой та до сих пор бегает.
В мене схожа історія була, тільки з котом. За тиждень після того як вкусив - захворіла на якесь жестякове ГРВІ, можливо на корону. Та ще й на тій самій руці почав боліти чи то суглоб, чи то сухожилля десь потягнула - то я собі справжній нервов розлад заробила. Бігала з температурою по селу та шукала кота, таки знайшла, навіть не впізнала спершу - на зиму такий волохатий став, але точно він. Ледь не стрибала від радості, хотілося того кота одночасно і обійняти, і прибити))
Пліткарка• 03 января в 10:26
Ответ дляPrervana
Вы путаете. Вы хотели сыворотку противостолбнячную. Проблемы с ней.
А с вакциной, которую всем колят- никаких проблем нет
Prervana• 03 января в 10:28
Ответ дляПліткарка
У меня все так же был укус
Пліткарка• 03 января в 10:30
Ответ дляPrervana
У меня все так же был укус
Так что вы хотели - сыворотку или вакцину? В той ссылке моз, которую вы скинули - о сыворотке нет ни слова. Там о вакцине). С вакциной акдс нет никаких проблем- можете уточнить в абсолютно любой поликлинике
Зоркая Зорро• 03 января в 10:32
Ответ дляPrervana
Мені інфекціоніст після котячого покусу казав, що треба робити і від столбняка, я спитала - а навіщо, бо у мене була рана як подряпина,хоч і зроблена зубом, не прокол, кіт трохи промахнувсь. А він каже - треба кожні десять років робити, от ви коли робили? Ідіть до сімейного лікаря, направить вас на щеплення. Чесно кажучі не пішла.
Колись за потреби меня без проблем зробили те щеплення у сільському медпункті - коли на цвях здоровий та іржавий ногою наскочила,, але то років 15 тому було.
Певно, їхня справа за протоколом - направити, а де там вже то щеплення брати, то вже проблеми пацієнта
KROX@• 03 января в 10:40
Ответ дляНеГолосую
Привита. Правда, я її дорослою підібрала на вокзалі. Така любимка. Десь підхопила мабуть. У нас нашестя лисів. Не відстрілюють через війну. По місті ходять.
Як так, привита від сказу і померла від сказу. Може вакцина не якісна, чи вже рік закінчувавсі з останньої вакцини? Цікавлюсь, щоб розуміти бо маю тварин на вільному вігулі.
НеГолосую• 03 января в 19:54
Ответ дляKROX@
Ветеринар сказала, що таке буває.Вакцинація- не панацея. Особливо, коли контакт десь з лисом. Реально, ще не можу прийти в себе. Просто ніколи такого не бачила, не була готова морально.
НеГолосую• 03 января в 20:03
Ответ дляПрацівниця року
Автор, потрібно в травмпункт обробити, бо по фото виглядає глибокою. Вона свіжа, потім ще більше розповзеться, краще одразу промити та продезенфікувати як слід. За сусідським собакою пильнувати два тижні. Поцікавляться вакциною від правця.

Від вакцини, за бажанням, можна відмовитись, але однозначно показатися, щоб гарно продезенфікували, дали поради як доглядати та на що варто звернути увагу, якщо що.

Рана має дихати.
А до чого тут правець?. Потрібно пройти курс вакцинації від сказу, коли що. Зараз колять в руку. Не в живіт ,як колись.
НеГолосую• 03 января в 20:11
Ответ дляБезсовісна кума
Жесть, а что за город?
Вінниччина. Курортне містечко. Багато зараз домашній улюбленців гине від сказу .вакцинованих через те, зо лисів розплодилося неконтрольовано багато
Працівниця року• 03 января в 21:53
Ответ дляНеГолосую
дійсно, до чого... всього навсього до показань. За живіт ніхто і не писав.
НеГолосую• 03 января в 22:29
Ответ дляПрацівниця року
Я про реальний випадок.Саій досвід