Не гоню• 03 января 2025

Відповідь нутріціолога?

Нутріціолог виде набір на консультацію про харчування, я запитала про медичну освіту, так як зараз кожен без мед.освіти інтерпретує аналізи , назначає їх і консультує по харчуванні. Чи це нормальна відповідь????? Чому така реакція на питання про освіту? Я ж не йду на безкоштовну консультацію маю право знати.
Мастер Класс• 03 января 2025
Я от прозріла від цінника нутріціолога без мед освіти:
120 чи 140 євро консультація без очного спілкування
500 євро година онлайн консультації очно
супровід 550 євро/3 тижні
Нічний дожор• 03 января 2025
А нутрициология это ж не диетология. Тут медобразование не нужно.
У маникюрши тоже спрашиваете про медобразование?
Чемна панночка• 03 января 2025
Ответ дляДуша компанії
Это было в том году , был какой- то цинк дорогой , мастика, два вида каких то порошков , алоэ. И комплексы для желчиоттока . Точно сработало лучше всех врачей, что до этого были .
Вы не забывайте добавлять, что ’и предложенное ею питание параллелью’. А то народ обычно думает, что попил бадов мешочек и будет здоров. А потом вопли. Это, как и с гомеопатией: попили комплексоны жменей, а потом ’ниче не помогает’)))
Кундалина• 03 января 2025
Ответ дляМудробаба
значит учится в мед 6 лет обязательно! но верят сейчас нутрицам с курсов...кошмар
вони нічим серйозним не займаються щоб аж нашкодити, медицина - це про інше, а тут максимум добавки з вітамінами та мікроелементами. Більший упор на спосіб життя. По суті кожен нормальний професійний тренер вже є нутріціологом, нащо йому медична освіта?
Кундалина• 03 января 2025
Ответ дляМастер Класс
супровід 550 євро/3 тижні
це по типу набивання собі цінності... краще ще реально до дієтолога з відповідною освітою звернутись
Alinka45• 03 января 2025
Клоунесса. Я бы к ней не пошла
Мастер Класс• 03 января 2025
Ответ дляКундалина
Ну Скиталинська з медосвітою (якщо я правильно її прізвище написала) - там 1 000 євро за супровід) За місяць здається
Крем для арбуза• 04 января 2025
Добре, що одразу дізнались
Душа компанії• 05 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
Конечно же
Ее питание было