Дівчата! картка моно попала під фінмонітоиинг, тепер вимагають підтвердити походження. Там суми 100,400,700 грн, коротше всього 82000 обіг (там і між своїми рахунками, і сусідка, і кума борг віддавала 200грн)
Як правильно залагодити це питання? вимагають довідку ок 5, 7але її не вистачить
що треба надавати на сумми до 1000 грн
чку сумму не треба підтверджувати
спеціаліст не каже, пишуть - треба дивитися
що треба надавати на сумми до 1000 грн
чку сумму не треба підтверджувати
Слобожаночка• 03 января 2025
Надайте все що у вас є, і довідку ОК-5, і боргові розписки, і навіть чеки з ресторану,якщо подружка повертала вам гроші за загальний рахунок.
Кросівки оригінал• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Цікаво хоч хтось має боргові розписки і чеки за минулі періоди на суму до 1000 грн
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Має мати,якщо хоче отримувати гроші по безналу
Соня-сонятко• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
Виходить що так. Але краще не звязуватися, бо скоро ще будуть зобовязаня платити податки з сум надходжень.
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
які розписки на 400грн
якщо подарунок дітям 500грн від родичів на різдво?
Подарунки не від батьки/ діти і навпаки- оподатковуються.
Соня-сонятко• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
які розписки на 400грн
Не оподатковуються тільки суми від першої лінії рідства, по-моєму, чоловік/дружини теж не оподатковуються
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Саме так
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
чеки йдуть автоматично, їх видно
навіщо їх додавати
Бо саме вам зараз треба показати ваші витрати. Не зробите це отримаєте оподаткування доходів та штоаф
Соня-сонятко• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
від тітки, хресних?
Звісно оподатковуються. Це чужі люди по суті.
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
це Україна, дєтка :))
До чого це ?
Мені чоловік та батьки скидають на картку (приват)більші суми,ніхто нічого не вимагає в мене підтверджувати
Слобожаночка• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
вони витрати не хочуть
вони хочуть надходження
Якщо ви покажете, боргову розписку БЕЗВІДСОТКОВУ, то будете мати право отримувати на ваш рахунок кошти повернення боргу і не оподатковувати їх. Тех саме із чеком з ресторану,який ви сплатили, і кошти за який частково чи повністю, вам повернула подружка, розумієте?
Скользкая• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
До чого це ?
это рандом
Ms. При теле• 03 января 2025
Ответ дляhelena123
ну вам повезло
а мені ось таке прилетіло
За що?
Якщо суми копійчані
Соня-сонятко• 03 января 2025
Ответ дляMs. При теле
До чого це ?
До пори до часу. І до того ж якщо ті самі прізвища ці суми можуть не підпадати під фінмон
Скользкая• 03 января 2025
Ответ дляСлобожаночка
просто от руки?