Їжак в панчохах• 03 января в 15:11
Ви бачите другу?
До кд ще 8 днів, але вирішила зробити тест бо маю їхати на відпочинок де буде випивка. Є щось чи здадається?
Їжак в панчохах
• 03 января в 15:13
Ответ дляСтолічна штучка
На ранніх сроках випивка не критично
Можливо , але не хочеться всеодно наражатися на небезпеку
Їжак в панчохах
• 03 января в 15:16
Я не знаю , чи це просто якась тінь чи потік чи полоска продивається
Просто ще дуже рано я це розумію, до кд 8 днів але всежтаки
Столічна штучка• 03 января в 15:18
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну то не пийте
Эскиз бесконечности• 03 января в 15:18
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну так возьмите тесты с собой и делайте через каждые два дня.
Мошей ницца• 03 января в 15:19
Бачу другу навіть не збільшуючи фото. Бачать мабуть ті, хто багато тестів переробив в очікуванні.
Соображалочка• 03 января в 15:22
Ответ дляЇжак в панчохах
Сколько минут прошло после того, как вы намочили тест?
Їжак в панчохах
• 03 января в 15:22
Загалом думки розділились , варіант купити пару тестів івзяти з собою()))
Їжак в панчохах
• 03 января в 15:24
Ответ дляСоображалочка
Біля 4-5 хв
Соображалочка• 03 января в 15:25
Ответ дляЇжак в панчохах
Біля 4-5 хв
Какое контрольное время на тесте? При высыхании может появляться вторая полоска или пятна даже при отсутствии беременности
Їжак в панчохах
• 03 января в 15:26
Ответ дляСоображалочка
Ні на тесті відразу була полоска коли він був ще мокрий , потім глянула через 4-5 хв всеодно ця полоска/тінь була
Голубая фишка• 03 января в 15:26
Ответ дляЇжак в панчохах
Дуже рано.
Це ж десь 20 ДЦ?
Ми нашого меншого взагалі зробили на 22 ДЦ
Тобто якби я робила тест за 8 днів до місячних, це було б за дві доби до його зачаття. :)
Це ж десь 20 ДЦ?