Детские_Будут?• 03 января в 19:19
Дайте будь ласка контакти грамотних лікарів Кременчук
Ми переїхали в Кременчук , дуже треба рекомендації грамотних лікарів або приватних лікарень , так як ми часто хворіємо.
Дякую
Чудовий каламбур• 03 января в 19:21
жарт звичайно, але ж всі лікарі грамотні, мають вищу освіту...
Детские_Будут?
• 03 января в 19:21
Ответ дляЧудовий каламбур
Дуже смішно і головне на часі
Детские_Будут?
• 03 января в 19:24
Ответ дляYarosh10
Якщо декларація, то з Ніколенко у поліклініці тій що на Героїв України. Хороша лікарка, я у неї по ковіду відстежувалася, все було супер
А нема номеру телефону щоб прийти до неї в приватному порядку? Так як зараз хворіємо, треба лікар
Ворожу на каві• 03 января в 20:36
Сімейного лікаря можу порекомендувати в приватному порядку приїздить додому і дітей після 1 року оглядає та лікує. Толковий дуже лікар
+380 (97) 453 60 01 Ольга Володимирівна Гуріна
Ще подобається гінеколог в клініці Арніка. Більда
Це ті які одразу згадала.