Точная копия плова• 04 января в 08:38

Мой муж, к примеру, жутко боится всех врачей

Поэтому я обязательно хожу с ним к стоматологу, на МРТ и т.д.
А вы ходите с мужьями к врачу?
Доктор Варвар• 04 января в 08:39
нет, сам ходит
Оскорбляю всячески• 04 января в 08:45
Автор, я уже начинаю боятся вашего мужа. Не покидайте меня пока я читаю вашу тему
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января в 08:52
На влк сходіть зі своїм зайчиком
Хи хи, ну ну• 04 января в 08:54
Мій сам ніколи не запишеться і не знайде кабінет. Записую, кажу в який день, годину, який поверх, кабінет, як звати лікаря. Тоді йде сам
Из Кукуева я• 04 января в 08:59
я как Ваш муж, единственный врач к которому хожу сама и без напряга - стоматолог. Все остальные вызывают приступ ипохондрии
миссАрфография• 04 января в 09:02
І я боюся. І взагалі не йду зайвий раз
Доктор Варвар• 04 января в 09:02
Ответ дляИз Кукуева я
стоматолога больше всего не люблю))...но что поделать, иногда приходится, иду
Запасная спина• 04 января в 09:08
Сейчас такие рвачи,что я сама их боюсь.
ВЫВсеВрете• 04 января в 09:15
Ответ дляИз Кукуева я
А в мене навпаки - лише до стоматолога коли йти, потребую моральної підтримки.
Lacrimo• 04 января в 09:33
Мій не був в лікаря по меншій мірі 17 років, ні в одного, відколи знайомі. Нічим його туди не затягнути. Якщо записати - просто не піде, запізниться спеціально ітд. Його тато теж проблемний , але мама його якось затягує чи мотивує, я не знаю, у мене не виходить. Доречі його мамі мого чоловіка теж не вдається заставити щось зробити.
Леся Українка• 04 января в 09:34
я тоже своего зайчика как 8-летку,189-40, ноет похлеще сына
а еще перед врачами тупит, как мозг теряет, хожу
стоматолог-сам, послушать про свою потрясающую улыбку.
не гражданин Украины, так что без влк
Леся Українка• 04 января в 09:34
Ответ дляВЫВсеВрете
а чем? я у своего и соснуть могу
Катерина-503a• 04 января в 09:50
Ответ дляLacrimo
А він хоча б за ці 17 років робив флюорографію легень??
Lacrimo• 04 января в 09:51
Ответ дляКатерина-503a
З роботи може якщо заставили. Мені це не відомо, я ні разу не бачила його медичних карт.
Замулена ріка• 04 января в 13:15
Ответ дляКатерина-503a
А це прям така необхідність?
Катерина-503a• 04 января в 14:21
Ответ дляЗамулена ріка
А це прям така необхідність?
Так. А ви не знали?