Розвідка Маші• 04 января 2025

Фільм BUCHA

Подивилась учора . Там такі страшні речі росіяни собаки робили з нашими людьми, взагалі вони такі дикі. Як звірюки. Хто дивився? Як вам? Там розповідь про звичайного українця, який допомагав нашим людям виїхати з окупації.
булоТАЙминуло• 04 января 2025
Это враги и это понятно. Гораздо страшнее, что творят свои сограждане.
Я шалунья• 04 января 2025
Тема відверто політична, а не ’Дозвілля, розваги, кіно’. Хотілося б дізнатися, хто ж у нас топікстартер?
Душка-свекрушка)))• 04 января 2025
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 04 января 2025
Удалено администрацией...
автор Розвідка Маші • 04 января 2025
Чому я не може обговорити фільм під анонімом?
автор Розвідка Маші • 04 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ні. Це кіно.
автор Розвідка Маші • 04 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Удалено администрацией...
Страшно уявити.
Харчовий тріль• 04 января 2025
не хочу такое смотреть, и так ясно, что все было очень страшно(
Я шалунья• 04 января 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Країна має знати своїх героїв. Ми хочемо вам довіряти. А як можна довіряти аноніму?
Повелитель бітка• 04 января 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Страшно уявити.
Удалено администрацией...
Біток чи ефір?• 04 января 2025
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 04 января 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ні. Це кіно.
Назвіть швиденько, мій киномане, в якому фільмі Адріано Чілінтано зіграв негативну роль. Даю одну хвилину, щоб без гугла
Та не реву я• 04 января 2025
Удалено администрацией...
Повелитель бітка• 04 января 2025
Ясно. Так хотілося кіноману про кіно поговорити)))
Місячне Сяйво• 04 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
До чого тут кіноман і Челентано?
Я наприклад люблю детективи. Челентано не входить с коло моїх вподаьань. Повинні входити всі фільми світу?

Ви так дивно відповіли на коментар щодо розділу)
tala-li• 04 января 2025
перед этим фильмом надо пустить речь зе про шашліки и Василевскую-Смаглюк, которая в первые дни говорила не бояться, руськие мирных трогать не будут, только военных
nabludatel• 04 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
З ким розпалювання?
З убивцями- руськими?
заварний look• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
Так Зе винуватий, а вбивали і катували кацапи, але Зе винуватіший, бо говорив. Л-логіка.
Бриджит_Фрикандо• 04 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Удалено администрацией...
тобто обговорювати звірства росіян - це разжіганіе срача?
У вас інша точка зору на ці події? Нє всьо так адназначна?
Повелитель бітка• 04 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
До чого тут кіноман і Челентано?

Удалено администрацией...
бювет_в_обед• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Та це жесть, читаєш коменти і коси дибки. Свої їм страшніші… так і хочеться побажати з чеченцями зустрітись.
tala-li• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
преднамеренно не готовился к нападению
не хотел предупредить тысячи мирных жертв - ведь будет паника
в результате=жертвы+паника
буреЛОМКА• 04 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Удалено администрацией...
Почему ?
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Удалено администрацией...
заварний look• 04 января 2025
Поприбігали свідки ’українці страшніші за кацапів’....і Зе говорив і ті говорили, головне, що робили кацапи - вторглися в чужу країну, порушили кордони, які визнали раніше, і стали захоплювати населені пункти. Всі пам´ятають купу людських тіл сім´ї, яку хотіли спалити кацапи, та не вийшло.
Чай не пью, только кофе• 04 января 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Звериное нутро есть в каждом человеке. И только от собственной доброй воли зависит выпустить его или никогда не проявлять
Пустощі-веселощі• 04 января 2025
Ответ длязаварний look
Удалено администрацией...
заварний look• 04 января 2025
Ответ дляtala-li
преднамеренно не готовился к нападению
в результате=жертвы+паника
Мені подобається перекладання відповідальності з нападника на жертву. Жертва сама винувата, бо не готувалась, а повинна сидіти готуватись? Яка ще країна Європи готується до нападу агресорів і готова, мабуть, ніяка?
Дружная семейка• 04 января 2025
Я з Бучі, і у фільма багато видуманого . Це більш художній фільм
автор Розвідка Маші • 04 января 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Що?