Сяду на шию, дорого!• 04 января 2025

Права на автомобиль

Добрый вечер. Собираюсь идти в автошколу. Что там сейчас, не заставляют покупать права? Сколько платили в МРЕО ?
Или можно уже самому сдавать ?)))Киев ))
Результат:
вже голосів: 30
21 (70%) Сама сдавала
9 (30%) Покупала
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляАстановитесь
Вы не найдёте у кого их купить. Увы год практику пытались сдать
То ви здали в підсумку, цікаво як і з якого разу?
Апрель Ивановна• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Це довгий шлях, теорію можна самому здати , повчити по Грін вею.А ось практику , то вже жах.
В мене були майже всі категорії.На категорію Д ледве здала.
Херасе 👀
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Я написала сам алгоритм.За що платиш.
Знаю точно,що півтора чи два роки назад можна було все влаштувати вже за 1000$+сплата за курси,водіння(бензин),справки.
Це майже напряму,з одним посередником
Ппц який складний алгоритм, без вас і не розібрався би ніхто.
Він до речі зараз не працює, вже як роки два
Червона рута• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В Америці у вас він не працює .В Києві все працює.
Астановитесь• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, за 12 тысяч
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Ви просто пишете, аби щось написати на противагу моїм словам? Для чого?
До чого ви всюди ту Америку тулите?
Так, в Америці немає дибільних припарок і шалених хабарів ні на дорогах ні при здачі на права.
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляАстановитесь
Да, за 12 тысяч
Коли це було і де?
З горіха зерня• 04 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Я в Києві, здавала в вересні, ваша інформація неактуальна
Червона рута• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого ви всюди ту Америку тулите?
Тьотя,я живу в Києві,знаю що відбувається,і що можна зробити.
З Америки цього не побачити ніяк.
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляЧервона рута
З Америки цього не побачити ніяк.
Ну як вам вже вище написали- ви поняття не маєте що і як відбувається в Києві, а для того щоб володіти інформацією не має значення де ти живеш, достатньо мати розум, ТЬОТЯ!
Червона рута• 04 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ага.Тільки час від часу до мене підходить людина,і запитує,чи нікому не потрібн права, послуги МРЄО,машину переоформити.
Не смішіть нікого.
Астановитесь• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Коли це було і де?
Вересень
З горіха зерня• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я бачу, що хтось обходиться лише самою фантазією)
Червона рута• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляАстановитесь
Вересень
Вітаю. В мене мама теж ледве здала, їй правда 66, але вона дуже старанна, теорію сама здала з першого разу, а те водіння то суцільний стрес був, від моменту взяття талону до самого екзамену. Я вже готова була їй ті права купити тільки щоб вона не стресувала, але вона вперлась хотіла здати сама.
Червона рута• 04 января 2025
Автор,якщо ви хочете купити,чи якось легше здати,не слухайте місцевих переляків.Все досі працює,тільки значно дорожче.
Запитайте в своєму колі про таку послугу,і я впевнена,що ви знайдете вихід на потрібних людей.
Шукайте тих,в кого родичі працюють в МРЕО,автошколах,чи системі МВС
Чим менше посередників,тим дешевше ціна.Кожен посередник бере десь 25-30% собі.
Научительница• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну до чого ця порада до 2025 року?
Зараз вкрай важко знайти в кого купити ті права, а якщо знайдеш ціни космічні, здати водіння теж не просто, а точніше взяти талон на здачу
Ок. 2 тысяч дол.
Недавно предлагали - за теорию в одном городе, за практику в другом, в Киев съездить сфоткаться
даже меньше, полторы, если не ошибаюсь
З горіха зерня• 04 января 2025
Саме цікаве, що у автора запит ’чи не змушують купляти права, і чи можна здавати самій’, а тут вже поради про ’ідіть пошукайте, обов´язково знайдете у кого купити за дві штуки баксів’)))))
Капризуля• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
а що це у Вас за 3 графа 2054 ? це дійсні права до того року?
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене питання
Ви будете здавати на тролейбус і трамвай?
Бо, особисто, мене би це муляло
Ангелок з ріжками• 04 января 2025
Ясніше чому таке на дорогах
Ms. Откровенность• 04 января 2025
Сдавала ровно год назад.
Сдала сама с первого раза и теорию, и практику.
Мой инструктор сразу всем ученикам говорил -никаких денег и взяток, все сдаем сами!
Вообще никаких проблем сдать самому, если учиться и готовиться.
Киев..
З бісиками• 04 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну до чого ця порада до 2025 року?
Не захочеш вчитися - ти біда на дорозі((
Здати не складно - але треба мізки а не гроші...!
Ms. Откровенность• 04 января 2025
Вообще не понимаю логику платить те же 1,5 тыс долларов, если за них можно взять около 60 часов вождения и сдать самому. Так от этих денег толк есть
Значит надо• 04 января 2025
Ответ дляАстановитесь
Очень умно
Что не так? Я сдала на шахе с 1 раза в один день теорию и практику, все реально
Астановитесь• 04 января 2025
Ответ дляЗначит надо
Не за.....е. сейчас так никто не сдает. Когда то и я за один день все сдавала. Речь идёт о теперешней ситуации
Love_Love_Love_• 04 января 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви розумієте що здати ЗАРАЗмайже не реально.
Таку логіку за звичайних умов ніхто не розуміє.
автор Сяду на шию, дорого! • 05 января 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
🤣🤣🤣 я також звернула на це увагу 🤣
З горіха зерня• 05 января 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
🤣🤣🤣 я також звернула на це увагу 🤣
Автор, зараз дуже багато здають самі. Боротьба проти купівлі прав, звісно, що можна знайти варіанти, але дорожче, ніж раніше, та треба шукати правильних знайомих. Автошколи в Києві якісно вчать та готують до самостійної здачі, але обирайте по відгуках інструктора, зазвичай черги у топових могуть бути біля двох тижнів, можна й почекати, воно того варте.
Я вам радила групу в фб, сходіть обов´язково.
Кількість спроб здачі зараз необмежена.
Мені 44 роки, ніколи не сиділа за кермом, навчилась, отримала посвідчення водія, все ок, Київ