Пополняю_Карму• Изменено 05 января 2025
Дитина запитала: чи подобаться мені моє життя?
Я відповіла, що ні, не подобається. Вона здивувалася чому. Відповіла як думала, зовсім без прикрас - у мене дуже складна робота, я її не витягаю ні психологічно ні фізично, та й чоловік (її тато) на всю голову пальнутий, бо весь час п´є і ображає. А у вас як вам подобається ваша життя?
Розумію, що так дитині не варто казати, але так накипіло
Иванка Бур• 05 января 2025
Нет. Не нравится. Ради дебила мужа поехала в Польшу. Сами понимаете какая тут работа. Теперь работа здоров´е забирает так плюс и этот дебил пользуется, что я в чужой стране. И морально издевается.
Українська зірочка• 05 января 2025
Мені теж не подобалось.
А потім прийшла війна, ми впо.
Залишили все життя позаду і виявилось що воно було хорошим
А потім прийшла війна, ми впо.
Пополняю_Карму
• 05 января 2025
Ответ дляЩа как дам
В принципі нормально, ще б надійного чоловіка поруч
Можливо це найважливіше для жінки.
Українська зірочка• 05 января 2025
Ответ дляИруся-пуся
Я вважаю, що не треба так пессимістично казати дитині
Так, на дитину не варто вивавлювати свої проблеми. Бо дитина є дитина, а дорослий є дорослий
Українська зірочка• 05 января 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Можливо це найважливіше для жінки.
Моя думка що важливо знайти перш за все силу і гармонію в собі.
Жити з опорою набагато легше ( хороший чоловік, друзі, батьки) але розслаблятись не можна і потрібно шукати силу і опору в собі. Бо все повинне, і може піти з нашого життя
Нашли в капусте• 05 января 2025
Ваше життя - це результат вашого вибору. Ви колись обрали цю роботу, цього чоловіка, ви колись обрали жити саме так, як ви живите зараз.
Молода і нерозважлива• 05 января 2025
У меня хороший муж. Но работа из-за дурного начальства очень напрягает. Поэтому думаю уволиться. Держат деньги. Деньги платят хорошие
Українська зірочка• 05 января 2025
Автор, мені мій психолог радить робити таку техніку. Згадати себе маленької дівчиною, згадати що ви любили, чим тішились. І коли ви щось робите в житті, робіть і згадуйте ту дитину.
Та дитина не заслуговує щоб її ображали, заслуговує з´їсти смаколик, заслуговує на вихідних поспати. Коли ви себе полюбите, в світі стане на 1 людину більше яка вас любить
Играю_на_кларнете• 05 января 2025
А вас ребенок не спросил почему вы живёте так как вам плохо и ничего не меняете?
Пополняю_Карму
• 05 января 2025
Ответ дляИруся-пуся
Розумію, однак я не можу замовчувати те, що мене хвилює. Але це неодмінно гріх, треба радіти кожному дню.
Області пітьми• 05 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Потому что одним ’Нужно бежать со всех ног, чтобы только оставаться на месте, а чтобы куда-то попасть, надо бежать как минимум вдвое быстрее!’, а другим достаточно просто лежать в нужном направлении))
Пополняю_Карму
• 05 января 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Да, сказала, що не ходи більш на цю роботу і все. Але ця робота, це єдине, що я вмію, 15 років витрачено, щоб потрапити в професію, про яку всі мріють.
Нашли в капусте• 05 января 2025
Ответ дляПополняю_Карму
У вас було 15 (!) років, щоб перевчитися, знайти нове хобі, але ви просто пливли за течією. То чому не довольні? Це ж ваше рішення.
Пополняю_Карму
• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Чоловіка обирала у 18, зараз 40. Він змінився та став пиячити, зациклився на грошах.
ФруктЕщеТот• 05 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Мені теж не подобалось.
А потім прийшла війна, ми впо.
А мне раньше нравилось моя жизнь. Работа, коллектив не плохой, своя любимая квартира.. Эх, теперь в чужой бомжквартире живём, платим
Нашли в капусте• 05 января 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Ви не можете постійно виправдовувати себе. У вас завжди є вибір - розлучитися, знайти іншу роботу, але вас все влаштовує.
Області пітьми• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
А эти 15 лет, кто должен был кормить ребенка, помогать родителям, ходить на работу, оплачивать все счета?
Некоторые выходят в жизнь с нулевым стартом. И когда ты в нуле, а хочется и квартиру и ребенка то.... приходится разрывать минимальный доход на еще более минимальные части.
Крошечка-хаврошечка• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Це все філософія, в реальності трішки не так. Можна обрати, що завгодно, але.....
1. Ніхто не знає, як надалі обернеться тобі твій вибір. Чи буде реальність співпадати з очікуваннями
2. Все має здатність змінюватися - колись чудовий шеф може здуріти, а надійний чоловік піде в запій
3. Не завжди є моральний ресурс, та навіть розуміння того, як саме потрібно все змінювати. Адже ніхто не дає ніяких гарантій. Та навіть заміжжя - це лотерея, незважаючи ні на які перспективи. Трошки прожила вже це життя, ІМХО
Нашли в капусте• 05 января 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так, ви праві, що все може змінитися, але це не означає, що треба сидіти та нити.
Нашли в капусте• 05 января 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Коли у людини нульовий старт, приводити іншу людину в це життя - дуже егоїстичне та інфантильне рішення
Області пітьми• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Ну да....
в 20 лет все продумвнные женщины))
Ей 20 ему 20...
Влюбились-женились-сьем халупа-дети
Как там в старом совковом мульте...
’Любимая, я тебя поведу к самому краю Вселенной, Я подарю тебе эту звезду! Светом нетленным будет она озарять нам путь в бесконечность!’
в 20 лет все продумвнные женщины))
Ей 20 ему 20...
Влюбились-женились-сьем халупа-дети
Как там в старом совковом мульте...
Крошечка-хаврошечка• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Дивіться пункт 3)))
Пополняю_Карму
• 05 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Я не хочу перевчатись, я хочу працювати юристом, онак сфера, яку я обрала, вимагає постійного навчання, багато часу, сил. Я біжу в цьому шаленому темпі, але не встигаю. Хочу час дитині приділяти, однак не можу. Працювала 30, 31, 1 січня, 2, 3, 4, та все рівно нічого не завершила, люди звонять щодня, коли? у всіх одне запитання
МаксХмара• 05 января 2025
Ребенку сколько?
Конечно, так не стоит говорить. Но почему вы сами живете с пьющим мужем?
Я бы сказала, что хорошего в моей жизни однозначно больше, чем плохого. Я благодарна и рада, что жизнь послала мне любящего мужа и прекрасного ребенка.
Трудности есть, но это решаемо.